Jump to content

Recommended Posts

Ona dva mamlaza u dolini ispod Metal planine moraju da umru proljavom smrcu, sto pre. Bezobrazna goveda. :)

Satro njihova livada, niko ne sme da udje i da farma resorse tu. Taman krenem da kucam i sjure rafal u mene a stojim ispred goloruk.

Pritom par sati ranije spasem jednog od njih dvojice od medveda. Makar igrao sam, ima da im sprcam sve tamo, i da se poserem u sleeping bagove. :)

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ona dva mamlaza u dolini ispod Metal planine moraju da umru proljavom smrcu, sto pre. Bezobrazna goveda. :)

Satro njihova livada, niko ne sme da udje i da farma resorse tu. Taman krenem da kucam i sjure rafal u mene a stojim ispred goloruk.

Pritom par sati ranije spasem jednog od njih dvojice od medveda. Makar igrao sam, ima da im sprcam sve tamo, i da se poserem u sleeping bagove. :)

 

Imena, kolega, imena

 

Realno dok mogu da ti saspu rafal, njihova je livada, dok jednom ne bude >:D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

други проб. неће да ми се покрене игра, само блеји лоудинг скрин

moras skinuti vcredist-e, i to ti je najbolje da poskidas sve(2008/2010/2013) mozda ima jos neki xD

meni je falio cini mi se poslednji pa nije htelo da radi

 

btw, moja baza je ovde, sutra cu staviti sifre na vrata, pa ako se nadjete u blizini mozete da svratite :D

 

http://www.rustnuts.com/?x=5686&y=456&z=-4901#scroll

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Ma lomicemo bre!  Jedan ima one rust ikonice oko imena, ime pocinje sa J (ne znam tacno ci msaznam pisacu), drugi ima ime od tri reci, sve skracenice neke. Zive zajedno dakle u Metal valleyu, to je podnozje Metal mountaina. Tacnije kad se krene sa planine ka roadu. Pekar i kompanija to mesto znaju po Ajd1n-u sa jednog od servera. Imao sam proslavu, nisam ni za kurac, evo treci sat prosao posle ponoci. Sutra trening ujutru, ako prezivim tj ne zaspim nakon toga, logujem se oko 15h i idem po box-ovima da naucim ostatak metal konstraksna, imam walls, foundations, windows. Tako slatko cu da im izlomim sve sto su izgradili samo zato sto su govnari, eto.

 

EDIT:Shekk imas PM.

Imam ja kodove a sada i Shekk, ak ose Peks ne javi da znate koga da pitate.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ali totalno random je bilo, Shekk jedna vrata nije mogao, Niga nije mogao dvoje, dok su meni sva vrata radila. Kapiram da je bilo do Oxida, jer ti Feno si igrao pre njega zadnji put a Shekk i Niga posle njega. Plus sto je izmedju starog i novog stanja na serveru bio trenutak kad nisi imao nista od napretka, nisu najverovatnije prebacili save file gde treba.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Danasnji patch:

  • fixed unicode not working in name tooltips
  • fixed people using colours in name tooltips
  • removed ‘hatchet to gather’ tooltips
  • added whitelist servers
  • fixed broken explosives
  • fixed being killed by harvesting resources

http://playrust.com/

 

Imali smo golem rollback servera, mada Matt kaze da ce srediti. Da se ne zacudite ako nesto nije kao zadnji put kad ste se logovali. Mi recimo sada imam osamo 1 sprat na gajbi, toliko daleko smo otisli. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Како волим кад се фамилијарно прича о девсима. Јесте то видели од приучених BBC полазника и водитеља којекаквих информативних емисија на нашем медијском "небу"? :tf: 

 

Морао сам [:D]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...