Jump to content

Recommended Posts

Pao raid, iskoristili neke propuste u gradnji i dosli do vrha drvene gajbe kod hangara, nisu ocistili sve sa onog sprata ali vecinu stvari su uzeli, najverovatnije su roknuli Fena ako je spavao gore. Shekk-a nisu probudili evo ga na krevetu, sigurno se uroljao kad nista nije cuo :D Ubili me i uzeli ono sto sam imao na sebi dok sam to popravljao, nema veze. Nisam stigao da se vratim po to jer tipa TREBA MI JEBENIH 10 MINUTA DA IZADJEM IZ LIMENKE :D da bi se ubio ... a onda me vrati u limenku :D MRSH MRHE :D  .... "stavi ovde vrecu" .... dam ti ja vrecu :D preko glave pa metak .... kao babo sto je radio :D

 

Elem, zatvorio sam gore, to je sto je. Nisu nesto uzeli bar ono sto se ja secam bilo je dosta baruta i sulfura ali nista od metala osim ako niste vi nafarmali. Cloth i leather nisu uzeli, jesu medpack-ove. Ne mogu da se setim svega :D

 

Znam da je jedan bio nid, najverovatnije onaj GTX sa njim jer sa njima sam se napucavao sad i ovaj eren je tu, plus [AUT]Stayler144 je na serveru, nid me je rokno sad ko je bio drugi pojma nemam, mozda ovaj Stayler mada moje pare su na GTX-u :D

 

2356

Edited by Pekarman
  • Upvote (+1) 2

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

usli su preko pola mog i pola tvog :D Ako izadjes napolje, videces nov temelj koji su iskoristili da dodju do onog tvog izbacaja sto si napravio i odatle ces da vidis pilare kojim su isli do gore. Znaci kao braca delimo krivicu na pola :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ako nekog zanima kako izgleda cela mapa koja je samo test, znaci ova mapa nece biti kad izdaju igru vec neka druga evo link. Cisto da se orijentisete, mi se igramo oko onog donjeg levog ugla gde se vidi put koji kruzi. Provalite krater u gornjem delu mape :D

 

http://www.adfteam.com/donotdelete/FullRustMap.jpg

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ovo sam danas video i bas gledam, "jebote kako je lik uspeo ovo da skroji fino. Steta sto se ne vidi road da se orijentisem lepo" (misleci da je to samo taj deo).

Yaomingovao sam kad sam pogledao u donji levi ugao. :D

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Zgradica izmedju nase i roada je puskarnica. :D

Standardni pass,  nema kutija, mrHe rece da stavimo cisto radi zabave i zavarivanja protivnika, vi kako hocete.

Ideja je da pokrivamo prilaz, posto je krov nase gajbe previsoko i oruzja gube range.

Ne ostavljajte nista vredno tamo i naravno, ne spavajte tu. :)

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...