Jump to content

Recommended Posts

Jesam vam lepo rekao da zajebete spikes i da samo zauzimaju mesto gde bi trebalo da bude popunjen foundation  [:)]

 

1Rk4b74.png

 

elem, budale su sprcale drvo i usle na neki od visih spratova, iskoristili su one letece stubove da ne moraju bas da skacu nego su lepo ušli i popušili jer su upali u prazni deo kuće  [:D]  nisu se ni iscimali da pogledaju na vrh gde sam spavao sa boltom u punom kevlaru iza samo jednih metalnih vrata

 

elem sad je neko u kuci a ja sam gore, fun times :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ubiše me gologuzog sa zidom u ruci, dvaput :D no i dalje nisu uzeli ništa ispostavljao sam drvena vrata po gornjim spratovima tek da se malo smaraju, popravio sam zid, bez removal moda je gajba realno gotova, cimnite matty, mrhe je izgleda dobar sa njim/njom sa ukloni one stepenice, potrpajte foundove dokle pogled seže :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

to je neka ancient verzija, za novije nema server valjda, a radi ti ocajno jer je debela alfa, radi u unity engine-u, sta mozes da uradis je da u konzoli (F1) kucas grass.on false za pocetak ali svejedno, neces se naigrati sa piratskom verzijom jos uvek

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Realno bilo je pitanje vremena... Stoji onako malena na izvolte. Ako nije diran c4 to je plus, ali treba okrpiti sto kazes. Mi u drvenoj imamo ~1500 MFa sto je verovatno malo. Jebi ga, cekali smo dugo.

 

edit: tajpo

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

ovo kao da je ubrzan decay...cela moja drvena kula se raspala, ostalo par dorveja i nesto vrata na njoj....taman sam 'teo da odem da poskidam metalna vrata da ne propadne to tamo....

btw, imamo komsiju kod limenke, relativno je blizu, kontam da je to onaj titan gtx ili kako li vec

 

edit: @Shekk, mogu ti reci da su dosta pukli jer su rusili zidove...4 c4 ide na 1 zid, probali su nesto odozgo, pa onda 2-3 zida rusili, i fali nekih 4-5 vrata, tako da ono, dooosta su pukli :D

Edited by mrHe

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, malo su dali akcenat na to, obzirom da je tek pusten durability ocekujem tvikove tu i tamo. Spajkovi su realno bio sranje i pre patcha, ne zelim da trosim drvo na to, nema smisla. Tool je toliko jeftin i spamuje loot box-ove da ne zahteva repair. Oprema treba da se popravlja, tu se slazem i to mi ne smeta. Bice bolje, ne budi baba :)

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Spanci su dobili nova ulazna vrata-nasa. :D

Ostavili smo ih otkljucana i nece provaliti nas strogo zajebani plan OSIM ako ne pokusaju da promene pass.

Svaki dan jedna vrata, ili vise naravno ukoliko dozvoli situacija. Bilo bi kul videti im face ako se pogodi da zamenimo sve i krenemo u raid :D

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Spanci su dobili nova ulazna vrata-nasa. :D

Ostavili smo ih otkljucana i nece provaliti nas strogo zajebani plan OSIM ako ne pokusaju da promene pass.

Svaki dan jedna vrata, ili vise naravno ukoliko dozvoli situacija. Bilo bi kul videti im face ako se pogodi da zamenimo sve i krenemo u raid :D

 

cekaj kako nece provaliti?  jedino ako ste stavili njihovu sifru? :) nece valjda drzati vrata koja moze bilo ko da otvori-bez sifre:)

sem ako se sifra za vrata ne ukucava svaki put?:) pa da ne provale da su vrata otkljucana..paklen plan [roflmao]

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Raidovali nas opet, SHekk kada postavljas pillare postavljas ih tako da ne formiraju oblik pogodan za stepenice, nema veze dal su na coskovima ili na centru founda, ako su udaljeni dovoljno mozes da stavis stepenice izmedju njih. Nista odneto, 1 zid srusen, ali opet imamo stepenice do topa :D

 

Stavicu zid oko toga i nadrkacu pillare gde god mogu.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Jebiga crko sam sinoć previše foundova premalo pillara
 

A pekar je umro, crkla stoka debela.

:* nemo se duriš peki znamo da umireš od posla, evo gajbu smo skroz upropastili da imaš šta da radiš kad se vratiš [:D]

 


 

opet imamo stepenice do topa :D

 

Realno lakše mi njima da se penjem nego onim našim [:D] [:D]

 

Ceo onaj zamak je samo jedno veliko zamajavanje za naše omiljene neprijatelje [:)]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...