Jump to content

Transferi 2014


zaratustrijan

Recommended Posts

Honda i Adil Rami presli u Milan..

 

Ruben Botta u Interu.

 

Maduro iz Sevilje presao u PAOK-u.

 

Marcos Alonso presao iz Fiorentine u Sunderland.

 

Jose Sosa presao iz Metalista u Atletiko Madrid.

 

Quaresma se vratio u Porto.

 

Clint Dempsey pojacao Fulam.

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Citam danas da Chelzi hoce da dâ Matu + kintu za njega.. Pominje se Man Utd, mada mislim da su se sad prešaltali na Koke-a..

Btw. Damjao presao iz Internacionala u Santos, cena oko 15mil evra, tako da od sage sa totenhemom nije bilo nista.. bar ne do leta :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Бајерн представља све лоше у данашњем фудбалу... на страну то што су наци клуб.

ja se iskreno nadam da trolujes, ako ne, tako jako si lupio da me boli glava ne znam odakle da pocnem..

  • Downvote (-1) 3

 

 

Link to comment
Share on other sites

darth-vader-didnt-read.gif

 

 

 

 

salu na stranu

mislim da alfa nije mislio na bilo sta od toga sto si ti pomenuo

nema ni malo sportskog ponasanja u tom klubu, kupuju kao jebeni tajkuni gomilaju igrace itd itd(alkantara,gece,sad lewa...sve su to vrhunski igraci ali njima nisu jebeno potrebni)

Edited by trn
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

zaboravljate da je bajernov tim sve stariji i stariji (lam, bastian, riberi, roben, pizaro, dante, buyten), ti igraci su na ulasku u trecu deceniju dok su neki duboko zagazili.. da nisu kupili pomenute igrace, sad bi bili dom penzionera kao sto je milan.. slazem se da neki od tih igraca mogu da odigraju jos sezonu eventualno dve na vrhunskom nivou, ali to je sve.. ovako su pazarili 4 vrhunska za smesne pare..

 

u poslednje 2 sezone oni su bukvalno podmladili tim i jezivo je koliko su prejaki, kad im pogledas sastav na kom ce se zasnivati igra bukvalno se useres: nojer, alaba, badstuber, boateng, kros, miler, gece, shakiri, alkantara,  mandzuka i sad levandovski, osim mandzuke koji ima 27 niko od ostalih nema vise od 25 i dodaj tu lama, dantea, rafinju, bastiana, riberija i robena na klupu i dobijas tim kome jedino po mom misljenju barsa moze da parira..

 

u to da li su nacisti ne ulazim, ali u odnosu na: (city, celzi, barsu, real, psg, monaco) bayern izgleda kao mala beba

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Са Комом не треба улазити у озбиљнију расправу, то се зна још од Манчестер ере.

А довољно је прочитати и ову одбрану за нацизам :)))

Елем, главно оружје Бајерна је то што су монополисти и што им је једна од главних политика да се појачају тако што ће ослабити главне конкуренте, а то раде годинама уназад. Погледајте само најбоље играче Бундеслиге у последњих 10 година и где су завршили након најбоље сезоне.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Са Комом не треба улазити у озбиљнију расправу, то се зна још од Манчестер ере.

А довољно је прочитати и ову одбрану за нацизам :)))

 

samo sam postovao nekoliko textova gde mozes da se informises malo vise o tome i da znas sta je realnost a sta pljuvanje u kladzi

 

 

Link to comment
Share on other sites

Па ти текстови су у рангу са текстовима ЦЗВ као стубу срБства :)))

Свако пише оно што му одговара у тренутку. Потруди се да прочиташ нешто више о Бајерну мимо онога што су они сами платили да се напише о њима и можда ће ти бити јасније.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

levandovski ce da grmi u bajernu, kao sto su pre njega klose, gomez i sad mandzuka.

cak mi se i svidja sto guraju lovu u svoje klubove, mada mislim da su levandovskog dobili za dz ili neku simbolicnu kintu,

al ovu trojicu gore su lepo platili :)

 

mislim samo da ovo sa prelaskom gecea i levandovskog nije slucajno, a vrlo moguce da ce i neki od preostalih udarnih igala borusije (rojs, mihitarijan ili obumejang... ko zna mozda i neko cetvrti subota, gindogan) nastaviti tradicuju prelazaka u bajern. ako se dobro secam, pre 10ak godina kada je borusija bila na rubu gasenja, kada je finansijska sitacija bila u ozbiljnom problemu, bajern je uleteo kintu i borusija se izvukla. e sad, nemci ne bi bili nemci, kad ne bi razmisljali 2 koraka unapred, garantujem da su pri potpisivanju ugovora ili nekog tako akta, ovi iz bajerna trazili da u buducnosti igraca kog pikiraju i dobiju :)

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

Па ти текстови су у рангу са текстовима ЦЗВ као стубу срБства :)))

Свако пише оно што му одговара у тренутку. Потруди се да прочиташ нешто више о Бајерну мимо онога што су они сами платили да се напише о њима и можда ће ти бити јасније.

Lik ti napise iscrpan post zasto je Bajern car, i zasto je licimerno govoriti da su neki drugi klubovi car, okaci linkove i ti mu napises da nije u pravu i da cita dalje? Pa daj okaci to sta treba da cita ili neki odgovor. Jer ako ostane na ovome, realno te je popisao.
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

На форуму си 10 дана, па једноставно не знаш какав је Кома у оваквим расправама. Немам ништа против њега лично, али ја стварно не желим да се упуштам у неку већу расправу са њим, пошто једноставно нема поенте.

Рекао сам укратко, јачају себе тако што уништавају директне конкуренте.

А за нацизам их ништа не може опрати. Морали су да играју Хитлерову Гаулигу и да отерају све своје Јевреје из клуба. Ок, али то није тај исти клуб ко пре 33ће и цела та организација и те паре и ти спонзори и шта већ о чему Кома прича долазе од тих 12 година који су провели у тој структури. Наравно да ће сада кукати како СУ ОНИ ЖРТВА КМЕЕЕ, зато што им то тако одговара.

Мислим цела та Комина прича око те њихове организације је пресмешна. Хвали их ту нешто како су имба, а не помиње одакле им паре. Падају са неба? Или је од тих улазница од 110 евра по сезони? ОСТВАРУЈУ ПРОФИТ! А одакле, не зна се. То што неко има краља или шеика, а ови имба спонзоре, не значи да није исти курац.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...