Jump to content

Transferi 2014


zaratustrijan

Recommended Posts

Aj da kazemo da je Bajern car sto se tice organizacije iliti cega vec, ali je isto tako zlo kao sto kaze Vanja jer ima ubedljivo najvise para u Nemackoj i sada kupuje sve sto valja od glavnog/ih konkurenata za salataru i tako je jelte radio godina unazad i tako ce raditi godinama napred. Zvezda/Partizan se dokopaju para i otimaju jedni od drugih sve najbolje, fudbal bi komotno mogao da se ugasi kao sto je opusteno mogao da se ugasi u Skotskoj prethodnih godina.

Link to comment
Share on other sites

И ја сам му одговорио укратко.

Може да напише још 10 пута толико, џабе кад је фејл.

А и прочитао сам још једном овај његов текст и ништа конкретно није написао, сем да је сезонска 110 евра матори!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Па ти текстови су у рангу са текстовима ЦЗВ као стубу срБства :)))

Свако пише оно што му одговара у тренутку. Потруди се да прочиташ нешто више о Бајерну мимо онога што су они сами платили да се напише о њима и можда ће ти бити јасније.

 

daj nemoj me zajebavati molim te, ovo nisu 2 texta koja su se pojavila na tu temu i to je to, postoji citava istorija toga, a u nemackoj je to prica koju svi znaju a ja sam ti samo postovao neke primere

 

 

На форуму си 10 дана, па једноставно не знаш какав је Кома у оваквим расправама. Немам ништа против њега лично, али ја стварно не желим да се упуштам у неку већу расправу са њим, пошто једноставно нема поенте.

Рекао сам укратко, јачају себе тако што уништавају директне конкуренте.

А за нацизам их ништа не може опрати. Морали су да играју Хитлерову Гаулигу и да отерају све своје Јевреје из клуба. Ок, али то није тај исти клуб ко пре 33ће и цела та организација и те паре и ти спонзори и шта већ о чему Кома прича долазе од тих 12 година који су провели у тој структури. Наравно да ће сада кукати како СУ ОНИ ЖРТВА КМЕЕЕ, зато што им то тако одговара.

Мислим цела та Комина прича око те њихове организације је пресмешна. Хвали их ту нешто како су имба, а не помиње одакле им паре. Падају са неба? Или је од тих улазница од 110 евра по сезони? ОСТВАРУЈУ ПРОФИТ! А одакле, не зна се. То што неко има краља или шеика, а ови имба спонзоре, не значи да није исти курац.

 

ako te zanima vise kako ostvaruju profit i odakle im pare -

 

8%2BBayern%2BRevenue%2BMix.jpg

 

a ako zelis da saznas 'sve' o njihovim finansijama - http://swissramble.blogspot.com/2012/02/bayern-munich-opportunities-lets-make.html

 

Aj da kazemo da je Bajern car sto se tice organizacije iliti cega vec, ali je isto tako zlo kao sto kaze Vanja jer ima ubedljivo najvise para u Nemackoj i sada kupuje sve sto valja od glavnog/ih konkurenata za salataru i tako je jelte radio godina unazad i tako ce raditi godinama napred. Zvezda/Partizan se dokopaju para i otimaju jedni od drugih sve najbolje, fudbal bi komotno mogao da se ugasi kao sto je opusteno mogao da se ugasi u Skotskoj prethodnih godina.

 

zar mislis da niko drugi to ne radi ako mu se ne pruzi prilika? junajted i persi, celzi i esli kol, real i figo, junajted i ferdinand itd.

klubove nije briga odakle je igrac, ako sabija i ako imaju pare, kupuju ga i to je to, ne tvrdim da nisi u pravu kada kazes da bajern kupuje od glavnih rivala, vec da nije 100% tako, da jeste, ne bi kupili thiaga iz barse vec gundogana iz borusije, ne bi doveli boatenga iz sitija vec bi vratili humelsa iz borusije ili bi doveli hovedesa iz salkea

 

И ја сам му одговорио укратко.

Може да напише још 10 пута толико, џабе кад је фејл.

А и прочитао сам још једном овај његов текст и ништа конкретно није написао, сем да је сезонска 110 евра матори!

 

e ovo je 100% jebeni trol, ja sam milion puta spamovao i lupao ali ako sada nije bilo konkretno e onda bolje da se vratim u malinjak

i ne znam gde je tu fejl? jesam li nesto lupio, slagao, mozda nesto nije tacno?

 

 

Link to comment
Share on other sites

@alfa  +1 od mene

od reci do reci se slazem sa tobom. :)

 

Mogli su da sacekaju sa objavom oko Levandovskog ali ne , oni su bas zeleli sad pre pocetka drugog dela da objave ....i da uznemire igrace i navijace BVB-a.. strasno. I koji ce im qr on pored Mandzuke i Pizzara ? Nego jednostavno imaju tu taktiku da pokupe najbolje igrace i oslabe direktnu konkurenciju. I sto je najgore od svega kaze njihov predsednik kluba da nece prodavati Mandzukica nego da ce cak dobiti novi ,duzi ugovor.     lol.

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

пошто се играчи иначе много питају :)))

ајде молим те, мојне те лалаленд приче :)

 

pa kako moze borusija da se pita u vezi levandovskog kad je 'free agent'? on je imao ponude i celzija i reala, njegov agent je izjavio da je ponuda reala bila finansijski najbolja ali on je na kraju odabrao bajern

 

sini je u pravu, klub moze samo da prihvati ponude za igraca a na kraju on sam bira, boli uvo borusiju za koga ce da igra odredjeni igrac ako oni dobiju trazene pare

 

na kraju krajeva, igraci biraju gde ce da idu, to su pokazali primeri hazarda koji je javno govorio kako ima ponude sitija, junajteda i celzija, to se videlo kod reusa koji je odabrao borusiju umesto bajerna iako su rumenige i ekipa ponudili boga oca, niko nije kriv borusiji i ostalim klubovima sto bajern moze da ponudi igracima kes koji oni hoce jer su alavi i zeljni 

 

 

Link to comment
Share on other sites

btw necu da se ukljuchujem u celu prichu sa aspekta volimo/mrzimo Bajern, ali cu samo reci da lichno ne volim preterano njihovu transfer politiku, ali da volim u onim retkim situacijama u kojima odem u kladionicu da igram golove na Bajern :) ali ih svejedno ne volim preterano, jer smatram da vishe unishtavaju Bundesligu tom politikom nego shto je pomazu :)

 

vezano za Arsenal htedoh da otkucam par stvari - dobijaju dosta novca od tv prava, to stoji, ali ne samo od tv prava, od mase drugih izvora, sponzora, navijacha itd. ali ih zarade poshteno. Arsenal je klub koji je podigao sopstveni stadion, klub koji je jedini solventan na kraju svake sezone u PL (od dolaska Vengera), shto se mora otposhtovati. Kakva im je transfer politika? Odlichna. Ne volim dodushe shto u PL nema toliko mnogo Engleskih igracha, to stoji, ali volim shto ima odlichnih igracha zbog kojih mi je veliko uzivanje da u slobodnim trenutcima odgledam po koju utakmicu PL. Da li je takvih utakmica bilo i pre toliko masovnog dolaska stranaca? Pa, bilo ih je, ali ne toliko.. Sada je realno lepshi fudbal za gledanje, maltene koju god utakmicu da si u prilici da pogledash, necesh zazaliti, a stranci u PL su makar mali razlog za sve to.

 

E sada, da samo dodam josh i ovo - veliki sam protivnik onoga shto sada rade klubovi kao shto su Manchester Siti, PSG, Monako, shto je radio npr Anzi. koji dovedu masu igracha, izlupaju neke svote novca van pameti za njih, masa bude pretplacena, puknu po 300 milki u jednom prelaznom roku, a onda kada sponzor ode dolazi do totalnog sunovrata celokupne prezaduzene klupske strukture. Svojevremeno je Portsmut bio tipichan primer toga, odlichan klub za gledanje, novi momci u PL, imash zelju da navijash za njih, zato se trudish da ispratish njihove utakmice itd. a onda totalni sunovrat sistema. Propade klub kao Lids shto bi se reklo.. Zaista ne zelim da se to desi i nekome od velikana, zato cu reci josh jednom da maksimalno podrzavam poteze koje Venger radi kao menadzer Arsenala, odnosno nachin na koji troshi novac. Tako bi vecina klubova trebala da radi. Makar mi se tako chini iz ove perspektive.

  • Upvote (+1) 1

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

mrzi me sad da ti detaljno odgovaram, ali aj u kratkim crtama

 

 

pa kada bi se tebi kao menadzeru arsenala pruzila prilika da kupis engleza sabijaca od protivnika ili nekog random stranca sta bi ti uradio? sve te igrace koji su kupili oni su iskoristili na najbolji moguci nacin, igrali su u prvom timu, sabijali su i to je to, nisu ih kupili samo da bi sjebali protivnike - jos jednom se vracam na isto, ako igrac ima ponudu na stolu, on je prihvata, nije bajern kriv sto voli pare i veci klub

a oni su bili poznati kao fk holivud ne zbog toga vec zato sto su u devedesetim bili tesko govno i vise su se pojavljivali na naslovnim stranama tabloida nego u sportskim magazinima

 

...His successors as coach, Giovanni Trapattoni and Otto Rehhagel, both finished trophyless after a season, not meeting the club's high expectations.[25] During this time Bayern's players frequently appeared in the gossip pages of the press rather than the sports pages, resulting in the nickname FC Hollywood

 

 

to sto pricas zvuci kao da su iste pare recimo vorena bafeta i jebenog arkana?

a ne znam kakav vise ciganski nacin pominjes, pa oni su jebeno izvukli borusiju kada su im pozajmili 2-3 milke pre nekoliko godina, da su stvarno hteli da sjebu rivala ne bi prstom mrdnuli, svake ali svake sezone igraju mec protiv nekog protivnika koji se nalazi u finansijskim problemima i dozvoljavaju im da zadrze novac od ulaznica, a sta radi real? igra protiv jebenih albanaca u tirani da bi zaradio kes 

 

 

uli henes je proneverio svoje pare to nema veze sa klubom, lepo je priznao i sada ide na sudjenje, kakve veze to ima sa bajernom?

 

 

ne optuzujem nikoga, samo sam uporedio njihove pare i pare nemackih klubova

 

 

pa ako pokupujes igrace das im basnoslovne plate, pocnes da pravis stadion, promenis boju i grb, povecas cene ulaznica i posle 2 godine se smoris i zapalis onda jesi kreten

 

 

 

za cenu ulaznica u muzej si u pravu, 12e, ali si se sjebao za obilazak stadion, nije 16 vec 10, ulaznica za obilazak emirejtsa + muzeja je 18 funti, odnosno 22 eura, znaci isto kao u bajernu - http://fcb-erlebniswelt.de/en/infos/opening-hours-prices/index.php

http://www.arsenal.com/emirates/emirates-stadium-tours

 

drugo, taj muzej nema '150m2' vec 3.000m2 i najbolji je muzej u evropi - http://fcb-erlebniswelt.de/en/the-exhibition/

http://www.heinnews.com/football-soccer/bundesliga/bayern-celebrate-themselves-fc-bayern-munich-museum-opens/

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 a ne znam kakav vise ciganski nacin pominjes, pa oni su jebeno izvukli borusiju kada su im pozajmili 2-3 milke pre nekoliko godina, da su stvarno hteli da sjebu rivala ne bi prstom mrdnuli

 

Bez uplitanja u celu bayern peder diskusiju, video sam da je ovo jos neko pomenuo. Borusija je tad dugovala oko 200 miliona, bayern im je pozajmio 2m, tako da ih to definitivno nije ni izvadilo ni nesto preterano pomoglo, vise mi deluje kao "E vidite kakvi smo carevi, dali smo im pare da ne propadnu, mi brinemo za nase rivale"

Link to comment
Share on other sites

Svi vi koji se toliko kunete u bajernovu politiku, kao velikog borca protiv nacizma i kapitalizma, pogledajte malo i raspitajte se o njegovoj vezi sa minchenom 1860, i sta se desilo sa tim slavnim klubom i zbog cega, pa onda pisite o njemu tolike hvalospeve. Ne budite naivni ljudi, ako mislite da politika nije DEBELO umesana u uspeh Bayerna manite se fudbala.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Svi vi koji se toliko kunete u bajernovu politiku, kao velikog borca protiv nacizma i kapitalizma, pogledajte malo i raspitajte se o njegovoj vezi sa minchenom 1860, i sta se desilo sa tim slavnim klubom i zbog cega, pa onda pisite o njemu tolike hvalospeve. Ne budite naivni ljudi, ako mislite da politika nije DEBELO umesana u uspeh Bayerna manite se fudbala.

2006 godine 1860 je bio na ivici bankrota, tada je bajern kupio njihov procenat allianz arene i time ih spasao

da ne bude da ponovo glume crveni krst, sam rumenige je izjavio kako je to bila cisto poslovna odluka

 

mada, da su stvarno hteli da ih ostave da propadnu, opet ne bi nista uradili

  • Downvote (-1) 3

 

 

Link to comment
Share on other sites

 I koji ce im qr on pored Mandzuke i Pizzara ?

 

Pored Pizzara ahahahahahahahahahahaha

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...