Jump to content

Tenis 2014


leisure

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

navodne povrede? ili nesto drugo?

pa ne znam bas, sta gubi time sto ce se navodno povrediti? valjda ti ljudi zive za takve meceve, gde mogu da se dokazu/pokazu... mislim realno je da bi djokovoci dobio nishikorija svakako, za nadala nisam sto posto siguran posto je to berdih a i nadal ne blista bas ali opet mislim da bi imali isto finale kao sto ce sada biti.

Link to comment
Share on other sites

I onda neko kaže da nije predao UK Open prošle godine :D

 

O.K.

 

avimbldon incestoidnom zubatom mongoloidu?

 

edit:

retard sam, procitao sam US Open :D

 

da da, moroncina, a kada sam ubedjivao kolege odmah posle meca, smejali su mi se.. ali bio sam uporan pa su videli da se ne zajebavam.. zamislili su se :D

Edited by stanko
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pocinje sezona na sljaci, bice zanimljivo. Nadal brani brdo poena, Djokovic dosta manje, pa je veoma moguce da ce se Novak vratiti na 1. mesto.

Moja neka predikcija je da ce njih dvojica igrati bar 3 od 4 finala na velikim turnirima na sljaci, i da ce Novak dobiti dva puta. Mislim da su mu ove godine velike sanse da najzad osvoji RG

Link to comment
Share on other sites

Ana bila na dobrom putu da dobije sharapovu u finalu u stutgartu, pretpostavljam da ulazi u top 10 ? Ima igru u svakom slucaju, mada i dalje i a previshe uspona i padova za sam vrh

Mislim da djokovic ima nikad bolje shanse da uzme roland garros, igra na dobrom nivou cele sezone, a nadal nikad ovako ocajan na shljaci

Morace da dobije federera ili vavrinku verovatno, shto mislim da je u svakom slucaju lakshe nego dobiti nadala pre godinu-dve. Ostali mislim da ne mogu da ga ugroze na shljaci(nadal 2014 included).

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...