Jump to content

Tenis 2014


leisure

Recommended Posts

1010906_574809545905234_1033604661_n.png

 

Novak trenutno ima 24 pobeda u nizu. Nadam se da ce krenuti(nastaviti iz 2013.) da melje sve redom kao 2011. Bice zanimljivo videti kako ce to ici sa Bekerom, novim glavnim trenerom. Po meni je ovo dobar potez. 

Troicki se vraca tek na leto zbog glupe kazne i cirkusa sa anti-doping agencijom. 

Tipsarevic nikako da se vrati u formu u kojoj je bio kada je usao u top 10. 

Ana i Jelena zablistaju ponekad, ali su ipak dosta daleko od vrha

btw

Ana je rekla da ce se vratiti na mesto broj jedan tek nakon tea-baginga sa Stankom Trkuljom iz Vinkovaca.

Tu je i Bojana Jovanovski koja moze da odigra solidno.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

proshla nedelja - Anchi uzela turnir u Oklendu :)

 

ova nedelja: Jovanovski je proshla prvo kolo u Hobartu, Jeca je izgubila od Makarove u Sidneju :)

 

Jeca je trenutno 8. na WTA listi, Ana 14., mislim da slede Jovanovski, pa ostatak nashe zenske reprezentacije (Dolonc, Krunic) :)

 

ATP - Jafa je povecao prednost nad Novakom na skoro 900 poena.

 

@ shw: sa proshlog topica odgovor - nisam znao u kom je svojstvu konkretno doshao, poshto sam znao da mu je Vajda ostao u struchnom shtabu, zato sam samo napisao da je pristigao i tu stao :) znam da je bila zasigurno vest i po, ali usled nekih obaveza na privatnom planu, nisam stigao da valjano ispratim, a niko od vas na forumu nishta nije napisao, te sam zato kao uzgred pomenuo da bi se razvila pricha.

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Стоји за Едберга, мада је Роџер и пре његовог ангажовања сабијао на мрежи.

Edited by Elvis J. Kurtovic

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Добио Роџер зубатог, одлично је играо, само не знам да ли ће успети да пружи Надалу озбиљнији отпор.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Wawrinka lagano ulazi u finale,a rodzer nema sta da trazi protiv Rafe,narocito sa previse izlazaka na mrezu.pa nije mu Rafa Marej pa da ne moze jedan normalan passing shot da pogodi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Надал рутински. Што рече Груја, пролазио га је на мрежи како је хтео. Надал има све шансе да постане најбољи свих времена по броју освојених Гренд слемова.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...