Jump to content

Servis za smarta? :)


Lucky

Recommended Posts

au Laki, mojne si gej, kakav smart

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Tako je kili, u pravu si, skroz su čudne dimenzije guma i recimo Michelin grupacija (Tigar-Kleber-Goodrich-Michelin) ih uopšte ne proizvodi, tako da su mahom Goodyear (Sava, Goodyear, Yokohama).

 

Inače, za potrebe firme je automobil, tako da je parkiranje dosta važno a i vožnja je mahom gradska, a pošto su dosta korektne cene sada za smart, nekako mi deluje kao razumna kupovina posebno zato što je ipak Mercedes i može fino da se brendira itd. OK, treba čekirati menjač to znam i još poneku sitnicu, ali deluje da bi bio isplativa investicija.

Link to comment
Share on other sites

pada im cena ali im pada i kvalitet, to je sad već mator auto :(

 

 

a ne, nisam ja cekao da padne cena, nego da izadje ddr4! :D

 

btw, koliko se uopste krece ok polovni smart, znam da su novi nesto bas skupi za takva kola

 

a jes, tačno, ddr4 :)

 

polovni su zavisi, oko 3000 ovi stariji, oko 5000-6000 noviji.

to ne samo da je nemac nego je i mercedes!

Link to comment
Share on other sites

http://auto.howstuffworks.com/smart-car1.htm

 

 

While a 1,500-lb. car will never be as safe for the occupants as a larger vehicle, the Tridion shell holds up remarkably well in crash tests. A 70 mph crash test conducted by British TV show "Top Gear" revealed that the Smart Fortwo's body remained mostly intact when compared to that of a conventional subcompact car. A sudden deceleration from 70 mph will cause injury of the occupants in just about any vehicle.

Link to comment
Share on other sites

apsolutno, niti bilo ko kaže da je smart sigurniji od većih automobila, samo su malo više razmišljali o tome, pa recimo u smartu si sigurniji (zbog tridiona) nego u na primer Corsi ili Fiesti, ako uopšte može da se priča gde je šta sigurnije.

 

 

A small energy-absorbing crumple zone at the front of the car lessens impacts, and the engine lives in the trunk of the car instead of the front.

 

Naravno da si u nekoj limuzini ili džipu sigurniji :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...