Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Ne :(((

Kao klinac sam se uvek tripovao da ce neka zmija da iskoci iz wca dok kenjam :(

 

 

И ја сам се као клинац бојао да ће нека неман да искочи из шоље док обављам велику нужду : ) први квадрат је хорор

Haha, i ja sam napisao ovo, pa rekoh da ne bude da opet jedini kukam na ove zmijuljine... :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

онај лик што је летео изнад аде летос је сабио шта ради са тим авионом, а капирам да има људи који су и много бољи од њега

Edited by штрокан
Link to comment
Share on other sites

A ima i pravih aviona koji to mogu.

 

Oni redbull akrobatski recimo.

 

Nope.

Pogledaj brojke. U idealnom - potpuno nerealnom slučaju motor daje oko 1100 lbs potiska statike, a avion kad je prazan nije ispod 1300lbs težak.

 

E sad može da se dovede u taj položaj uz pomoć inercije, al' da se zadrži tu i radi "gore-dole" jako jako teško.

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Avion prazan je oko 1200lb, a pun oko 1500lb, a koliko vidim ti akrobatski motori sa odgovarajucim elisama mogu da naprave ~1100lb potiska. A to su cifre bez tjunovanja od strane takmicara.

 

Nisam nikad ulazio u detalje, a radic mi rece nekom prilikom kad sam ga pitao, da li mogu kao helikopter, da mogu. Sad jebem li ga mozda je on mislio na te varijante sa inercijom, a mozda nesto drugo.


онај лик што је летео изнад аде летос је сабио шта ради са тим авионом, а капирам да има људи који су и много бољи од њега

 

Pa s obzirom da je to bio redbullov pilot, sumnjam da ima mnogo boljih.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...