Jump to content

Stanovi u naselju "West 65", kod Airport City-ja


Recommended Posts

1 hour ago, alfa said:

Slažem se i trolam malo. Iako i u westu može da se proda za 5k+ gajba, zavisno od pozicije. A i Vračar je naguran, ako je do toga 😄 Da se razumemo, meni su oba kraja sranje, ali bih pre živeo na Vračaru da moram da biram.

ja sam pričao o investiciji, kad dođe do neke nivelacije, a toga će uvek biti, Vračar će vredeti više, i uvek će long-term biti bolja kupovina. O tome gde ko želi da živi, je druga priča

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Highl1 said:

Greda Valjevo zgradu u Sazonovoj u to neko vreme, 2014, 2015a, kad sam ja išao za Nemačku, za 1900.

ali fora je šta onda, jer da kupiš drugo opet je i drugo 5k 🙂 ja sam platio mislim 1800, sad je 4k ali i svi drugi hoće tih 4 🙂

koja je btw greda valjevo u sazonovoj zgrada?

2 hours ago, alfa said:

Slažem se i trolam malo. Iako i u westu može da se proda za 5k+ gajba, zavisno od pozicije. A i Vračar je naguran, ako je do toga 😄 Da se razumemo, meni su oba kraja sranje, ali bih pre živeo na Vračaru da moram da biram.

fora je što je west trebalo da bude nešto "kul" a zapravo je kvart u sred ničega (sad malo manje ničega ali i dalje ničega 🙂 gde svi gledaju jedni drugima u prozore i terase, a i ovi što prolaze ispod. nekako u tom smislu sam očekivao da će west nekako drugačije da koncipiraju da bi se to izbeglo tj. da imaš minimum neke privatnosti. 

a vračar ko vračar, zavisi naravno gde si, ima ulica koje nikako nisu za visoke zgrade jer su uske a oni nabili sa obe strane pa nit svetla kad prolaziš nit privatnosti ovima što žive, a ulazi sve neki mali nabijeni.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lucky said:

ali fora je šta onda, jer da kupiš drugo opet je i drugo 5k 🙂 ja sam platio mislim 1800, sad je 4k ali i svi drugi hoće tih 4 🙂

koja je btw greda valjevo u sazonovoj zgrada?

fora je što je west trebalo da bude nešto "kul" a zapravo je kvart u sred ničega (sad malo manje ničega ali i dalje ničega 🙂 gde svi gledaju jedni drugima u prozore i terase, a i ovi što prolaze ispod. nekako u tom smislu sam očekivao da će west nekako drugačije da koncipiraju da bi se to izbeglo tj. da imaš minimum neke privatnosti. 

a vračar ko vračar, zavisi naravno gde si, ima ulica koje nikako nisu za visoke zgrade jer su uske a oni nabili sa obe strane pa nit svetla kad prolaziš nit privatnosti ovima što žive, a ulazi sve neki mali nabijeni.

Početak ulice, valjda broj 2 ili 4 ili tako nešto

Pa kupiš nešto veće, tj dodaješ ostatak koliko hoćeš po tih 5, ali si na prvih 50 kvadrata zaradio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Just now, Highl1 said:

Početak ulice, valjda broj 2 ili 4 ili tako nešto

 

a, da, da, znam onda tačno koja je, da, to je jedna od onih što su se gradili tih godina koje su i nešto kvalitetnije pravljene rekao bih.

Just now, Highl1 said:

Pa kupiš nešto veće, tj dodaješ ostatak koliko hoćeš po tih 5, ali si na prvih 50 kvadrata zaradio

istina 🙂 ali iz tog ugla posmatrano. komšija baš prodao u zgradi za 4200 relativno skoro.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Evo još korisnih informacija o urušavanju sistema prodaje stanova!

image.png

U svakom od ovih ima i neki posebni lol moment, ovde je to što njega zovu i šalju mu besne poruke srednji pa čak i veliki investitori! Koji naravno ne znaju ni da ovaj postoji :))

Ali zaključuje i najboljem stilu našeg dragog Draška, osim što naravno nije ni prineti Draletu po stilskim figurama i izražavanju!

Link to comment
Share on other sites

😄 
Ароганције у бес. Мислио сам за себе да сам нека врста алхемичара (емпиријски сам утврдио моју способност претварања алкохола (ракије конкретно) у насиље, али претварање ароганције у бес је неки нови ниво!

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, SATAN said:

😄 
Ароганције у бес. Мислио сам за себе да сам нека врста алхемичара (емпиријски сам утврдио моју способност претварања алкохола (ракије конкретно) у насиље, али претварање ароганције у бес је неки нови ниво!

pa to je zato što nisi investitor! možda je to neka njihova "magija"!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...