Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Poceo i ja da igram danas, nasao sekiru, motorbike helmet i jos nekih dzidza-bidza, dodjem u neki grad i ubije me snajper sa krova :( Kontam da trebam da igram na serverima sa 5-10 igraca max, a ne na full serverima.

Veliki gradovi i Aerodromi su uvek najrizicniji. U sustini dok ne udjes u semu cim se sponujes trci suporotno od mora, u brda i sume. kad naidjes na neki grad upadaj u kuce skupljaj sve sto ti treba. U sustini ako vidis da su otvorena vrata na kucama to znaci da je neko vec bio unutra i da je loot-ovao. 

 

Onda mozes da se zaputis ka aerodromu po neko oruzje. Ali budi na oprezu posto je velika verovatnoca da neko vreba ^^

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ok. Sada zadnji put kada sam se spawnovao sam nasao odmah na pocetku finu opremu, ranac, bejzbolku, pusku i jos sto-sta, tako da ide malo lakse. Malo sam lutao po nekom gradu, nikako da nadjem putokaz ili tablu, da se orijentisem gde sam. Je l' kada me neko patosira, uvek pocinjem od pocetka skroz, tj gubim svu opremu? Mountovao sam i bajonet na pusku, ali izgleda da to jos ne funkcionise.

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

Ok. Sada zadnji put kada sam se spawnovao sam nasao odmah na pocetku finu opremu, ranac, bejzbolku, pusku i jos sto-sta, tako da ide malo lakse. Malo sam lutao po nekom gradu, nikako da nadjem putokaz ili tablu, da se orijentisem gde sam. Je l' kada me neko patosira, uvek pocinjem od pocetka skroz, tj gubim svu opremu? Mountovao sam i bajonet na pusku, ali izgleda da to jos ne funkcionise.

Da, kad god umres izgubis sve sto si imao. Ne rade trenutno bajoneti.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

 
Ja i djolesa nasli nekog lika da trolujemo malo, Djole nije snimao od pocetka, sve u svemu vezao sam lika i onda mu je djole dao transfuziju krvi koja mu ne odgovara.. 
 
edit: posle smo naisli na istog lika i ovog puta mu stvarno pomogli :D
Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Ustvari to je SpiRo-va ideja ... :) Al slagacu ako kazem da nisam uzivao dok sam mu ubrizgavao krv :)


Ja da se odjavim bar neko vreme :S

sve sto sam skupio iz dote iteme prodao za 18e kupio 10kljuceva - dao coveku za day z gift i krenuo sa vama da igram...

Sve do momenta kad sam dobio mail od steam-a da je taj magarac hackovo neciji gift i trejdo ga meni :S
Svasta se desava cuvajte se ;)

Obavezno kontaktiraj Steam support vratice ti kljuceve .. I da ako stvarno hoces da nabavis DayZ za  Dota kljuceve onda plati pravu cenu 15-16 kljuceva .... sve ispod toga je Scam ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...