Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

pre prvenstva sam mislio da ce proci italija i nadao se engleska i totalno promasio,doduse sa ova 2 selektora i nisu imali sanse,nek neko vrati kompase hodzsonu i prandeliju,ocajno su vodili svoje ekipe + neko cudno selektiranje igraca,na kraju zasluzeno urugvaj i kostarika idu dalje...

Link to comment
Share on other sites

Crveni karton niko ne spominje? Zuti da je dao pa i nekako, jeste ga udario ali to je sve bilo fudbalski da kazem, lopta je bila ko njega al mu pobegla pa je pokusao da se izbori i nenamerno ga malo udraio...

Posle ugriz od strane cigana, a i kavani nije dobio cist zuti u zadnjim minutima kad je sa obe ruke uhvatio lika, koji je doduse nastavio, ali po pravilima zuti mu je mogao dati po zavrsetku akcije... Sve u svemu sramota

Link to comment
Share on other sites

kad se vec opredeljujes posle drugih, bar se opredeli za onog ko je u pravu!

 

ali for rilz, obe stvari su za crveni, ali od glockanja za rame ostaje modrica, a od ovakvog starta moze da pukne noga, zato je gori u mojoj knjizici

Edited by rjvn
Link to comment
Share on other sites

Ocekujem da Suareza dobro kazne, ako ne i izbace sa prvenstva...kada je ugrizao Ivanovica, sudija takodje nije video ali je ovaj posle dobio suspenziju, realno je da dobije i sada, pogotovo nakon ove slike Kelinija i ociglednih otisaka zuba.
Jedino sto moze da kaze u svoju odbranu jeste da se udario o Italijana dok je zevao, pa se zato drzao za zube nakon toga!

Link to comment
Share on other sites

kad se vec opredeljujes posle drugih, bar se opredeli za onog ko je u pravu!

ali for rilz, obe stvari su za crveni, ali od glockanja za rame ostaje modrica, a od ovakvog starta moze da pukne noga, zato je gori u mojoj knjizici

Nhf bro, ali jesi li igrao nekada ozbiljno kompetitivno neki kolektivni kontakt sport? Podrazumevam pod to da si Trenirao 5+ godina i igrao barem 10 ligaskih utakmica.

Ako je odgovor ne onda razumem zasto ti je onaj (vrlo diskutabilni crveni) gori u knjizi...

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

ja ne razumem psihu coveka (Suareza) koji ugrize protivnickog igracha ako zna da ce ga, u tom trenu, snimati jedno 10 kamera, plus zna da je najbolji igrach svoje repke koja bez njega nema sanse i na kraju svi smo svesni njegovog "kulinarskog" stila. Odrekao bih ga se da je moj reprezentativacc

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Evo ja sam trenirao 5+ dina i imam više od 10 ligaških tekmi i slažem se sa Rekijem!

Zašto?

Zato što posle onogoga što je Suarez uradio mogu da se okrenem i da ga iznabadam. A posle onoga što je Markizio uradio mogu da idem na transplataciju potkolenice :D

Oba starta su nesportska i namerna, sa tim što je Luisov ciganski, dok je potez Žabara jako opasan.

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Nhf bro, ali jesi li igrao nekada ozbiljno kompetitivno neki kolektivni kontakt sport? Podrazumevam pod to da si Trenirao 5+ godina i igrao barem 10 ligaskih utakmica.

Ako je odgovor ne onda razumem zasto ti je onaj (vrlo diskutabilni crveni) gori u knjizi...

nisam, sprdam se za knjigu, nisam dovoljno iskusan da imam knjigu! ali ono, meni je jedno prljava igra a drugo opasna igra, uostalom sudija je direktno gledao u taj dogadjaj sa 2 metra, a on se nagledao tih situacija :D a mislim da je i ovaj nas sudija u studiju rekao da je ovo za crveni :D

Link to comment
Share on other sites

Ali meni ne deluje da je Markizio nastavio sa startom nego da je prikocio(pritom mi deluje da je bas nije imao nameru da ide na nogu zbog toga sto je okrenut ledjima u trenutku starta)

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Kompetentan si onda za pricu, al nisi u pravu. Pritom evo, nek je i bila namera, nek stoji crveni. Ali pricati o lomu potkolenice i transplataciji od one siline udarca je lupanje gluposti nekoga ko udarac u sportskom zaru borbe nije nikad primio (no homo). Zato sam i pitao za pozadinu bavljenja kontakt sportom...

Ogrebao ga je at best.

Kakvo lomljenje potkolenice ffs, prikocio covek bukvalno kad mu je pobegla noga https://farm3.staticflickr.com/2927/14312299307_fcab5df080_o.gif

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...