Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

Realno mozda ste ovde u manjini, ali mislim da su ljudi masovno za ARG navijali. Ja sam gledao tekmu u kaficu (i pored tog kafica su jos 2 kafica jedan do drugog) i moj sto i jos dva su navijali za Holandiju, od jedno 50-ak stolova :D

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

ja sam navijao za holandiju i jebiga. 

 

cilesen ima 25 godina i 14 nastupa za repku i pri tom još brani penale u polifinalu svetskog i očigledno nije majstor za penale kao krul. uz to se argentinci nisu glupirali pri izvođenju.

al veći problem od toga je što vlar šuta prvi penal. 

 

a još veći problem je što je uopšte došlo do mrtvih penala. nema smisla da holandija dva puta za redom prođe na penale, šta je mnogo mnogo je. 

Link to comment
Share on other sites

Sve se namesta da mali bog fudbala podigne boginju usred Brazila i postane besmrtan...u celokupnoj bedi, mozda Argentina za nijansu vise zasluzila da prodje...a ovo za penale, nemojte bezveze da se lozite, izmena sa Krulom je prosli put urodila plodom (a i on ima 26 godina i "cak" sest nastupa, prty pls), ali nije on ne znam kakav specijalista za penale, znam po Njukaslu :D Cak mislim i da je izasao negde podatak da tipa u Premijer ligi ima 2/20 odbranjenih, tako nesto...

 

mislim da su ljudi generalno pod utiskom nemackog demoliranja i da misle da ce i gaucose da prebiju, a mislim da nas ceka jos jedna izuzetno mucna tekma za gledanje poput nem-fra ili jednostavno sve utakmice Argentine kao sto su izgledale :) Navijacu za gaucose tradicionalno, ali nece mi biti krivo i ako svabe uzmu jer su realno carevi. I navijam naravno za gaucose jer mi vitja dodje 500e ako osvoje! :DDDDDDDDDD

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

(a i on ima 26 godina i "cak" sest nastupa, prty pls), ali nije on ne znam kakav specijalista za penale, znam po Njukaslu :D Cak mislim i da je izasao negde podatak da tipa u Premijer ligi ima 2/20 odbranjenih, tako nesto...

 

pa ako je tako onda je ubacivanje krula potez decenije. 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zašto su Nemci pokazali više od drugih reprezentacija?

 

U suštini, mislim da je ovo, na osnovu svega viđenog, realno finale. Ove dve reprezentacije igraju drugačiji fudbal, ali definitivno Nemci nisu više pokazali. Svi mi znamo da Nemačka sigurno stiže do polufinala minimum, nema tu šta i zasluženo su došli do finala, ali utakmica protiv Brazila, objektivno, nema nikakav realan značaj (fudbalski gledano). Nemci su i osminu i četvrt finale prošli, iako bolji u obe utakmice, na mišiće, isto kao što je i Argentina, a imali su i protivnike slične težine. Holandija, po meni, je u rangu normalnog Brazila, tako da će obe naredne utakmice, po meni, biti ujednačene po kvalitetu ekipa. Osim toga, mislim da je Argentina protiv Holandije (iako su u poslednjih 10 minuta regularnog dela utakmice) pokazala izuzetnu stabilnost u igri, pre svega odbrane, i da je to dosta veliki napredak u odnosu na početak SPa. Da je Mesi deliverovao, ko zna šta bi bilo, ali se on mudro čuvao za finale!!!

 

Voleo bih da Argentina uzme a ne bi mi bilo krivo ni da Nemci uzmu, mada bih bio tužan!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

malo je bezveze reci za neku ekipu koja ni u jednom trenutku nije jurila prednost da se provlacila...slazem se da nisu bili bas ubedljivi, ali su igrali koliko im treba

sto protiv svaba nece biti dovoljno naravno! :D

al navijacu da argentina osvoji ipak, zbog mesija! al nece biti greh ni svabe da osvoje realno

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

malo je bezveze reci za neku ekipu koja ni u jednom trenutku nije jurila prednost da se provlacila...slazem se da nisu bili bas ubedljivi, ali su igrali koliko im treba

sto protiv svaba nece biti dovoljno naravno! :D

al navijacu da argentina osvoji ipak, zbog mesija! al nece biti greh ni svabe da osvoje realno

malo je bezveze da se kaze da kantanje petostrukog svetskog sampiona na domacemm terenu gde je poruseno vise rekorda od broja datih golova nista ne znaci u fudbalskom smislu... :P

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...