Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

ne mogu detaljno Vanja, prošao me vajb :)

Dos Santos ima 25, Kovačić ima 19, neću dalje da idem u objašnjavanje. Modrić je među najboljima na svetu na svojoj poziciji, Rakitić je u Sevilji našao "svoju" poziciju, i mislim da od njega tek treba očekivati najbolje, a top igrač Meksika greje klupu u Junajtedu i uđe u igru na 20 minuta

 

Srna ima 32, kapiten je jedne od slobodno bih rekao top16 evropskih ekipa (redovno prolaze grupe u CL), dok Marquez igra u pizdi materini i ima 35

Ali highl1 mi pricamo o jucerasnjoj utakmici, i imenima igraca. Dos Santos uvek prebije za reprezentaciju, ono juce mu je cak bila jedna od gorih utakmica. Ne pricamo koga bi doveli u menadzeru.

A Marquez iako je mator igrao je dugo godina u Barsi i to na poziciji koja moze da se igra podjednako dobro u tim poznijim godinama, dok Srna vec ove nije toliko dobar kao prethodnih.

Na kraju slazem se da su upravo Modric, Rakitic i Mandzukic na papiru trebali doneti tu prevagu, ali isto tako tvrdim da je ostatak ekipe cist prosek, ako gledamo samo prventsvo i ispod proseka (trenutno). 

Link to comment
Share on other sites

lol... naravno da si slucajno uhvatio... hrvati nisu zasluzili da daju gol... :D

 

haha,slazem se jbg,realniji rezultat je bio jos 1 ili 2 gola u mrezi hrvata,ne svirati penal na onu paradu srne je sramota,drago mi je sto prokletog uzbekistanca vise necemo gledati,barem ne kao prvog sudiju...

Link to comment
Share on other sites

Ali highl1 mi pricamo o jucerasnjoj utakmici, i imenima igraca. Dos Santos uvek prebije za reprezentaciju, ono juce mu je cak bila jedna od gorih utakmica. Ne pricamo koga bi doveli u menadzeru.

A Marquez iako je mator igrao je dugo godina u Barsi i to na poziciji koja moze da se igra podjednako dobro u tim poznijim godinama, dok Srna vec ove nije toliko dobar kao prethodnih.

Na kraju slazem se da su upravo Modric, Rakitic i Mandzukic na papiru trebali doneti tu prevagu, ali isto tako tvrdim da je ostatak ekipe cist prosek, ako gledamo samo prventsvo i ispod proseka (trenutno). 

priča je počela oko toga ko ima jaču selekciju na papiru, bazirano na imenima, ne kako je bilo juče. Juče je Meksiko pojeo Hrvate, i tu nema šta da se priča

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ovo svetsko ce uci u istoriju...

kao prvo prvenstvu na kom je postizano prosecno 2.1 gol izmedju 53 i 62 minuta ako izuzmeno jos par prvenstava koja nisam video kada sam poceo da pricam ovu glupost.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno što loži ovaj Aca, koga sada više ne volim, da je Suarez ugrizao ovog. Koja budalaština.

 

Prebaci na ESPN i pogledaj da je lozenje i razapinjanje na krst vec pocelo. Tamo su ga riplejovali  vec desetak puta, riplejovali istoriju Suarezovih ugriza i vec plediraju da FIFA izbaci mrtvu kanibalcinu sa turnira

Edited by prime_abuse
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...