Jump to content

Valja li čemu Ikom?


Lucky

Recommended Posts

Pokušao sam da pronađem ovde neku priču ali poslednja je iz februara da nekom liku ne radi najbolje :)

 

Postoji neka mogućnost da se ugradi Ikom i ja sad ne znam kakav je on po pitanju kvaliteta.

 

Po njihovom sajtu - http://www.ikomline.net/kablovskiint/index.php za relativno korektne pare dobijaš 60Mbit plus sve kanale (pr0n kamon), jeste bezveze što nema odvojeno televizije nego te ovako forsiraju da uzimaš sve đuture, ali ajde. 

 

Interesuje me kakva su iskustva ljudi, koristi li ga ko?

Link to comment
Share on other sites

Koristim IKOM vec skoro 2 godine i mogu reci da sam zadovoljan. Imam Flat 2 paket (8mbs i basic tv kanali). Jedini problem koji sam do sda imao je da se diskonektuje na 10ak sekundi net, ali to mi se desavalo u pocetku dok nisam nazvao call centar, pa su sredili(mada u poslednje vreme mi se desi ponekad, uglavnom posle 12 nocu). Sto se placanja tice, salju 3 uplatnice na gomili, (za 3 uzastopna meseca jelte) i placa se unapred do 5tog u mesecu. Ako ne platis, prvo posalju poruku na tel (posle 3 dana fazon), a onda gase za 5-7 dana.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

Stator kaže da je k.

 

Pa ajde, on bi trebalo valjda nešto da zna :)

 

Mada me recimo smara što nigde ne piše koji je UL, ali imaš opciju da uzmeš "upload booster" od 512 ili 1024 za tamo neke pare, pa mi se čini da će biti da je 60mbit / 1mbit ili tako nešto :(

 

 

Koristim IKOM vec skoro 2 godine i mogu reci da sam zadovoljan. Imam Flat 2 paket (8mbs i basic tv kanali). Jedini problem koji sam do sda imao je da se diskonektuje na 10ak sekundi net, ali to mi se desavalo u pocetku dok nisam nazvao call centar, pa su sredili(mada u poslednje vreme mi se desi ponekad, uglavnom posle 12 nocu). Sto se placanja tice, salju 3 uplatnice na gomili, (za 3 uzastopna meseca jelte) i placa se unapred do 5tog u mesecu. Ako ne platis, prvo posalju poruku na tel (posle 3 dana fazon), a onda gase za 5-7 dana.

 

a koji ti je ul?

 

 

Има ли неко идеју што шаљу по три фактуре од једном ?! Штеде папир или ?:)

 

nešto slično radi i SBB, ne samo da štede papir već i troškove slanja. Ako uzmeš da ih jedno slanje koverte košta 10 din (npr) + koverta to znači da godišnje imaju 40 din nasuprot 120 din troška, znači 80 razlike pa onda to pomnožiš sa brojem korisnika i eto ga :)

Link to comment
Share on other sites

Mada me recimo smara što nigde ne piše koji je UL, ali imaš opciju da uzmeš "upload booster" od 512 ili 1024 za tamo neke pare, pa mi se čini da će biti da je 60mbit / 1mbit ili tako nešto :(

 

Mislim da su im bukvalno do pre mesec dana paketi bili takvi da je UL bio 256kbit/s, zato stoje ti upload boosteri. Sad izgleda da je na svim paketima osim ovog najosnovnijeg UL 1mbit/s. S tim da mozda optimus ima neki ugovor na taj stari paket pa mu zato nisu digli UL?

 

U je, taj absolutOK i dalje postoji :)) Čudi me onda da nisu dali veći UL kad oni već drže Beogrid ... kako ide njima, pošto imaju 1/1 dl/ul?

 

Absolut OK je kupio Beogrid jos pre 4-5 godina. A tipa prosle godine je SBB kupio Absolut OK, a valjda samim tim i Beogrid. A sve to inace znam posto su mi Absolut OK data centar i Beogrid sediste bukvalno ispred ulaza :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...