Jump to content

Warlords of Draenor najavljen!


Silencer

Recommended Posts

Ovo ce biti mnogo dobra ekspanzija, posebno za old skul igrace koji ce mozda imati najvise razloga za radost kada se prica o WoW-u. Blizzard kuva nesto veliko, sto bi trebalo da utice na old skul igrace i vrati ih u igru. To su neke nezvanicne informacije koje sam dobio iz veoma pouzdanog izvora, tako da - cuvajte gold i naoruzajte se strpljenjem!

Link to comment
Share on other sites

Ovo ce biti mnogo dobra ekspanzija, posebno za old skul igrace koji ce mozda imati najvise razloga za radost kada se prica o WoW-u. Blizzard kuva nesto veliko, sto bi trebalo da utice na old skul igrace i vrati ih u igru. To su neke nezvanicne informacije koje sam dobio iz veoma pouzdanog izvora, tako da - cuvajte gold i naoruzajte se strpljenjem!

jedino ako blizzard moze da vrati 10 godina, posto 90 % old skul igraca ima neki zivot vise manje... i provodjenje 20 sati uz wow ne zvuci vise primamljivo kakva god da je igra

Edited by Tofz

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

jedino ako blizzard moze da vrati 10 godina, posto 90 % old skul igraca ima neki zivot vise manje... i provodjenje 20 sati uz wow ne zvuci vise primamljivo kakva god da je igra

Slazem se,potpuno si upravu...Vise od 80 % old school igraca su danas presli 25 godina.tako da ne verujem u to njihovo vracanje :P

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ako sam ja dobro skontao stvari, nece Wrathion da pomogne Garroshu, vec Kairoz, drugar sa Timeless Isle:

 

http://www.wowhead.com/npc=72870/

 

Zasto? Kad porastemo do 90, samo ce nam se kasti.

 

Prica je kanda njih dvojica idu natrag te menjaju proslost, sto stvara alternate timeline. Za razliku od stvari sa kojima smo se igrali kad je infinite dragonflight u pitanju (oni hoce da promene proslost, mi im ne damo), ovde je proslost vec promenjena, Iron Horde je formirana, i mi treba da sprecimo da prodju kroz Dark Portal (koji bi trebalo da radi i kao time portal od Azerotha do ovog novog Draenora, sadasnji Outland ce izgleda biti nekako dostupan na drugi nacin, Caverns of Time mozda.. koliko znam to nije niti odluceno niti objavljeno) i naprave belaj.

 

Lore aside, meni gameplay promene ne zvuce toliko lose, ali naravno tek teba da vidimo kako ce to zapravo da izgleda u praksi. Reforge je, koliko je bio koristan, umeo i da smara, kad promenis prsten da radis reforge 5 drugih delova opreme. Takvo cimanje ce biti jos jedan razlog zasto ce i jewelcrafting da se menja, neces imati da trpas tisucu dragulja i sljokica, nego manje, ali sa jacim efektom. Naravno, nisu nam svi detalji poznati, i tek treba da vidimo kako to izgleda sprovedeno u delo i kako ce se ZAISTA odraziti na ekonomiju igre (i zaradu jewelcraftera [:)] ).

 

Sto se statova tice, tu mi je njihova logika isto onoliko cudna koliko je i kapiram, pa zaista ne znam sta da kazem.. Hit i expertise, koliko ima logike, pa cak i neke gotivnosti skupljati ih (i skupiti na kraju), toliko je moglo biti frustrirajuce kad zapravo nemas dovoljno. Nesto slicno vazi i za dodge/parry, posto i to kao treba da ode cao zdravo. Nisam skontao da li ce i kakav pasivni avoidance imati tenkovi (i netenkovi) i kakav ce biti pasivan hit chance, i kako ce se takvo novo dodge/parryovanje odnositi prema hit/experuisi u PvP. Ali kontam da ce, kad se sve sredi i izbalansira, biti ipak samo stvar navike. I nostalgije :) I prakticnosti, nadam se, jer se nadam (a i verujem) da ipak znaju sta rade. Prezivela je igra i sklanjanje attack i spell powera, prezivela je promene PvP itemizacije, preziveo sam sklanjanje armor penetrationa i to da blood DK ne moze da bude i tenk i DPS, prezivece se i ovo :) Bice igra drugacija malo i to je to.

 

Za iteme.. ne znam.. isto sam zbunjen koliko i kontam.. valjda to znaci da ne kontam :) Poenta im je kao da ce u raidu relativno lako svako dobiti svoje BiS iteme, ali ce kao njihova jaca verzija (koja ima i tertiary stats poput onih cleave, lifesteal, movement speed), tj Thunderforged/Warforged verzija biti nesto cemu ces da se nadas iznova i iznova. "Pa majku mu bozju imperijalisticku", to valjda znaci da ono sto su oni nazvali BiS zapravo nije BiS :P Do sada su se ljudi molili Alahu da item padne, od sada ce se moliti da padne Warforged verzija koja ima odgovarajuci tertiary stat. Da, i meni zvuci da ce biti disenchantovanja na veliko, ali ako to zaista bude slucaj, to se valjda lako moze resiti prostim povecanjem sanse da takav item padne.

 

Svidja mi se sto ce paladinov set biti prosto paladinov set, a ne prot set, pa da nafarmujes i holy set ako ces da healujes. Ako nista drugo, to ce bar pomoci tenkovima/healerima da se lakse nagiruju, sto je po mom misljenju uvek dobra stvar. Nadam se da ce menjanje gemova i enchantova na takvom setu da se menja sa promenom speca.

 

Meni suma svega u svakom slucaju zvuci zanimljivo, dovoljno da razmisljam da se vratim u igru. A jos detalja cemo, nadam se, dobiti uskoro.

Edited by arandjel
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PvE je u k...u (koja normalna osoba hoce da cisti dve (do tri) tezine raida u istom resetu? - zbog 4set bonus rusha).  PvP je oduvek bio u k...u, i svakim patchom se ljudi nadaju da ce biti bolje kad ono sve gore, ne ocekujem puno - nadam se samo da cu moci da 1shotujem ljude u onoj novoj pvp zoni, pogotovo one najjadnije bez geara sto ne umeju da se brane - to je najjace <3

Edited by Souldrinkah
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ovo ce biti verovatno najgora ekspanzija ikada, a lore je kompletno demoliran.. 

Nemoj tako, ipak ces moci da napravis svoj fort. To je ono sto smo svi oduvek zeleli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

J to the K   Trollface.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...