Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jedno pitanje iz radoznalosti.. da li ikad ima koristi od ovih survija? btw. popunio sam citko i ljubazno!

 

Ja ove podatke prikupljam da bih napisao zakljucak seminarskog rada. Profesore zabole patka da li su ti podaci istiniti tako da vecina ljudi izmisli rezultate, dok ja ovo radim sa stvarnim ljudima cisto da zadovoljim svoju radoznalost. Nema neke preterane koristi od anketa posto cak i kada razliciti ljudi popunjavaju anketu, treba uzeti u obzir da su to random ljudi sa fejsa i u ovom slucaju forumasi i da ce neko sigurno popuniti anketu ne pogledajuci pitanja.

Tebi hvala na popunjavaju! Ukoliko ima zainteresovanih, mogu izloziti rezultate kada budu spremni.

U proslom semestru sam radio sa par kolega jedan rad na temu letovanja i tad sam molio rurljane da pomognu.

Evo zavrsnog rada sa rezultatima ankete: https://dl.dropboxusercontent.com/u/109599654/MI%20Letovanje.docx

Link to comment
Share on other sites

Ideja ovog "Vodič" alta je skroz zabavna, šteta što realizacija manjka, inače je mogao da bude dobar štos.

 

Ova magla ne posustaje ... jutros je neko kuče krenulo da skviči oko 05 i onda se još 30 kučića iz kraja uključilo u lajanje, a ne vidi se prst pred okom pa ni ne znaš o čemu se radi.

Link to comment
Share on other sites

Neko mi je u decembru opljačkao babu (kevinu majku) koja živi sama, uzeo joj skromnu ušteđevinu dok nije bila kući, a ona je ćutala o tome do juče jer ju jer bilo sramota (mada ne razumem zašto, ali žene, pa još babe su teške za razumevanje). Mnogo mi je žao, ako uspem da saznam ko je, koske ću da im polomim. A sumnjam na neke iz okoline njene kuće.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja ove podatke prikupljam da bih napisao zakljucak seminarskog rada. Profesore zabole patka da li su ti podaci istiniti tako da vecina ljudi izmisli rezultate, dok ja ovo radim sa stvarnim ljudima cisto da zadovoljim svoju radoznalost. Nema neke preterane koristi od anketa posto cak i kada razliciti ljudi popunjavaju anketu, treba uzeti u obzir da su to random ljudi sa fejsa i u ovom slucaju forumasi i da ce neko sigurno popuniti anketu ne pogledajuci pitanja.

Tebi hvala na popunjavaju! Ukoliko ima zainteresovanih, mogu izloziti rezultate kada budu spremni.

U proslom semestru sam radio sa par kolega jedan rad na temu letovanja i tad sam molio rurljane da pomognu.

Evo zavrsnog rada sa rezultatima ankete: https://dl.dropboxusercontent.com/u/109599654/MI%20Letovanje.docx

mislio sam vise na ankete koje su vezane za unapredjenje usluge u ovom slucaju licne i internet kupovine, ali bas me zanima da li vlasnici firmi koji sprodove ankete mare za rezultate istih..

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

uspeo sam da skrckam ledja od gnexa.. ima neko savet gde bih mogao da nabavim jedna ili ako neko ima viska da udeli/proda o/

taman imaš onaj ajfon koji si deknuo

  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...