Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Gun club u milosa pocerca... ne treba dozvola, metak je oko evro, ne znam iz cega samo sve mozes da rokas, ali kapiram tt i cz sigurno imaju


ma jebeni na petom mestu :o

 

potpisali smo ugovor sa kepom!

 

 

идемо бре!

 

evo sta je drugar... danas radi covek, a oko 11 sati je otisao da slepuje drugara do 3 ujutru!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Кад се уђе из Београдске у Крунску (ка Студентској поликлиници) има једна права кафана, "Мелем за душу" се зове, Зајечарац од 0,5 кошта 120 динара, притом газда кафане свира хармонику, седне са нама за сто и удри, милина.

Ово што се отвара сад су пре клубови него кафане, што већ рекоше људи.

 

Pa jel to isto nešto novo, ne sećam se da sam tu ikada video neku kafanu?

 

E da, jedno glupo pitanje...nisam do sada isao da prodajem one besplatne akcije, koja je tacno procedura, samo sa licnom kartom se pojavis u posti i to je to...i koliko se do sada nakupilo tih akcija ukupno, jel ce biti makar 10k dinara:)

 

Da, odeš samo u poštu i onda oni daju "nalog za prodaju" tako da ne dobiješ odmah pare nego ti posle legnu na račun. A akcija sigurno nisi nakupio 10.000, jel si lud? :) Imaš jednu aerodroma koja je recimo oko 400 kinti i valjda 5 od NIS-a koje su oko 900 kinti i to ti je to :)

Link to comment
Share on other sites

Ove bube, valjda su buba ruse, ne znaju za smrt. Citao sam kako su evoluirale , ali ovo je previse, nista ih ne ubija, sve ih je vise, brze kao metak i pre neki dan sam bukvalno zgazio par njih, vecina  je samo bilo u fazonu "oh hai" i onako spljeskane odlaze svojim poslom. Uveren sam da ako ovako nastave, izmislice transportno sredstvo i demokratiju. 

Link to comment
Share on other sites

efikasnije je da se bodes, ali ces onda da budes smrdljivi pajdoman, ako posmrces pare onda ces da postanes propalica ali ce ljudi i dalje da se rukuju sa tobom na ulici, pa ti biraj

 

mendzi, predlozi mu krokodil gudru, daj mu savete iz prve ruke

Edited by Ћела
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...