Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Alo bre, kakvo je ovo menjanje nikova bez prethodne najave?

Zašto mi je bio neprikladan nick?

 

csb

Ortaku pomažem da izbegne gadnu kaznu, za koji dan mu zastareva (neki su slušali neke ljude sa skupim ulaznicama, a neki koji slušaju nas, seljake, uspešno beže od kazne). Elem, vraćamo se iz kluba i ja sam popio dosta, tipa 5 viskija, 2 đus votke, malo vinjaua pre cele priče, ali sam prestao da pijem oko pola 3. Ortak kaže ja ću lagano iza tebe, ako bude murkana, ja reko nema frke. Prelazimo sajam, on zajahao srednju traku iza mene, dam levi migavac on skonta i pređe u levu. Posle nove petlje (novi most), hopa cupa, eto pandur maše da stanem, a ortak produži ^___________^

 

Naduvao sam 0.16, reko mi poz, ja bacio poz nazad i to je to!

 

Inače, dajte nazad ćirilični pobednik, kao što je pre bilo, kad već hoćete da husate govna.

 

(igor šlihtara)

koja si tinejdzerka viiiitjoooo :D

@topik

ne znam kako ali probudila sam se skoro u 2, to mi se nikad ne desava :| sa nenormalnom glavoboljom. pa bolje onda da sam se opijala sinoc nego sto sam trenirala :/

Link to comment
Share on other sites

Juce sam imao u Servantesu polaganje spanskog za B1, mislim da je proslo fino, mada rezultati stizu za prokleta 3-4 meseca. No, skoro da nije ni vazno da li sam polozio ili pao, jer nastavljam dalje pripreme za maj i za B2. 
Sto bi rekao drug Vica (poz Diego!) - "NEMA STAJANJA", "IDEMO SAMO GAZI" i tako te motivacione poruke, mada me u ovom trenutku nesto i ne motivisu. :)

  • Upvote (+1) 2

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...