Jump to content

Heroes of the Storm - slobodna diskusija


Grotar2

Recommended Posts

Da bar daju vise gold-a :) 

Mnogo volim kada ima oni event-i sa 100g dnevno. 

Edit: Tracer izgleda neuhvatljivo i ovaj njen glas me ekstremno iritira.. 

njena poenta i u overwatchu je da bude neuhvatljiva, inače je po pitanju dmga i healtha kao papir - al' joj je to poenta, da se blinkuje, vraća vreme i "poprckuje" okolo :) 

doduše, ulti joj je baš zeznut,al' moraš da znaš da ga nabodeš.

Link to comment
Share on other sites

Igrali troll gejm, bio gazlowe, u sred igre pade mi na pamet da probam onaj zadnji talenat da i tureti pucaju laser, uzeo neke laser talente, pobedili partiju. Pa vi ne mozete da zamislite kakav je to dmg kada pogodi pun laser + 3 tureta. Ja mislim da oni prva 2 puta nisu znali sta im se desava. Posle su ukapirali pa su se rasirili malo ali dzaba kada laseri biju sa svih strana. Strasno.. 

Mora da probam jos koji put sa boljim build-om..

Link to comment
Share on other sites

Svi heroji su otkljucani, bice sutra QM plesa da se odluci sta da se uzme. Dehaka ili Li Ming.. 

Biće zanimljivo videti šta će ljudi birati, ovako znaš šta će da ide jer je to što je u rotaciji, sad kad mogu da biraju, biće zabavno :)

Link to comment
Share on other sites

Biće zanimljivo videti šta će ljudi birati, ovako znaš šta će da ide jer je to što je u rotaciji, sad kad mogu da biraju, biće zabavno :)

Igrao sam danas i mogu reci da svaka partija ima Li Ming, Dehaku i Murky-ja. 

Igrao sam Dehaku i ne znam, nisam preterano uzbudjen. Kad je tvoj tim jaci onda je zanimljivo igranje, ali ako ste slabiji onda je prilicno useless i smor. Zvuk je prejak kada koristis Brushstalker, razumem ja da treba da ima neki warning da ne mozes da gankujes kako hoces, ali su preterali. Prvi put kad sam igrao protiv njega nisam ni znao za taj zvuk a ukapirao sam o cemu se radi cim sam ga cuo. Ability mu deluju  nezanimljivo ali nije tako, ok je. Ali bi ipak pre uzeo Li Ming, jedini razlog sto se jos neckam je to sto Li Ming non stop banuju u HLu.. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako vam se cini Tracer? Meni se svidja, verovatno cu ga brzo nabudziti do 10-og lvla, ako ne i vise (kada padne na 10k gold). Mada mora da priznam da mi deluje da je na ivici zdravog heroja. Ne u smislu Xula i li ming kad su se pojavili, tracer mi ne deluje toliko OP kao sto su Xul i Li Ming znali da budu - mislim na samu njegovu mehaniku, ne bih voleo invaziju ultra mobilnih heroja koji ce zujati tamo ovamo. Vise sam za klasican fajt, sa ludacima kao zacinom.

Inace nisam imao nekih specijalnih problema da igram protiv tracera - mnogo veci problem su mi bili xulova poison nova, ona mi je bas bila WTF, i naravno auto root (samo sto sam se za njega brzo potrudio da skontam dokle mu je dobac i to), o li ming da ne pricam, posebno onaj njen talenat kada je kugla privlacila ka sredini.

Tracer ima veliki win% zbog istih onih ljudi koji jure murkija po celoj mapi da ga ubiju :) Generalno zbog ljudi koji su opsednuti ubijanjem heroja. Recimo gubio sam garden of terror mape jer su ljudi opsesivno jurili nju da ubiju umesto da skupljaju semenke. Pa onda njihov terror vec napada bazu, a mi nismo ni krenuli naseg...

Nije ona toliko OP koliko ljudi ne znaju da igraju igru, a protiv nje se to bas ispolji (i pre nje su jurili heroje po celoj mapi, samo sto ovu ne mozes da uhvatis). Ako bih je i balansirao, balansirao bih je preko helta.

Ne znam kako se vama cini?

Link to comment
Share on other sites

Generalno ljudi vise vole da kukaju na svaku novu mehaniku, nego da misle. Recimo u trenutku recalla pokusavam da se setim gde je bila pre 3 sekunde. Mnogo dobro :) Pa uhvatim sebe kako se i u stvarnom zivotu lakse setim kako je tekao neki dogadjaj, ko je prvi sta rekao i tako to :) Koliko smo mi ustvari zardjali kada par partija neke igrice moze tako da ti razradi mozak :)

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

Kako vam se cini Tracer? Meni se svidja, verovatno cu ga brzo nabudziti do 10-og lvla, ako ne i vise (kada padne na 10k gold). Mada mora da priznam da mi deluje da je na ivici zdravog heroja. Ne u smislu Xula i li ming kad su se pojavili, tracer mi ne deluje toliko OP kao sto su Xul i Li Ming znali da budu - mislim na samu njegovu mehaniku, ne bih voleo invaziju ultra mobilnih heroja koji ce zujati tamo ovamo. Vise sam za klasican fajt, sa ludacima kao zacinom.

Inace nisam imao nekih specijalnih problema da igram protiv tracera - mnogo veci problem su mi bili xulova poison nova, ona mi je bas bila WTF, i naravno auto root (samo sto sam se za njega brzo potrudio da skontam dokle mu je dobac i to), o li ming da ne pricam, posebno onaj njen talenat kada je kugla privlacila ka sredini.

Tracer ima veliki win% zbog istih onih ljudi koji jure murkija po celoj mapi da ga ubiju :) Generalno zbog ljudi koji su opsednuti ubijanjem heroja. Recimo gubio sam garden of terror mape jer su ljudi opsesivno jurili nju da ubiju umesto da skupljaju semenke. Pa onda njihov terror vec napada bazu, a mi nismo ni krenuli naseg...

Nije ona toliko OP koliko ljudi ne znaju da igraju igru, a protiv nje se to bas ispolji (i pre nje su jurili heroje po celoj mapi, samo sto ovu ne mozes da uhvatis). Ako bih je i balansirao, balansirao bih je preko helta.

Ne znam kako se vama cini?

Ne znam kako su regulisali magije, nisam stigao da se pozabavim time. U Overwatchu (naravno) ima cooldown na blinku a svakako i na "premotavanju" što će sigurno ubaciti i ovde, pa neće baš uvek moći da se prebacuje tamo vamo. Takođe, verovatno ima helta kao papir, pa ćeš morati da dobro time mikruješ da te ne bi jednim udarcem poslali na fontanu..

Nisam još odigrao nijednu partiju pa pisam "merodavan", nikako da stignem :)

Generalno ljudi vise vole da kukaju na svaku novu mehaniku, nego da misle. Recimo u trenutku recalla pokusavam da se setim gde je bila pre 3 sekunde. Mnogo dobro :) Pa uhvatim sebe kako se i u stvarnom zivotu lakse setim kako je tekao neki dogadjaj, ko je prvi sta rekao i tako to :) Koliko smo mi ustvari zardjali kada par partija neke igrice moze tako da ti razradi mozak :)

identično kao u overwatchu i generalno jako neophodno da joj "dođeš glave" :)

Link to comment
Share on other sites

Nisam (jos uvek) igrao overwatch, ali deluje mi da je Tracer bukvalno copy/paste iz onoga sto sam video u try mode i overwatch klipova na youtubeu.

Ima 3 stacka za blink koji su na CD od par sekundi i strelice se pune kako novi blink postane dostupan.

Dok ultimate nema CD, nego se pune procenti kako puca u protivnike (koliko sam skontao tako je i u overwatchu).

Po meni ima dosta heroja koji bukvalno mogu copy/paste iz overwatcha - tipa winston, zarya... Dok su widowmaker i pharah, soldier 76, bas fps heroji.

Link to comment
Share on other sites

Nisam (jos uvek) igrao overwatch, ali deluje mi da je Tracer bukvalno copy/paste iz onoga sto sam video u try mode i overwatch klipova na youtubeu.

Ima 3 stacka za blink koji su na CD od par sekundi i strelice se pune kako novi blink postane dostupan.

Dok ultimate nema CD, nego se pune procenti kako puca u protivnike (koliko sam skontao tako je i u overwatchu).

Po meni ima dosta heroja koji bukvalno mogu copy/paste iz overwatcha - tipa winston, zarya... Dok su widowmaker i pharah, soldier 76, bas fps heroji.

da, tako je slično - doduše pre se ulti punio kada puca, sada se puni i kroz vreme, doduše malo sporije nego kad je aktivna.

ali jedan ability mi nedostaje, pošto ih u overwatchu ima tri - ovde bi trebalo četiri?

Link to comment
Share on other sites

Pa tako i jeste cini mi se. U overwatchu ih ima 3, tj. 2+1 (specijalka), osim par heroja koji imaju jos jedan, fazon trait na desni klik, reinhardt onaj stit ili widowmaker da pusku pretvori u snajper.

Zapravo traceru su "izmislili" dodatni ability za potrebe hotsa - mele damage, jer ih u hotsu ima 4 (3+1). U overwatchu je, koliko sam skontao, to automatski (mada mozda gresim, samo se ne secam da sam u nekom klipu video dugme za mele attack u overwatchu).

Edited by Echo
Link to comment
Share on other sites

Pa tako i jeste cini mi se. U overwatchu ih ima 3, tj. 2+1 (specijalka), osim par heroja koji imaju jos jedan, fazon trait na desni klik, reinhardt onaj stit ili widowmaker da pusku pretvori u snajper.

Zapravo traceru su "izmislili" dodatni ability za potrebe hotsa - mele damage, jer ih u hotsu ima 4 (3+1). U overwatchu je, koliko sam skontao, to automatski (mada mozda gresim, samo se ne secam da sam u nekom klipu video dugme za mele attack u overwatchu).

svi likovi u overwatchu imaju melee udarac koji se i koristi ali i ne, zavisi od tipa heroja :)

Link to comment
Share on other sites

Ranked play announced.
Ranked play rewards incoming.
Unranked draft announced.
Muted players banned from HL.
Arthas buff incoming.
Anub'arak buff incoming.
Falstad nerf incoming.
Seasoned marksman changed.
Conjurer's pursuit changed.
Chromie incoming: http://us.battle.net/heroes/en/forum/topic/20743695534
Medivh incoming: http://us.battle.net/heroes/en/forum/topic/20743764487

I think I left something out.

 

http://us.battle.net/heroes/en/forum/topic/20743735356

EDIT: I did. HL will no longer allow 3 or 4 player teams. Only 1,2 player queues(and possibly 5? Unconfirmed).

EDIT 2: Oh and MMR will be reset. They will also publish the top 500 MMR of each region. The updates to the top MMRs will happen daily.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Muted players banned from HL.

Spiro kolko ti jos traje silence? :D

Bogami meni se sve svidja i uzbudjen sam za konacni dolazak 1. sezone. Chromie bi trebalo da dodje za manje od 2 nedelje, kao i ostali najavljeni hero changes, dok Medivh valjda dolazi pred 1. sezonu. Nadam se da ce se ispeglati do 1. sezone, pa da se sa promenama MMR-a opika koji HL. Odigrah jedva ~5 partija od pocetka godine.

Link to comment
Share on other sites

Muted players banned from HL.

Spiro kolko ti jos traje silence? :D

Bogami meni se sve svidja i uzbudjen sam za konacni dolazak 1. sezone. Chromie bi trebalo da dodje za manje od 2 nedelje, kao i ostali najavljeni hero changes, dok Medivh valjda dolazi pred 1. sezonu. Nadam se da ce se ispeglati do 1. sezone, pa da se sa promenama MMR-a opika koji HL. Odigrah jedva ~5 partija od pocetka godine.

Sigurno jos mesec dana na ovom akauntu sto me imas ali dok patch dodje bice godina dana [roflmao]

Ma kakvim promenama MMR-a, nista im ne verujem. Ali radujem se MMR reset-u posto ko zna na kom sam broju sada. Terace se dok imam snage a onda se prelazi na nesto novo ili staro.. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja skontao bice neki njihov MMR ladder koji ce se updatovati 1 dnevno i gde ces moci da vidis kako se rangiras naspram top 500 igraca (ako sam dobro shvatio). Plus ce konacno izbaciti ovaj preglupi rank 50-1 sistem, gde je od prilike pola populacije rank 1 sa mmrom od ~2.2k (hotslogs info) pa do vrha i ubaciti nesto sto lici na lol ranking sistem.

I nece biti hard reset mmra, nego "soft" tako da se nece krecati od nule opet.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...