Jump to content

NBA 2013/2014


Ребел

Recommended Posts

Ima nade... Da Lowry i DeRozan ubace po 30 poena sledeću tekmu :v

 

Šalim se, videćemo, ja sam navijač Toronta i nadam se da će proći, ali sigurno će biti teško :)

:DDD

Na iskustvo dobio Bruklin, bice zanimljivo sa Majamijem ali mislim da nema nesto puno nade jer je Majami mnogooo sveziji, igra se cini mi se vec veceras prva...

edit;

greska sutra se igra

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Који меч синоћ у Торонту. Изнер8. Стварно не разумем људе који говоре да НБА није занимљив као што је био.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Pa niko nije rekao da NBA nije zanimljiv, nego da je dosadna regularna sezona :D

ja sam bukvalno preleteo celu sezonu, a evo sad vec nocima ne spavam, a usudicu se da kazem da je ovo najbolje prvo kolo plejofa IKAD. 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ako imas NBA pass, onda krenes da gledas pola sata kasnije i premotavas reklame i tajmaute :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Bice ovo opet sedam utakmica, ukoliko Indijana bude imala snage uopste.Bas se muce, i ovo sto su dobili bilo je na misice, tesko ce im biti jer je Washington ipak ozbiljnija ekipa od Atlante, ne vodi se toliko sutem za tri a i balansiraniji su.

Link to comment
Share on other sites

Bice ovo opet sedam utakmica, ukoliko Indijana bude imala snage uopste.Bas se muce, i ovo sto su dobili bilo je na misice, tesko ce im biti jer je Washington ipak ozbiljnija ekipa od Atlante, ne vodi se toliko sutem za tri a i balansiraniji su.

ali nemaju Peru Antića!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ali nemaju Peru Antića!

Pero se tako usrao Atlanti u zivot u sestoj utakmici, ja sam plakao :D Mislim da je na 6-7 razlike za Atlantu, u dva minuta sam vratio Pejserse. Fazon promasi polaganje, turnover, sutne trojku, ja sam umro od smeha. Pritom, niko ne zna koga je cuvao tu utakmicu, nesto kao Skrtel i Sakho sinoc :tf: Cak je i West krenuo da ima neke Lebron Džejms prodore koliko je ovaj bio pogubljen :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Kris Pol sinoc trojke 8/9, usro ih nacisto...

jos se ni indijana ni okc nisu namestili ni blizu spram onoga koliko su lomili u regularnom delu

indijana deluje kao da su izgoreli jos u toku sezone u zelji za finalom, prstenom i pre svega da drknu majami

a okc licno bih voleo da vidim u finalu konf, gde bi ih drknuo portland na primer, taman da budu najvece iznenadjenje sezone...

a i ne mogu vise da gledam SA godinama kako sabijaju na iskustvo i savrsenu textbook kosarku :)

 

moje neko vidjenje ostatka playoffa, vise navijacki al ko ga jebe, cisto da se nesto pise

 

vizardsi u 7 ; majami u 5

okc u 6 ; portland u 7

 

majami u 6 ; portland u 7 

 

majami u 5  :)

 

nego... u iscekivanju sledeceg all star dunk contesta i novog razocaranja izlecite se ovim!

 

https://www.youtube.com/watch?v=EpJ-T2RXcgA

  • Upvote (+1) 1

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Problem indijane je to sto im je centarska linija BLAGO receno u kurcu, i to od pocetke sezone.Hibert je panj postao desi mu se jedna u 10 utakmica da odigra fino(npr poslednja ili pretposlednja sa atlantom) ostalo mu se desi ili da ima sut 1/15 ili kao ono sinoc.

I naravno to sto mu u prvoj igra onaj sa 3 broja vecim ramenima umesto doktora(za njega) kosarke si dzeja :D

Link to comment
Share on other sites

Citam bas danas kao da je u pejsersima frka nastala prvenstveno jer je Dzordz isekao Hibertovu verenicu, odatle je kao potekao i onaj

fajt u svlacionici posle toga izmedju suigraca, a kao na neku foru povezano i sa obijanjem kuce P.Dzordza... uglavnom smrdi nesto opasno u timu 

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Гледам клупе ОКЦа и Клиперса. Проблем је што на ОКЦ на клупи има само Реџија Џексона, Фишера и Батлера, док Клиперси имају Колисона, Џамала Крофорда, Глена Дејвиса, Џеј Џеј Редика и Грејнџера. Дурент и Вестбрук морају да играју 40 минута и много да сабију да би ОКЦ прошли у финале.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Jebeni S. Antonio kakva ekipa... nikad ih nisam voleo i uvek bih pre gledao tekmu bilo kog drugog tima, ali 

retko koji tim je za postovanje kao oni. Sinoc im Portland nije prismrdeo ni u jednom trenutku, Oldridza ustopovali samo tako, a i ostale...

Sve sam se nadao da ce prepaljeni Blejzersi uzeti seriju, ali posle ove dve tekme cini mi se da ce proci kao Klivlend u finalu one godine

sa metlom, ovi su specijalisti da odrade te neiskusne plejof timove.

 

o i da, bitch is amazed and ready to be banged on

 

SpiffyAltruisticChuckwalla.gif

 

OpulentShadyAracari.gif

 

 

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...