Jump to content

NBA 2013/2014


Ребел

Recommended Posts

za Chicago, naravno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Normalno da su izduvali kada su pickice najvece. Gledao sam jebene mombrile kako poslednjih pet minuta cetvrte cetvrtine bacaju sekire koje pogadjaju u najboljem slucaju ivicu table, nisu odigrali jednu krstenu akciju, a Nene im se najebao majke milosne u obe tekme. Zasluzeno su izgubili obe tekme i sa onim jos nesrecnijim Hajnrihom nemaju sta da traze u plejofu. I da, naravno da sam puko na kladzi u obe tekme :D

 

@vanjau

Oldridz je ulubio Hjuston nerealno :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Cuban car

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite o dozivotnoj suspenziji gazde Klipersa Sterlinga?

 

 

Koliko sam shvatio, devojka ga je snimila gde joj je, navodno, rekao da ne dovodi crnce na utakmicu. Izvuceno iz konteksta deluje jako lose, ali se ustvari radi o likovima sa kojima se ona jebe, pa joj je rekao, nesto u fazonu da je ok da se jebe sa njima, ali da ih ne dovodi na tekme i da se ne slika za instagram sa njima(da se ne bi pricalo po selu lol). Naravno, ustala je cela MURRICA na celu sa Obamom i lik je suspendovan do kraja zivota.(sto i nije puno obzirom da ima 80)

MURRICANS [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Sta reci, rasicm is alive and well in murrica

 

Najveci fazon u svemu je (pored toga da mu je ceo tim pun crnaca) sto je i dalje vlasnik tima i sav profit i dalje ide njemu, nisu ga primorali da proda ili nesto slicno, i sve ce menadzeri da obavljaju u njegovo ime , njegov ban se odnosi  na zabranu prilaska objektu, igracima, odlukama, sem za taj finalni kes koji ce da pokupi sto opet nema smisla... o.O

 

btw, ode Djurantu mvp titula i jos bitnije cela sezona ako ih Memfis drkne u 6-oj tekmi, a i Indijana ne stoji nista bolje...

 

go Brooklyn!!!

  • Upvote (+1) 1

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam koji kurac se dogadja sa Indianom, jebeno je dominirala i sabijala sve redom, a u poslednje vreme ne znam šta se sa njima dešava.

 

Najpre, Džordž jedno vreme nije mogao da prebaci 10 poena, on sada opet vuče konce, ali ostali zaostaju, tako da se sada bojim da će uopšte i da prodju.

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Moguce da onaj beef izmedju igraca jos uvek traje  sto je bio pred kraj sezone kad su isto pali... mada kapiram da ce se jezgro tima

razbiti posle ove sezone u Indijani, a posebno u Oklahomi...

dosta dobrih timova ce imati prostora u s.kepu, a boga mi i onih koji imaju uvek kesa da predju i preko njega posebno za zvezde iz dve pomenute ekipe.

"I think that gay marriage should be between a man and a woman."

Arnold Schwarzenegger

Link to comment
Share on other sites

Jeb' se :(

Onaj poraz za 2:2 ih je totalno poremetio vidi se, skoro 6 minuta poslednje cetvrtine nisu pogodili kos, a juce su uspeli da daju 44 poena u poslednjoj cetvrtini i da poslednji napad sjebu(sto im nije prvi put protiv Toronta i u regularnom delu)...

Aliiiii, sledeca utakmica je kod kuce to bi trebalo da dobiju!  Ima nade!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...