Jump to content

NBA 2013/2014


Ребел

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

http://www.youtube.com/watch?v=fkug_ueVQS8

JE-BI GROBARE! :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

btw samo da javim - prenosi pochinju od sutra uveche na sport klubu 1 i to dve utakmice:

 

od 1:00 Miami - Chicago (da vidimo malo Rouza, najzad!)

posle toga (na sajtu sk stoji vreme 3:30) LAL - LAC ! :D

 

pa neka krene veselje ! :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Другови, вечерас ће Ди-Роуз да оломи, само гледајте. 

 

Туга је што ће СК само то преносити, било би добро да неко узме да преноси целу сезону, ал се очигледно никоме не исплати. :с

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Ima besplatan NBA TV League Pass do 5. novembra, samo je potrebna kreditna kartica...

 

http://watch.nba.com/nba/subscribe

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

@ Rebel - pa napisah tamo gore :)

 

elem utisak - prva utakmica Miami v Chicago - dobar basket, Booz izdominirao u svakom pogledu, po meni je bio najbolji igrach u obe ekipe na terenu. Rouza su malo vishe pritisli zestoko se ispromashivao, narochito za 3 poena, par otvorenih shuteva itd. ali bice ok, samo mu treba malo vremena da udje u ritam, ipak nije igrao godinu i po dana chovek. Verujem da ce obe ekipe biti u prvih 5 na Istoku bez ikakvih problema :)

 

druga utakmica - Lakers v Clippers - gledao do poluvremena, zaspao pred pochetak 3. chetvrtine, poshto sam ipak morao malo da odspavam jer sam trebao da ustanem u 7 :) skroz neki novi Jezerashi :D Pau je odlichno otvorio utakmicu mislim da je ubacio na pochetku 9 od prvih 13 poena Lakersa :) posle toga je imao par nesrecno promashenih shuteva ali ajde :) u principu ochekujem da ne moze nikako da ima goru sezone od prethodne, te da ce lagano da se vrati u svom stilu u igru, samo da ga koleno ne zeza :) nisam znao da se Farmar vratio iz Turkeye u LA, bash mi nekako beshe drago kada sam ga video onako klempavog u zutom dresu :) dodushe nisam pratio sastave timova pred novu sezonu, bash me je iznenadilo par ljudi :D prijatno naravno :) Dzodi Miks je igrao ok, mislim da je Redick (nisam siguran) odlichno pocheo utakmicu u Clippersima sa druge strane :)

 

sve u svemu, ako se po ovim uvodnim mechevima prepoznaje sezona - bice zanimljivo ove godine :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...