Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

moras da jedes

 

 

Malo mi sto srecem Vicu po prevozu, sad treba i Marka :|

 

verovatno cu koristiti samo 37 i 50 do sljake u pravcu Vidikovca i sa Vidikovca u suprotnom smeru, eventualno 89 ka sajmu i nazad.  A i ne znam kako izgledas, a ni kako Viki izgleda, tako da kapiram da mozete samo da me iskulirate!

no, posle dve i kusur nedelje se vracam na posao i svi kukaju kako su propisali krv, posto je i druga koleginica, koja je takodje alfa mula za pregu, zapalila na bolovanje. i posle pricaju kako danasnja omladina zabusava!

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

no, posle dve i kusur nedelje se vracam na posao i svi kukaju kako su propisali krv, posto je i druga koleginica, koja je takodje alfa mula za pregu, zapalila na bolovanje. i posle pricaju kako danasnja omladina zabusava!

ти си мула за прегу!

дуго се нисам овако одвалио од кунта, мораћу сада мало да одморим од спавања :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

verovatno cu koristiti samo 37 i 50 do sljake u pravcu Vidikovca i sa Vidikovca u suprotnom smeru, eventualno 89 ka sajmu i nazad.  A i ne znam kako izgledas, a ni kako Viki izgleda, tako da kapiram da mozete samo da me iskulirate!

 

samo se salim :) bices jednu stanicu i od mene :D inace, mozda nam se i medolinka uskoro preseli u kraj, pa ce biti prava ekipa!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...