Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Softverska kuca iz Bg dobila od stranog partnera 5c, da ga koriste za razvoj aplikacija. I lik zapeo na granici da ga prijavi iako smo svi bili u fazonu "brate stavi u dzep i cao". Medjutim decko hoce sve regularno po zakonu i propisu - normalno i posteno od njega. Ali ne, ne i od drzave, ne ne. Javlja se iz Beograda i kaze da ne moze da ga carini jer ne postoji "ovlaceni zastupnik". Niko ne moze da mu odradi uvoz. Nalozeno mu je da se vrati na granicu (napusti zemlju sa robom koja nema dozvolu uvoza). Nevera. Kako onda ljudi prodaju Iphonove po radnjama, Sta je sad to koji kurac? 

Link to comment
Share on other sites

zvucis ozbiljno, molim te pojasni :D

 

Pa zimsko vreme je prirodno vreme, podne je u podne, ponoć je u ponoć. Kad ustaneš u sedam, ustao si u sedam.

Zbog pomeranja vremena, leti kad ustaneš u sedam za posao, u stvari si ustao u šest pa ćeš teže ustati i bićeš sjebaniji nego da si stvarno ustao u sedam, kad god legao (na stranu priča o broju REM faza i slično, al ja stvarno ne mogu da spavam samo sedam sati radnim danom, malo je i raspadam se, a ako legnem mnogo rano, ne mogu da zaspim).

Doduše, zimi ćeš svejedno doći na posao umoran jer je vreme lošije, prevoz je sranje itd, al nije to sad tema!

Link to comment
Share on other sites

Pa zimsko vreme je prirodno vreme, podne je u podne, ponoć je u ponoć. Kad ustaneš u sedam, ustao si u sedam.

Zbog pomeranja vremena, leti kad ustaneš u sedam za posao, u stvari si ustao u šest pa ćeš teže ustati i bićeš sjebaniji nego da si stvarno ustao u sedam, kad god legao (na stranu priča o broju REM faza i slično, al ja stvarno ne mogu da spavam samo sedam sati radnim danom, malo je i raspadam se, a ako legnem mnogo rano, ne mogu da zaspim).

Doduše, zimi ćeš svejedno doći na posao umoran jer je vreme lošije, prevoz je sranje itd, al nije to sad tema!

da li si ti normalan :D

  • Upvote (+1) 2

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Dva komentara na vest da je lik na svadbi ubijen ubodom noza u srce...podsetila me na rur odmah, jedan zbog beograd vs nebeograd, drugi zbog zutackog spinovanja i logike..

Parafraziram:

'Kad citam ove vesti shvatim da nama na jugu i nije toliko lose...barem smo zivi za razliku od vas Beogradjana'

'Sta hocete, pa ovo ste hteli! Glasali ste za Nikolica i devedesete'

Kakvu bi im ultimativnu cigansku samarcinu odvalio, nvn8rnv88

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

SAMO DA JAVIM, PROVERIO SAM SA PIČKICOM IZ JAJINACA

OVAJ UJKIĆ KOJI JE TREBAO DA BOKSUJE SA NJIM SE NIJE NI POJAVIO

 

POZ

vecna ljubav dijegu ljopanu iz zarkova !

 

ISTINA JE DRUGOVI, DZABE SAM BRIJAO BRADU I BRKOVE

  • Downvote (-1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...