Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Samo tvrdo bre, nema popuštanja, nema kompromisa!

 

KONAČNA POBEDA I VEČNA SLAVA NAS ČEKAJU

NEMA STAJANJA, U NAPAD

Hvala Vitjo. Nakon citanja tvog posta skupio sam muda, otisao do zubara i konacno resio problem sa zubom. o/

Usput sam i pozavrsavao poslove u Socijalnom. Nema stajanja!

Dobro jutro.

Link to comment
Share on other sites

skupio si muda, otišao do zubara i nazad, rešio problem sa zubom i završio poslove u socijalnom za sat vremena?

svaka čast!

 

Dabome Doco. Zubar je na 2 kuce od mene, u socijalnom rade svi salteri pa nema guzve a iscupao je zub profesionalno i veoma brzo tako da je sve zavrseno u roku od sat vremena. Veceras konacno na posao bez zubobolje.

@peja, ne pijem pivo!

Link to comment
Share on other sites

skupio si muda, otišao do zubara i nazad, rešio problem sa zubom i završio poslove u socijalnom za sat vremena?

svaka čast!

 

Sta te cudi? Pa jesi ti procitao Pobednikov post? Mene cudi da nije izvadio zub bez anestezije i zavrsio sve u roku od 30 min. :tf:

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pa to je opšte poznato stanje, da fakultet do fakulteta, niko iste propise nema po skoro ni jednom osnovu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

prekjuce otisao u pink na razgovor za posao na poziciji PR menadzera.. Iako bih vise voleo da je HR ovo mi je delovalo primamljivo toliko da steknem neko novo iskustvo, jos pogotovo sto su rekli da ce biti dvomesecne radionice (citaj prakse) gde ce te oni upoznati sa osnovama posla i udruziti sa nekim licima Pinka koji ce ti biti mentori. Rekoh kul, uzimam fomular da popunim i ispod vec standarnih pitanja te vrste tipa datum rodjenja ide i zaokruzivanje koju vrstu radionice zelis da pohadjas.. Ima dve vrste:

1- pink radionica koja je besplatna..

2- intenzivna koja se placa 14500din (ali ona ukljucuje kontakte sa poznatim licima,mentorima profesorima,ucestvovanje i razradu pravog problema na poslu itd..)

naravno ne zeleci da im dam ni dinar zaokruzim ovu prvu jer sam mislio da im ovo sluzi kako bi ubacili ljude koji imaju vezu.. Posle 5 minuta, ulazim u kancelariju na razgovor, kad ono jebeno iznenadjenje. Pogodite ko je angazovan za biranje novih kandidata? Niko drugi do Ognjen Amidzic, glavom i bradom..

  • Downvote (-1) 14
Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da vam opisem svoj izraz lica.. Sta koj kurac on radi tu na toj poziciji i to za PR menadzera.. On je jebeni voditelj i kvazi pevac.. Zavrsim razgovor, kaze mi da ce me pozvati u roku od dve nedelje.. A meni je u glavi zgrozenost na tu instituciju, i misleci da li sam pao toliko nisko da radim u toj televiziji ciji je HR, Amidzic... Imam dve nedelje a ja ne znam kako trebam da se osecam, uzbudjeno ili zabrinuto.. Bar sam se raspitao oko plate, svi su rekli da je redovna..

Link to comment
Share on other sites

prekjuce otisao u pink na razgovor za posao na poziciji PR menadzera.. Iako bih vise voleo da je HR ovo mi je delovalo primamljivo toliko da steknem neko novo iskustvo, 

 

Da li mozes u po jednoj recenici da mi definises sta je PR a sta HR? :) Posto ova recenica na mnogo nivoa apsolutno nema smisla :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...