Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bio sam jutros da vadim retardirani umnjak i one posete zubarima su  uvek najgora iskustva koje čovek može da doživi. Iako me tokom zahvata ništa nije bolelo, opet mi nije bilo dobro kad je krenulo da bruji ono sranje, pa onaj miris sečenog zuba, pa sve to čeprkanje po ustima... Preznojio sam se na onoj stolici :D

Posle sam zaspao kući dok je anestezija još bila aktivna i izbalavio krv po jastuku :c

Мени су дали антестезију два пута. искрено, није да ме је нешто пуно болело, колико ме је сморило што је трајало дуго јер ми је умњак растао као знак питања ;) Па је ваљда било компликованије. Иначе је апсолутно небитна интервенција :)

~~

Link to comment
Share on other sites

da, mora da su posete zubarima najgora iskustva koja covek moze da dozivi

 

Ово ти је лол пост на петсто нивоа, почев од тога што нико није почео да прави скалу најгорих искустава него се коментарисало искуство које се коментарисало, јелте, па до тога да би Лешко сигурно пре ишао код зубара без анестезије него у собу пуну змија, док бих ја радо одскакутао у ту собу и трљао се њијовим тјелесима, а на питање да ли да ми поправљају зуб (може и са анестезијом) или да ме јебу црнци (без анестезије) бих се дубоко замислио. То су индивидуалне ствари и не баш рационалне.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ово ти је лол пост на петсто нивоа, 

u pravu si. izvinjavam se na tom trolu. previse sam nadrndana pa mi je "izleteo" post

edit: mada, s druge strane, decko je napisao da su posete zubaru uvek najgora iskustva koja covek moze da dozivi. pa kapiram da me je taj nivo razmazenosti malo iznervirao

Edited by Marinica
Link to comment
Share on other sites

Ово ти је лол пост на петсто нивоа, почев од тога што нико није почео да прави скалу најгорих искустава него се коментарисало искуство које се коментарисало, јелте, па до тога да би Лешко сигурно пре ишао код зубара без анестезије него у собу пуну змија, док бих ја радо одскакутао у ту собу и трљао се њијовим тјелесима, а на питање да ли да ми поправљају зуб (може и са анестезијом) или да ме јебу црнци (без анестезије) бих се дубоко замислио. То су индивидуалне ствари и не баш рационалне.

opet, ti sad ovde pricas o iracionalnim patoloskim strahovima, a iskreno sumnjam da on ima patoloski strah od zubara. kao sto sumnjam i da ti imas patoloski strah od jebanja od strane crnaca (bez anestezije). to je opet neka druga tema. mene je samo u trenutku iznerviralo to sto je napisao jer je zvucalo previse razmazenu, u smislu "jooooj popravlja mi zub, jooooj mnogo je strasno najgora stvar koju svaki covek moze da iskusi, ikada!" i eto to me je iz nekog razloga iznerviralo u trenutku :/ 

a kad smo kod iracionalnih strahova, evo npr ja bih pre isla kod zubara nego presla peske preko mosta. 

Link to comment
Share on other sites

opet, ti sad ovde pricas o iracionalnim patoloskim strahovima, a iskreno sumnjam da on ima patoloski strah od zubara. kao sto sumnjam i da ti imas patoloski strah od jebanja od strane crnaca (bez anestezije). to je opet neka druga tema. mene je samo u trenutku iznerviralo to sto je napisao jer je zvucalo previse razmazenu, u smislu "jooooj popravlja mi zub, jooooj mnogo je strasno najgora stvar koju svaki covek moze da iskusi, ikada!" i eto to me je iz nekog razloga iznerviralo u trenutku :/ 

a kad smo kod iracionalnih strahova, evo npr ja bih pre isla kod zubara nego presla peske preko mosta. 

Ма лол ко да је битно, ти сад оде у вилозовију, тео сам рећ да је евидентно да човек са нама дели утисак који је понео са њему непријатног искуства, а не да полаже тапију на одређивање шта је најгоре што може човеку да се деси, па јеботе, ако ти кажем ''чеко сам те сто година'' нећеш ме погледати ко теле и рећи ''па како кад ти имаш тек тријес'':)

Што не би куко мало, смара га идење код зубара и то је то. И ја кукам кад идем до општине, а неком је то блеја. Па не мораш сад да будеш арахнофобичар у сандуку са пауковима да би смео да се жалиш на ''причајте'' лол

 

Мислим, небитне ствари, капирам да си мој пост протумачила као не знам ни ја шта

  • Upvote (+1) 2

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

@Savovski

pa i ja sam samo napisala da si prerazmazen :D

Ах, то не можемо знати, можда ја стоички ћутим на форуму кад су у питању моје зубарске одисеје, а код зубара не идем никад, а кад ме неко натера, идем са својом омиљеном плишаном играчком, док је Чабке експресиван на форуму, а код зубара одбија анестезију и још пита ''јел има неки студент на пракси, оћу он да ми ради'' 

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...