Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

NAJAVLJUJU DUŠMANI DA ĆE LEBA IZ USTA MOJE DECE DA UZMU ALI ZATO POBEDA NIKAD NEĆE BITI SLAĐA NEGO DANAS I OVIH DANA MOMCI!!!!!!!11111

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ja sam kačio one šine sa kukama i visećim korpicama u kuhinji, i menjao sam klizač na plakaru. i to u fulu, otišao sa momcima da nađem profil u "uradi sam", pa kod matorog po bušilicu i ubodnu testeru. ne da sam se menli osećao, nego me i deca gledaju sa više poštovanja, jerbo su mi "pomagali" sve vreme. a dobio sam i bonus od žene.

 

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

negde si pogrešila kad ste delili uloge. sad ako ti on još sere kako si loše sve to uradila, bolje da se odma'  rokneš.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

u stvari si vićast više nego, ne znam, u nekom rendom nevićastom setingu, a vajb je pomalo u suprotnosti sa senzibilitetom, pa se meni sad skače i vrišti po kancelariji, ali eto to sam samo ja.

 

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

to je, recimo, etiketiranje, i sad, ono, stvarno, trebalo bi da zavirimo u taj vajb. to je kao kad ono ja kažem Zverku da mu je žutica pojela mozak, a on se smeje i kaže da svi imamo žuticu. ili kad gladim pitona, pa se setim Džijevog 'leba, pa mi se mozak isprostituiše za ćamil samosažaljenja, jebemliga. a i da nije tako, jer je subjektivan osećaj ono tanak led, ali kad odemo u prodžu, pa tamo stoji red, ali ono, babe natrče na novu kasu, jer su snimile iskusno da se pomalja radnica koja će da rastereti koleginicu i onda imaš taj momenat introspekcije, nije zato što je up prodži, nego ono, definitivno ogledni prostor, i šta mi onda ostaje.


:*

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Mene je zena u cetvrtak zamolila da prisrafim vrata od ormarica u kuhinji koja su spala sa sarke. Koga bre boli kurac za jebena vrata od ormarica. :D

  • Upvote (+1) 2

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

ja neću, previše je lak penal :tf:

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ček, kakva je to žena koja ne ume da barata najosnovnije sa šrafcigerom? :-) a menjanje sijalice i osigurača? :-)

@topik..

Evo već dva meseca moja glavna sestra mi zakida tri dežurstva iz jula meseca, jbt kao da daje iz svog džepa.. :-\

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...