Jump to content

Problem sa telefonom


.338

Recommended Posts

Prvo, samo da kazem da ne znam gdje bih postavio ovaj thread, ako sam pogrijesio neka ga moderatori premijeste u neki drugi podforum. 

E sad da prijedjemo na stvar, imam telefon Sony Xperia U ST25i. Sinoc mi se ispraznila baterija i stavio sam ga da se puni , punio se nekih 3-4 sata i pokusao sam da ga uplaim, ali se desilo ovo. Kad god ga upalim ili stavim punjac u njega pojavi se samo logo XPERIA i ugasi se i ponovo se upali ali sad sam i pokaze se logo. TO se desava stalno. Da li neko zna sta bi bio problem i kako da se popravi?

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Prvo, samo da kazem da ne znam gdje bih postavio ovaj thread, ako sam pogrijesio neka ga moderatori premijeste u neki drugi podforum. 

E sad da prijedjemo na stvar, imam telefon Sony Xperia U ST25i. Sinoc mi se ispraznila baterija i stavio sam ga da se puni , punio se nekih 3-4 sata i pokusao sam da ga uplaim, ali se desilo ovo. Kad god ga upalim ili stavim punjac u njega pojavi se samo logo XPERIA i ugasi se i ponovo se upali ali sad sam i pokaze se logo. TO se desava stalno. Da li neko zna sta bi bio problem i kako da se popravi?

 

Hm, ne bih da te plašim, ali potpuno identičan problem sam imao i ja (tj. imam i dalje) sa Note 2, ispostavilo se da je u pitanju interna memorija za skladištenje podataka, mora da ide u servis. Naravno ako je to u pitanju. Ali ista priča - odjednom više neće da se startuje, dođe samo do logoa (u mom slučaju Samsung Note 2) i ni makac dalje.

 

Naravno prvo probaj te osnovne stvari tipa vađenje baterije itd.

Link to comment
Share on other sites

Prvo, samo da kazem da ne znam gdje bih postavio ovaj thread, ako sam pogrijesio neka ga moderatori premijeste u neki drugi podforum. 

E sad da prijedjemo na stvar, imam telefon Sony Xperia U ST25i. Sinoc mi se ispraznila baterija i stavio sam ga da se puni , punio se nekih 3-4 sata i pokusao sam da ga uplaim, ali se desilo ovo. Kad god ga upalim ili stavim punjac u njega pojavi se samo logo XPERIA i ugasi se i ponovo se upali ali sad sam i pokaze se logo. TO se desava stalno. Da li neko zna sta bi bio problem i kako da se popravi?

to se i meni desilo sa xperia mini st15i, odneo sam u serivis, software se nesto zabagovao, fleshovali su ga i to je to, ja se zbog garancije nisam zezao da radim sam inace ako znas da fleshujes ubacis fabricki i to je to

Link to comment
Share on other sites

Isto mi se desilo sa mojim telefonom - Galaxy ace Plus pre par dana...i smradovi iz Telenora su mi rekli da moram 10 soma da im platim za navodno "popravku"... istu stvar sam imao... kada hocu da ga upalim samo stigne do Samsung loga i to je to i tu se ugasi...

 

i nisam tu mogao nista vise da ucinim, ponistili su mi smradovi garanciju...odneo sam ga u neki servis sto mi ortak juce preporucio negde u Cika ljubinoj ulici i uspeo je lik da mi popravi za 1,500din... i sad mi radi sve normalno...ne znam do cega je bio problem... ali samo znam da je Telenor jedna odvratna firma koja ima deal sa tim nekim svojim "servisom" da oderu zajedno korisnike . :)

Edited by stefanm
Link to comment
Share on other sites

Probao sam da vadim bateriju, pa da je ostavim od 5-7 sati izvadjenu nista. Uvijek isto, nigdje ne mogu da udjem. Kad ukopcam preko USB-a u kompjuter nista se ne pojavljuje. Necu da fleshujem ja jer ne volim ja dirati to. Vjerovatno cu odnijeti do servisa, ali ne i nekom levatu koji ne zna sta radi. Inace nisam ljubitelj android telefona, samo OS Belle Nokia, ali sam ovaj dobio for free. :P

Pak'o brate.

Guccimist.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...