Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Dobro, rekoh ti ja da pri kraju postane losiji, kao sto to i inace biva sa hororima.

A i konstatovali smo par puta, kad bi sve najpametnije likovi radili, ne bi bilo prostora za nezivesnost/tenziju!

Svakako, rekao bih kul dodatak zanru.

p.s. i meni bila jako poznata glavna, na kraju sam to pripisao manerizmima koji su mi slicni onima od one dramaticno krupnije zene sto glumi viteskiNJu u GoT-u

Edited by mladenq
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, mladenq said:

p.s. i meni bila jako poznata glavna, na kraju sam to pripisao manerizmima koji su mi slicni onima od one dramaticno krupnije zene sto glumi viteskiNJu u GoT-u

postoji dobra šansa da sam i ja povezao sa tom, mada GoT nisam gledao, jesam u drugim ostvarenjima, ali ima neke paralele. No ta ogromna iz GoT je baš ogromna i muškobanjasta, ova izgleda totalno kao žena 🙂 posebno na ovim slikama po netu. Ali da, imaju neke slične crte, posebno kod ove slepe bliznakinje kad je plava.

53 minutes ago, mladenq said:

A i konstatovali smo par puta, kad bi sve najpametnije likovi radili, ne bi bilo prostora za nezivesnost/tenziju!

 

Apsolutno, samo je sve do tad išlo nekako ok, čak ceo "creepy" nastup ove je super bio i onda je prosto moglo da se nastavi tim tokom i da ga sačeka kad dođe kući sa nekim dodatnim "creepy" momentom, ne bi nešto puno narušilo film, jer je već bio pred kraj.

No, da svakako zanimljivo ostvarenje u moru ovih nekih krš horora koji su se pojavljivali proteklih meseci.

Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2024 at 1:10 AM, mladenq said:

Longlegs (2024)

uzasavajuce bezobrazno glup film

ovog oz perkins degenerika treba premlatiti za ovo

Video sam ocenu, video sam tvoj komentar, nisam ništa očekivao ali sam hteo da pogledam film jer  hteo sam da vidim koliko je na skali od 0 do Nikolas Kejdž zapravo Kejdž bio lud ovde :)) A onda sam naleteo na neke tekstove na netu koji su ga nahvalili i kao ajde.

Alli film, majko mila :)) ajd' ova Majka nije bila toliko loša, ostatak (ne računam Kejdža) šoder kategorija, radnja takođe "iz crtanog filma".

Link to comment
Share on other sites

ja kad vidim da je ozbiljno glup film, obicno ugasim, ili ostavim da ide u pozadini dok nesto levo radim

ovaj sam gledao do kraja i bukvalno me iznervirao, odvaznost ovog perkinsa gde ne moze da spoji dve koherentne narativne linije za sat ipo, ali mi malo malo pa baci vristajuceg kejdza u facu, strasnoe

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, mladenq said:

ja kad vidim da je ozbiljno glup film, obicno ugasim, ili ostavim da ide u pozadini dok nesto levo radim

ovaj sam gledao do kraja i bukvalno me iznervirao, odvaznost ovog perkinsa gde ne moze da spoji dve koherentne narativne linije za sat ipo, ali mi malo malo pa baci vristajuceg kejdza u facu, strasnoe

baš sam dodatno danas razmišljao, da ne bude sve grdno, scenografija nije toliko loša, kolorit, uređenje posebno enterijera, kao da je neko tu uložio neku energiju da nešto napravi.

ali ovo nadalje je omg. inače u nekoj triviji sam čitao da je lik hteo ili Kejdža ili Bred Pita (?!) kao samo njih dvojicu je video u ovoj ulozi :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...