Jump to content

Stargate reboot, planirana trilogija


voodoo_

Recommended Posts

http://www.digitalspy.co.uk/movies/news/a513056/stargate-to-receive-movie-reboot-trilogy-planned.html

 

Roland Emmerich has confirmed that he intends to reboot the Stargate franchise as a new movie trilogy.

The White House Down filmmaker directed and co-wrote the original movie incarnation of Stargate in 1994.

Emmerich told Digital Spy: "We went to MGM, who has the rights, and proposed to them to do a sequel, but as a reboot... and reboot it as a movie and then do three parts. Pretty soon we'll have to look for a writer and start."
 

Plans to reunite stars Kurt Russell and James Spader for a sequel to Stargate, which spawned three television spinoff shows, have been scuppered by time according to Emmerich.

"The actors look totally different... it would not work," he stated.

The filmmaker has also confirmed to Digital Spy that Will Smith will shortly begin talks to reprise his role as Captain Steven Hiller in the upcoming sequel to Independence Day.

Link to comment
Share on other sites

Uuu je sad si ga brate izgeneralisao, svaka ti cast. 

 

Eto ja recimo volim 2001 Space Odyssey kao i Star Trek, kao i Stargate, a i Predatora. Kakav sam ja onda fan?

 

 

G: kakav je Universe? Poceo sam da gledam, recimo nekih 6-7 epizoda prve sezone. Za sada mi je ok, ali ne znam koliko ce me jos drzati.

Link to comment
Share on other sites

StarGate je za prave SF fanove.

Svi oni koji su navikli na po 20min jurnjave kolima, tuče, sexa i 15 minuta "zapleta" u "akcionom filmu" vole SF filmove-seriale gde se "leti"i brodovima i ima "šorke".

 

uhoh jel ja sada treba da otkucam kako je SG za one koji nemaju nikakav osecaj za kvalitet ? jer eto meni se ne svidja "SF" koji se fura u njemu  - nema sexa jer je serija decija, zaplet je roflmario krava muzara,  akcija bedni pokusaji bolje da je nema uopste, kvazi dijalozi za koje se ne zna da li su smesnije napisani ili interpretirani, banalni glumci koji ne glume vec se samo pojavljuju....

 

ja sam kapirao SG kao tresh SF i da je to poseban zanr kao i svaki tresh zanr i meni nekako nije legao... ali sam sokiran da to neko shvata kao ozbiljan SF o.O i jos na osnovu svega toga ima pravo da kritikuje bilo sta drugo ... jebote koji je to lvl neslaganja ukusa kod nas :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

uhoh jel ja sada treba da otkucam kako je SG za one koji nemaju nikakav osecaj za kvalitet ? jer eto meni se ne svidja "SF" koji se fura u njemu  - nema sexa jer je serija decija, zaplet je roflmario krava muzara,  akcija bedni pokusaji bolje da je nema uopste, kvazi dijalozi za koje se ne zna da li su smesnije napisani ili interpretirani, banalni glumci koji ne glume vec se samo pojavljuju....

 

ja sam kapirao SG kao tresh SF i da je to poseban zanr kao i svaki tresh zanr i meni nekako nije legao... ali sam sokiran da to neko shvata kao ozbiljan SF o.O i jos na osnovu svega toga ima pravo da kritikuje bilo sta drugo ... jebote koji je to lvl neslaganja ukusa kod nas :)

 

Ti kao da si dete komunizma i ustaješ na partijskom sastanku i kažeš: Ja se ne razumem u materiju ali imam svoje mišljenje.

Nisi odgledao ceo serijal, ali si leteo u brodu koji je krenuo pre "milion godina" i to ti se dopalo. Putuj Igumane i ne brini za "manastir"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...