Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Deluje da jeste, mada mi je na klipu najbolji radnik obezbedjenja koji sve vreme kulira u cosku :) A u ovom drugom klipu nista nisu uzeli? Mislim koliko ja kapiram samo su usli i izasli?

 

Pa to im je verovatno naređenje, ali ovde je lagano mogao da tipa izađe i zaključa vrata ili šta god :)

Link to comment
Share on other sites

napisao si da je bio poštar, oni idu peške osim ako nisi na nekom selu, u kom slučaju imaju bajs ili moped

 

ako je bio post express ili tako neki kurir, ne znam po kom osnovu oni smeju da ostavljaju cedulje, ali imaš na cedulji broj telefona pa zovi i najebi im se keve

Link to comment
Share on other sites

pa rur maje su u pitanju, dakle post ekspres pretpostavljam.

jebiga, poštari i kuriri sve je to meni isto, bmk yolo.

 

a mogu da ostavljaju cedulje. par puta kad me nije bilo gajbi, ostave cedulju pa pokupim paket u pošti na limanu u koju idu svi nepreuzeti paketi post ekspresa.

samo pre nego što mi ostavi cedulju ruši mi vrata i zove me na telefon 3 puta.

 

jebaću im majku samo ako mi budu tražili da plaćam ležarinu.

Link to comment
Share on other sites

pa rur maje su u pitanju, dakle post ekspres pretpostavljam.

jebiga, poštari i kuriri sve je to meni isto, bmk yolo.

 

a mogu da ostavljaju cedulje. par puta kad me nije bilo gajbi, ostave cedulju pa pokupim paket u pošti na limanu u koju idu svi nepreuzeti paketi post ekspresa.

samo pre nego što mi ostavi cedulju ruši mi vrata i zove me na telefon 3 puta.

 

jebaću im majku samo ako mi budu tražili da plaćam ležarinu.

 

Neće ti naplatiti ležarinu naravno :) Stoji to 5-6 dana tamo i možeš da pokupiš sa ceduljicom.

 

Ovo što kaže ivke je najverovatnije tačno, jer mislim da te postexpress pakete oni nekako razdele malo među poštarima malo nosi ovaj u kombiju, jer je nama poštar bio ostavio kartonče u sandučetu iako smo u prizemlju i sanduče je odmah pored ulaznih vrata, a nema govora da nikoga nije bilo tu jer je firma i uvek ima ljudi u radno vreme.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...