Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ide mi na kurac ovo "bulbisaurisanje" na forumu, ali mi vise idu na kurac ove prozivke i spustanja na "bulbi" nivo

 

odrastite svi

 

inb4 iznad situacije

ти си секира друг дана, рекао си да ће Јужни продати

<3

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je vreme i da mlađe (stažom) generacije spoznaju mistično doba poznato kao gnev lakijev, kada je On sišao i zaveo red među običnim smrtnicima drakonskim merama kada je video da smrtnici ne umeju sami da se srede.

 

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=42474&st=0

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e neka si ti sumnjao da sam retard,jebote,necu moci da zaspim nocas :))))))))))))))))))))))) 

To sto su mnogi govorili da sam ok,dosta govori o meni,a to sto si ti jedan od retkih koji ima suprotno misljenje,jbg,ne mogu ni svi da me gotive i nemam problem sa tim.Ja ti nikada nisam rekao niti uputio nista lose do ovog spustanja na tvoj nivo.Ne znam ni da li sam mogao ista da uradim irl pa da sam te iznervirao da bi krenuo da me witch huntujes po forumu sa batica/kladionica/fudbaler/sank forama koje su sve samo ne visokoumne kako ih predstavljas,a smaras i smaras i smaras,i neces da mi se skines sa grbace iako ti ni ne odgovaram na njih.Ako ces da mi sudis po tome sto sam se sisao na tarzanku,jbg,your choice. Od mene si zasluzio nasisavanje kurca pre petsto miliona godina i sad mi se tu postavljas kao da si iznad situacije posto si ti,jelte,mohi the judge of rur doneo sud da sam retard.Ako si.Ja ti nisam kriv za frustracije koje lecis na internetu,posto znam da si irl pozitivan momak sa kojim sam imao potpuno normalan,nicim zagadjen odnos.Ako mi je potreban mozak da shvatim da na ruru samo ides i hejtujes i onda kada te neko nasisa kurcem ti doneses sud da je taj neko retard i da ne moze da shvati tvoje fore,onda jbg,trebalo je da me obavestis na PM - "grujo,ja cu tako da idem po forumu i da serem po tebi bez ikakvog razloga,a ti nemoj da se naljutis".Tvoje postojanje na ovom forumu se ni po cemu ne razlikuje od bulbijevog ili marmenovog,iako si trocifrenim iq-om iznad njih,ali nema nikakvu poentu jer je nameces na silu i na pogresan nacin,pa cak i kada kao ultimativni sudija das word na nesto,to nema nikakvu konstruktivnu vrednost jer si pre toga sve zagadio hejtom i razdorom.Ako ti toliko smetam,nema problema,napusticu forum,ipak si ti uticajniji i bitniji forumas od mene,rur bez gruje moze,ali bez mohija ne moze.

 

Pa ti ostali tada nisu znali da ces dovesti karlita na forum. Meni je bilo sumnjivo jer eto, takav si lik i druzis se sa takvim likovima da su ti kanal fore kul. Nisam ja bacao nikakve do jaja fore prema tebi koje je trebalo provaljivati vec sam prozivao administraciju forama koje je trebalo provaliti i to je ocigledno iz mojih recenicnih konstrukcija, a ti kao buduci novinar se zapitaj dokle ces dogurati sa takvim stavom prema ucenju makar pismenosti za pocetak. Prema tebi sam direktno govorio sve sto sam imao, a to je da ti je sankerisanje sranje i da se manes toga, da je poker sranje i da se manes toga itd itd, a ti kako hoces.

Pritom sam ja taj sud doneo bez da si me nasisao na forumu, a ti razmisli zasto.

 

Sve u svemu sustina je da tebi smeta brdo djubreta po forumu, a doveo si karlita na isit. Ne vidis vezu? Sta da ti radim, zapanjio bi se da i vecina ekipe sa kojom si se nekad druzio misli isto o tvom drugaru.

 

I na kraju krajeva rur ne treba da bude ni bez gruje ni bez mohija vec treba da bude bez karlita, bulbi, marmena i slicnih. Tebi je karlito ortak pa to naravno nikada neces skontati kako treba da skontas vec kao bezrazloznu prozivku ali jedine frustracije koje ja dobijem kad dodjem na forum su od retardiranih postova.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...