Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Stigla mi Moneybookers Master kartica i danas cale pokusao da mi je posalje postom medjutim rekli su mu da mora da ide na Liman da mu to ocarine ili sta ja znam, nisam ga ni razumeo najbolje. Koja je fora sa tim? Jebeni komad plastike, sta tu ima da se carini?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Moja sestra je proletos operisala palac na nozi, na vma, isto joj skinuli ceo nokat do korena da bi ga sredili. Imala je problema sa nekom gljivičnom infekcijom koja joj je godinama sjebavala nokat, a retardi od doktora (bez uvrede Dule, nije svima upućeno) nisu umeli da daju dijagnozu i onda je na kraju cela priča na vma završila.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nvr go full vitja...nvr

 

:D

 

btw, sabija me neki stomacni virus, ne znam gde se nalazim, celu noc nisam spavao...a taman sam mislio da cu da se izvucem, posto su prosle nedelje svi u porodici bili bolesni, a da ne pominjem pacijente u ambulanti...ali kurac, otisao mi imunitet izgleda

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aj ne seri. Na programiranje si se lozio i pre nego si upisao faks, tako da se nisi nista prekvalifikovao vec je to lozenje preslo u priucenost i to je to. Sta cemo sa ljudima koji NE VOLE PROGRAMIRANJE ...

nije cak ni pitanje da li vole... zamisli andrica na etf-u... :P

ruzna proslost brate, a i nije do pre ~ godinu dana, vec ~4 :c

 

a i najvece su przenice, plus su uglavnom nepismeni mandrili koji ne umeju da koriste forum, lako ih je nabiti u stereotip, sve u svemu fina grupa za podjebavanje, a i jos je moderno sad.

Zamisli recimo wowere da zajebavam, pa to je bilo aktuelno pre 9 godina jebote..

[roflmao]

Link to comment
Share on other sites

nvr go full vitja...nvr

 

:D

 

btw, sabija me neki stomacni virus, ne znam gde se nalazim, celu noc nisam spavao...a taman sam mislio da cu da se izvucem, posto su prosle nedelje svi u porodici bili bolesni, a da ne pominjem pacijente u ambulanti...ali kurac, otisao mi imunitet izgleda

to se i nama desilo, sećaš se da si mi prepisao probiotik :D, dobra stvar je što brzo prođe

Link to comment
Share on other sites

sinoć sam operisao uraslu dlaku. na živo.

dat pain... bolje da mi je pucao u tu dlaku, manje bi bolelo.

 

ali doručkovao sam domaću krempitu, tako da je sada sve iznivelisano.

kod mene je bol bio neizdrizv, ali sam posle toga osetio najvecu srecu u zivotu...

Link to comment
Share on other sites

Stigla mi Moneybookers Master kartica i danas cale pokusao da mi je posalje postom medjutim rekli su mu da mora da ide na Liman da mu to ocarine ili sta ja znam, nisam ga ni razumeo najbolje. Koja je fora sa tim? Jebeni komad plastike, sta tu ima da se carini?

 

Ćale je verovatno otišao u poštu i rekao "E hoću da pošaljem sinu u ameriku kreditnu karticu" i onda su ga zato iskulirali i poslali dalje. Trebalo je samo da je pošalje u pismu najobičnijem ali u onoj zaštitnoj koverti ili čisto da bude sigurnije, može u knjizi nekoj pa preporučeno ili tako nešto. Sve je to rizik jer nije "legalno" pa ako se zagubi nemaš svoju karticu, ali suštinski jedini način da se izbegne cela birokratija.

Link to comment
Share on other sites

kod mene je bol bio neizdrizv, ali sam posle toga osetio najvecu srecu u zivotu...

 

Prvi put cujem da to moze da pravi jake bolove jer je meni par puta urastala dlaka na butini, ali sam je vadio pincetom, doduse uz mali bol i malo krvi, ali nije bilo nista strasno. Osecaj je kao kada ti se neko ostro drvce zabode u kozu :(

Link to comment
Share on other sites

Prvi put cujem da to moze da pravi jake bolove jer je meni par puta urastala dlaka na butini, ali sam je vadio pincetom, doduse uz mali bol i malo krvi, ali nije bilo nista strasno. Osecaj je kao kada ti se neko ostro drvce zabode u kozu :(

standardna prica na bulji... odnosno negde oko "repa"... fora je sto ja nisam skapirao to na pocetku... imao sam temperaturu preko 40... bukvalno sam se raspao... a dva dana sam tripovao da mi je to bubuljica neka i nije me uopste toliko smaralo (da bude jos smesnije tada je bio neki svinjski/pticiji grip i tripovao sam se "zasto sve preko mene FFS")... dok sam dosao na operaciju bio sam bas u bunilu... kada nisam izlomio one sipke za koje sam se drzao... posto su mi sve radili na zivo... jos su me naplasili da je mogla da uraste dlaka prema kicmi... ono horor price ni zbog cega...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...