Jump to content

Diablo III Reaper of Souls Cinematic i Gameplay Teaser


Recommended Posts

A shta tebe boli kurac shto je neko pukao 1k evra na ah? Kakve to veze ima sa tvojim gameplayom?

 

A sta tebe boli kurac sta ja mislim ? 

 

Na kraju ako ne shvatas kakve to veze ima i na koji nacin utice na drugi gameplay - nije ni vazno. 

Edited by 0ki
  • Downvote (-1) 4
Link to comment
Share on other sites

Ma ako im je verovati ovo ce biti zaista druga igra. Pre svega zbog te itemizacije i mogucnosti da pravis sto vise BOA itema. Tako ce AH i da "umire".. Dosta vise tih kreditna kartica igraca..

 

Svi "dobri" nisu u stvari dobri igraci vec vezare koji imaju kinte. Pre svega onaj degen Cro... On je najveci degen od svih streamera ikada. Chak je Christaras bio car koji je vario sve vreme i psovao i zajebavao se sa DH-om kada je to bilo popularno.. Svi oni imaju u svakom momentu jedno 500-1000e da sabiju na neki "imba" item.. E sada se to nece desavati nadam se..

kako se bre nece desavati? ne kupuju oni imba iteme preko ah nego preko foruma, a ah im sluzi samo za kupovinu golda koji trose na unident. iteme , bar taj nadrogirani crou tako radi xD ne moze se resiti problem sa takvim likovima, dok oni moze da trosi toliki kes naci ce nacin da dodje do dobrih itema. jedino ako izbace ah i tradeovanje skroz i svi itemi postanu account bound xD

Link to comment
Share on other sites

ponavljam, nece se desavati ukoliko, moja pretpostavka je da imas potencijalno imba item koji postaje imba onog momenta kada mu re-roll-ujes 1 stat ali on tada postaje account bound.

 

u svakom slucaju, account bound itemi znamo sta su, a potencijalno dobri ce se prodavati i dalje na AH ili po forumima i to.. nadam se da ce pattern u roll-anju ostati isti kao i kod trenutnog kraftovanja gde stvarno pojma nemas kako ce nesto da ti se izrola [ hellfire ring ili bracers..sta god gde se koristi demonic essence ]

 

 

mada u sustini unid mempo ce menjati helm of command unid i imati svoju cifru itd.. uvek ce toga biti..gold je ovih dana oko 2.00 2.20 i cena svih unida je drasticno pala tako da su ljudi shvatili da je vise isplativo farmati paragon lvl-e nego loviti u mutnom po tim unid-ima i budziti se jos vise jer za time realno nema potrebe [ mislim na nas koji mp10 igramo lako bez problema ]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Lepo ide Diablo III RoS. Bar se meni svidja kako sada izgleda. Svidja mi se ovaj dinamicki run, takozvani Nephalem Rift u poslednjem buildu. Reroll cu sa monka na Crusadera to je def :D

Ocekujem da krene closed beta sledeceg meseca ili u decembru, dosta toga je ispolirano da izadje iz ove interne bete.

 

Lore igre je spanska serija, stvarno je odlicno uradjen. Kraj igrice je jos interesantniji. U svakom slucaju po mom misljenju vredece svaku paru. Samo da skockaju PvP u ovoj igri i da se ne drze arene nego da rode neki Battleground.

 

Ovo je najvise sto smem da pokazem :P Ali za 11 dana imacete brdo informacija!

 

Edited by Silencer
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pokrali su sve zivo iz path of exile i sad prave expanziju da to naplate debelo. Savetujem svima da otrce u prodavnice i da ostave odvratnom blizardu pare da bi ghostcrawler i ostala bagra mogla da priusti sebi jos po koju jahtu gde se karaju skupe kurve i smrce kvalitetno belo

Edited by Capma
  • Upvote (+1) 2

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...