Jump to content

Koja Banka?


Recommended Posts

inteza te tera da vuces opticki disk sa sobom svaki put kad zelis da koristis ebanking

jel moguce da nisi pomislio na iso fajl i daemon tools. srsly wtf

  • Upvote (+1) 1

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

govorimo o resenju koje koristi opsta populacija koja ne zna sta su te stvari.. pored toga ne znam da li intesa ima mobilnu verziju ebankinga, ali taj hak ne bi radio za telefone i tablete

Edited by dvnitycker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

govorimo o resenju koje koristi opsta populacija koja ne zna sta su te stvari.. pored toga ne znam da li intesa ima mobilnu verziju ebankinga, ali taj hak ne bi radio za telefone i tablete

 

Provereno ne radi, ja u telefon i tablet moram da gurnem CD [:)]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ne treba ti ni daemon tools cak, ja svoj sertifikat drzim na dropboxu pa ga skinem na racunar sa kog hocu da placam.

Postoji i mbanking koji je pravila igorova firma ali zahteva neki poseban pin a mrzelo me da se cimam do banke da vadim to pa ne znam koje sve funkcionalnosti ima ta aplikacija.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

a kako koristis intezin ebanking kad dodjes u situaciju da moras da platis nesto preko telefona?



ne znam, glup sam

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne kontam? ja to redovno radim preko erste ebankinga, stoga i ona primedba s prve strane da ne mozes da saltas pare s jednog racuna na drugi u intezi

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

S druge strane preko e-bankinga komercijalne banke ne možeš ručno da popuniš uplatnicu ili prebaciš pare nekom već samo fizičkim/pravnim licima koja postoje u njihovom "imeniku". To jest možeš i sam da dodaješ račune kojima želiš da šalješ novac ali mislim da za to moraš u banku.

 

Ja baš danas aktivirao ebanking u komerciajlnoj. I kako mi objasniše, kad ispunjavaš nalog za prenos na neki račun imaš opciju da ga registruješ (u tom prozoru gde popunjavaš, gornji levi ugao), i posle je cool za svaku sledeću transakciju. Ne treba da se ide u banku. Da se ogradim, nisam isprobao, ali testiraću kad mi bude stigla naredna tura računa.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

a kako koristis intezin ebanking kad dodjes u situaciju da moras da platis nesto preko telefona?

ne znam, glup sam

wtf? pa mbanking za ios/android bioje 50 din sad je free.

a za prenose sa racuna na racin, i sve ostalo browser telefona.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

wtf? pa mbanking za ios/android bioje 50 din sad je free.

a za prenose sa racuna na racin, i sve ostalo browser telefona.

 

pa to pitam, je l ima aplikacija :)

ne moze prenos da se radi sa kreditne kartice (partije) na tekuci racun u intezi koliko ja znam

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ok, ne radim to 5 puta mesecno pa da znam jeboga dvini

nisam znao da su prestali da naplacuju tu intesa mobi aplikaciju.

doduse, mozda naplacuju za nas ciguligue koji koriste onaj osnovni racun.

 

edit.

da, da, za hit je besplatno.

nisam znao da su prestali da naplacuju tu intesa mobi aplikaciju.

doduse, mozda naplacuju za nas ciguligue koji koriste onaj osnovni racun.

 

edit.

da, da, za hit je besplatno.

a tek za

manjifikoooooo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Piraeus zaobici u sirokom luku. Standardna procedura prilikom isteka kartice je da oni automatski u mesecu isteka kreiraju novu i obaveste te 20dana ranije da dodjes u ekspozituru po novu karticu. Meni je kartica istekla dva meseca, niko me nije obavestio(kreditna je bila u pitanju). 

Ali zato ako ne platis ratu za kreditnu istog dana zovu te 10 puta da pitaju kada planiras da uplatis...

Govna!

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

da, najgora banka ubedljivo.

iskreno meni nije jasno zasto bi neko odabrao bilo sta pored intese/rajfa/komercijalne ukoliko poslom nije vezan za istu. prosto je izabrati, mreza bankomata i online aplikacija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sta fali erste online aplikaciji i mrezi bankomata?



stavise, po mogucnostima, erste online aplikacija je najbolja s kojom sam se ja do sad susreo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam u Intezi duzi niz godina i ono do skora su bas kuburili s tim elektronskim stvarima. Ali ova aplikacija za Android je do jaja, mozes da placas i sve (i ne treba ti cd!) i samo treba zahtev da podneses pa ti oni daju neki broj a ti na osnovu tog broja odredis sebi pin pa tipa moze da bude nesto sto lako pamtis. I web aplikaciju su sredili tako da je i to sad ok. Plus su bas jaki sto se tice lokacija i bankomata, a ima dosta koje rade do 19-20h. Zena zbog kredita presla u SoGe, ono je horor za obican plebs, treba im mesec dana da urade nesto sto ti u Intezi urade na licu mesta...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

a za prenose sa racuna na racin, i sve ostalo browser telefona.

Intezin ebanking zahteva jre + sertifikat za bilo koju akciju (mozes da se ulogujes i vidis stanje na racunu bez jave ali ne vise od toga) tako da ne znam da li je moguće iz browsera telefona.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

inteza +1

sa inteza mobile app mozes da placas sve racune

sa inteza internet app (bez CDa) mozes sve ostalo navedeno u prethodnim porukama

jedino sto ne moze internet app su fancy stvari tipa kreiranje trajnog naloga

suma sumarum - ne secam se kad sam zadnji put otisao u banku

Link to comment
Share on other sites

Intezin ebanking zahteva jre + sertifikat za bilo koju akciju (mozes da se ulogujes i vidis stanje na racunu bez jave ali ne vise od toga) tako da ne znam da li je moguće iz browsera telefona.

ok na poruku da nema jave i uradis :)

evo sad sam uradio menjanje 1 eur u rsd :)

https://dl.dropboxusercontent.com/u/37080112/Photo%207.8.13.%2019.35.35.png

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Intezin ebanking zahteva jre + sertifikat za bilo koju akciju (mozes da se ulogujes i vidis stanje na racunu bez jave ali ne vise od toga) tako da ne znam da li je moguće iz browsera telefona.

ok na poruku da nema jave i uradis :)

evo sad sam uradio menjanje 1 eur u rsd :)https://dl.dropboxusercontent.com/u/37080112/Photo 7.8.13. 19.35.35.png

Kapiram poentu, ali mozda nije najbolje resenje da stavljas print screen svih svojih bankovnih podataka na javni deo internet foruma :) Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

nisi, samo se nismo odrazili. sa mog na tudji račun iz browsera mora sertifikat ( cd ej ! )

i posle bensedin ofc da me srce ne boli

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

zwer, vidis moje ime i broj racuna. to mozes da saznas i sa listica sa bankomata. no harm for me!

da se hvalim sa 26000 7mog u mesecu lol

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...