Jump to content

RURADA2013


Recommended Posts

A kad kažeš negde na aadi misliš negde gde ima piva/rakije. Šalim se, neću da cirkam, vraćam se večeras za Sd, čujemo se popodne. Btw, koliko je beše ulaz kolima na Adu, a koliko je onaj parking napolju (na kome nema mesta verovatno)

 

imas preko puta tog parkinga, parking koji se ne placa i prodavnicu sa alkoholom o/

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

fala mare, videću uopšte dal ću kolima, da se ne pogubim na petlji kod novog mosta:)

da igore, sa konjarnika ću ići da parkiram u blokove pa na brodić, nigga pls

edit, wat vitjo?

onda se guzvaj i juri parking ne znam sta da ti kazem :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ima Dule parkinga koliko hoćeš, nemoj da te lože

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E ljudi.. Ne znam.. Zar nece pasti prvo neki baset danas? Ja zavrsih sa poslom krecem ka adi direktno.. Mozda skrenem s putanje zbog neceg al ti sam nakasnije pola 5.. Ako hocete cekajte me malo ranije ako necete cekacu ja vas pa dodjite u 5.. Nisam imao vremena da presaltam prethodne postove detaljno al sto se tice ispijanja ja bih na adu da se ne cimamo puno a i imam vremena do 9 uvece jer u 10 moram da vidim ove novajlije za dota team medju kojima je i peki :D mada ako ekipa bude htela da ostanemo do kasno uvece ili da odemo negde druge nije mi problem da odlozim za sutra :tf:

fala mare, videću uopšte dal ću kolima, da se ne pogubim na petlji kod novog mosta:)

da igore, sa konjarnika ću ići da parkiram u blokove pa na brodić, nigga pls

edit, wat vitjo?

ako planiras da popijes bolje id busem jednostavnije je.. Ja sam na konjarniku za nekih pola sata, 40min pa ako hoces da se nadjemo da idemo zajedno? Tj ako do tad procitas ovo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...