Jump to content

SPLIT: Heroji na početku DOTE (1)


babaphet

Recommended Posts

kad se samo setim svih imba heroja.Chen pokupi ceo jungle i sve sam pregazi,stari imba silencer sa lolfallom,infernalcima i chain healom,pa prva verzija abbadona sa onim bubam sto eksplodirale i sve zivo unistavale,secam se da su ga bukvalno posle jednog dana izbacili iz dote...

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

riki sa imba wardom, naix sa pasivnom koja je slowovala za tipa 70% i gde si mu kupovao samo str iteme o, jer je inace bio agi sa bolesno mnogo agija, ali malo hpa :) na kraju zavrsis partiju sa bootsima i 5 reavera.

pa maidenka iz cijeg ultija si mogao da wipujes ceo tim, jer je bio totalni imba aoe i dmg. 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kad smo vec kod maidenke secam se da joj je prva bila ista kao licova.. da je radila kao single target a dilovala aoe. takodje ako me secanje dobro sluzi da je bambiju prva bila ulti a ulti prva? i secam se kad su kucice bile lokovane pa su sentineli imali sentinel kucicu a scourge svoju. i onda je bilo tipa bambi furion rexar i trent i 1 random carry i to je bilo gg vec na startu.. a da se podseimo trent je tada imao ward.. tj druga mu je bila da pojede drvo i da ima vision i ulti je imao jebeni dmg.. (boze.. sada unistise heroja :( ) a secam se prvog petcha kad je izasao tajd i kad mu se stakovao vg sa njegovom pasivnom xD nisi mogao da ga ubijes.. :D a da njegova treca je radila kao axeova slicno.. okretao se..



mislim da ovoj dvojici nista ne moze ni da prismrdi, eventualno u nekoj starijoj Eulovoj koje nisam igrao ili tako nesto

guinsoo? era dota je nastala kada sam ja imao pa 10 godina manje vise.. a koliko sam upucen to je bila najbolesnija dota sa pre imba herojima :D cak mislim da i onaj voidov ult sto sam rekao mislim da spada tada :P



p.s. imam pitanje ko se seca prvog pudge-a? :D

Edited by bulbasaur
Link to comment
Share on other sites

5.84b medusa sa 7x100% dmg split shotom, 2hp = 1mp mana shieldom i purge-om where is your god now

inace Riki je imao stealth "tek" od levela 5, ne 2 :)

najbrutalnije kod tog warda je bilo sto se nije channelovao

mozda sam se istripovao zbog pozicije stealtha, nije bio na cetvrtom slotu kao ulti, nego na prvom/drugom, tako nesto?

i naravno, stari lifestealer :)))

Link to comment
Share on other sites

da, ako se secam brojki, bilo je fazon od 1-2000 :D

evo nadjoh: maverick risks all his money in an attempt to land heavy damage on an enemy unit. Deals damage based on his total money. If his All In fails, he loses all his money and his attack does nothing. The more damage All In would deal, the greater its chance of failure.

level 1 : deals up to 1500 damage

level 2 : deals up to 2000 damage

level 3 : deals up to 2500 damage

Edited by Shomi~
Link to comment
Share on other sites

ah da, i to je bilo kul :)) mi kad smo igrali to kod stilgara bili smo na fazon daj samo da uđemo u igru i pokrenemo dotu, pa onda odemo ispred da pričamo i zezamo se dok se učita :)

 

čak i onaj koji je prvi dolazio na termin je palio svima dote :)

Link to comment
Share on other sites

čak i onaj koji je prvi dolazio na termin je palio svima dote :)

 

to sam bio naravno ja.. posto je igraona bila odmah ispod mene xD i naravno tada su bile one komsijske igraone gde su bile na dodjem ti pa tako mu pomognem da otvori igraonu a mi dobijemo po 3 sata.. sto je bio ekvivalent od i po game-a..

i onda se neko diskonektuje

to ne daj boze da igras online.. mada je tobilo retko.. jer tada nije bila garena.. a nijedna igraona nije imala original cd.. jer su komse bile cicije da se otvore za 16 cd-eva jer su se tada dobijali kodovi za nalog na battlenet samo kad kupois njihov cd nije bilo ovako

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...