Jump to content

SPLIT: Heroji na početku DOTE (1)


babaphet

Recommended Posts

trebao je i ring of regen ranije, i imao je 10hp/s. U sustini, hood sa armorom i revajvom
 

 

Dada sklapao se od plate mora i davao je pasivno bladmail20% ako nisam pobrko loncice:)


jok, takav je bio blademail, nisi morao da ga aktiviras, ali je vracao samo 20%, ali si mogao vise njih da nastakujes


Uzgred, da li se neko seca starog linkensa koji je reflektovao spellove? :)

I onda se desi da dodje nerub, i krene da ti baci impale, ali linken, posto nema nikakvu animaciju, odradi njemu impale pre nego sto nerub uspe da baci :)

 

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sad kad rece 6 ringova, jel se seca neko onih soul ringova ili kako su se vec zvali, tad su ih pravili za sve heroje... tipa po 3,4 komada i za kerije i za suportove (premda nije ni bilo suport igre tada :D ) , davali su dmg, statse i hpe regen, stakovali se naravno. jedini item koji se pravio jedno vreme, pored bootsa!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

jaoooj sad se secam tog blademaila. tad je i nerub imao pasivno 40% dmg reflekta u trecoj magiji. uzmes mu jos 2-3 blademaila i PA se 1 shotuje kad god crituje :D

 

hahahaha,podsetio si me sjajnih dana iz igraonice kada sam mucio drugara sa centaurom,nastackovo bih pun inventory blademailova da mu se bukvalno nije isplatilo da me udara :D

Link to comment
Share on other sites

jaoooj sad se secam tog blademaila. tad je i nerub imao pasivno 40% dmg reflekta u trecoj magiji. uzmes mu jos 2-3 blademaila i PA se 1 shotuje kad god crituje :D

Pazi kad je isto i danas samo trebas da upalis bodlje u pravom trenutku:)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...