Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

Da, u pravu si, preterao sam bez razmisljanja, ali kada sam video sastav koji sam i ocekivao, a onda komentator nije ispustao tu recenicu iz ustiju, gubimo 1-0, malo sam se pogubio :D 

Ne mislim ja da je on silovito napao, vec da nije uradio nista po pitanju menjanja taktike. Odigrao je isto kako je igrao poslednjih 5-6 utakmica ( bez Hendersona naravno ) , sto je po meni malo naivno, nije Murinjo pao sa drveta. Ljudi ga sada pljuju, a meni se cini da je Liverpul sam dozvolio pobedu odigravsi dosta naivno. Iskreno mislim da je Lukas odigrao na svojoj poziciji, i da nije bio toliki fokus u napadu da bi drugu pricu sada pricali. 

Inace , mene ne brine da li Siti moze da izgubi bodove, i te kako moze. Znamo ko vodi West Ham, u kakvoj je situaciji Villa i kako igra gostovanja, i da trenutno prejadni Everton ( zbog forme i veoma velike liste povredjenih igraca ) opet nece dici belu zastavicu. Mene brine da li ovi mogu da se izvade iz ovog poraza, mladji su izgoreli, Johson jadnik igra kao da je znao kako ce se zavrsiti, Suarez ocigledno gubi tempo, i to sve nikako nije dobrodoslo, i dalje mislim da je realno razmisljati o tituli, ali naravno, obe utakmice moraju da se dobiju, gol razlika ne igra ulogu , Liverpul ne moze da dobije obe utakmice 7 - 0 :)

A i sto je Sakho mrtav, odigrao je fino utakmicu, vidim da si Agger fan, ali crnja je solidan po meni :D 

Carlito mi je upravo otišao u "mohr" kategoriju likova sa sporta, pa neću više čitati njegove postove. Pomoć sudija i sreća kod tima koji ima 80 bodova i preko 90 datih golova. I još napišeš Gibi da sere koji je jedan od najnormalnijih likova ovde na sportskom forumu, da je to bilo upućeno meni, pa ajde

 

Enivej, lubenajo, ovo sam i ja konstatovao juče sa drugarom, da je poraz došao u najgorem trenutku, i da se to može preneti na ostatak ove sezone, ali i na sledeću. Mislim da ovakva situacija solidno trigeruje glupe gene kod Suareza, jer će pomisliti da tim nikada neće uzimati trofeje, i da nezavisno od CL ipak treba da ide. Ako ostanemo drugi, mislim da je to gora situacija za ekipu nego da smo se do poslednjeg kola borili za četvrto mesto, jer titula je bila nikad bliža, a opet je izgubljena. A sledeće sezone, i ako ostane Suarez, i ko god da dođe, kroz dva takmičenja biće uspeh sa kosturom ove ekipe biti u top4 i mislim da je borba za titulu misaona imenica.

 

a što se tiče Evertona, njima u sledeće dve tekme trebaju tri boda da bi sigurno bili peti. Mislim da će oni pre, zbog povreda, ići na pobedu protiv Hala nego da Sitiju otkinu koji bod, na žalost. Šanse za četvrto mesto mislim da i oni znaju da ne postoje više

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa i Vića je "mohr" kategorija :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

izvini tebra, ali mislim da preterano seres, i da je ovo jos gore od onog sranja koje sam ja napisao na prethodnoj strani i za sta sam i propisno dobio po picci :D. jesi li pratio malo liverpul, jesi li gledao njihove tekme ove sezone? 

 

ja jesam murinjov fan, celsijev pre svega, ali mislim da jako usko posmatras stvari. bas u tom autobusu je poenta. fudbal nije cirkus u kome ucestvuje 11 cigana iz barse, koji okolo trckaraju i zongliraju kao dresirane simpanze, i onda ga messi zavuce i svi smo srecni. kakva je to demagogija? ne mozes se ponasati neodgovorno i bahato, zarad fudbalske lepote, misljenja fudbalskih neznalica i sl. postoje neki ciljevi, veliki su ulozi u pitanju, do kojih se stize uz maksimalnu posvecenost, a ako to iziskuje i ovo, onda je to opravdano. ne mozes imati 50 igraca u skvadu da bi igrao kao liverpul, ali na 3 fronta. nego imas 25 i to je to. kod murinja je ocigledno izuzetno bitna psihicka stabilnost svakog pojedinca, da bi mogao da odrzi disciplinu na visokom nivou. to ne moze niko da izvede danas. po meni je i to neka vrsta magije. sve dok je u granicama pravila fudbalske igre.

 

.

 

 

Ne mogu da se raspravljam s tobom posle ove dve recenice, zaista..

 

Pritom napominjem da sam Murinja najvise gotivio, ali cak i sa interom kad je osvojio triplu (a tu sezonu sam bukvalno svaku njihovu tekmu odgledao, zbog intera) ukupno je dvaput odigrao autobus taktiku, protiv barse u polufinalu kad je imao 10 igraca, i jednom protiv rome kad je isto imao igraca manje od poluvremena..sve ostale tekme je igrao tvrdo ali normalno, nije ih nabijao sve u kazneni i pravio autobus fudbalsku poentu..

Ni sa Realom se ne secam da je to nesto mnogo radio, a ove sezone mu je to redovan pristup..

Link to comment
Share on other sites

jeste, stao je život što je Liverpul izgubio

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

siti ima 3 utakmice da dobije, od kojih jednu na gudison parku

 

mogu da ga poduvaju protiv bilo koga (ne kazem da hoce ali mogu), pogotovo protiv evertona,

 

liverpool sigurno dobija newcastle i kristal palas

 

celsi je po meni nebitan jer nece da osvoji 

 

videcemo

 

u vezi murinja shto se mene tice preterao je sa bunkerisanjem, celzi je i ranije igrao defanzivno, ali ne ovako. ovo je previshe/na nivou grcke 2004. i bice mi drago kada ga poduva na oba fronta

 

da dzerard nije zasrao kod gola, ko zna shta bi bilo... ovako jbg

Edited by psy
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

siti ima 3 utakmice da dobije, od kojih jednu na gudison parku

 

mogu da ga poduvaju protiv bilo koga (ne kazem da hoce ali mogu), pogotovo protiv evertona

 

liverpool sigurno dobija newcastle i kristal palas

 

celsi je nebitan jer nece da osvoji 

 

videcemo

 

u vezi murinja shto se mene tice preterao je sa bunkerisanjem, celzi je i ranije igrao defanzivno, ali ne ovako. ovo je previshe/na nivou grcke 2004. i bice mi drago kada ga poduva na oba fronta

verovatno najbolje napisan post na forumu, ikada!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nije na nivou vashih profesionalnih razmena mishljenja, ja sam ipak samo posmatrac, ne shkolovani expert kao vi...

a opet kad je bilo ono tipovanje za proshli euro bio sam ubedljivo prvi, iako sam totalna neznalica okruzena ekspertima poput tebe. btw tu ste me cak i o'ladili za neke majce [roflmao]

tako da, ono, ja barem napishem UNAPRED neku prognozu ili ocekivanje dok ste vi pametni kada se sve zavrshi

a da celsi nece nishta da osvoji, nece, mark my words, ja sam bog kladionice, citac misli, i eto, kazem ti unapred..

Edited by psy
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

siti ima 3 utakmice da dobije, od kojih jednu na gudison parku

 

mogu da ga poduvaju protiv bilo koga (ne kazem da hoce ali mogu), pogotovo protiv evertona,

 

liverpool sigurno dobija newcastle i kristal palas

 

celsi je po meni nebitan jer nece da osvoji 

 

videcemo

 

u vezi murinja shto se mene tice preterao je sa bunkerisanjem, celzi je i ranije igrao defanzivno, ali ne ovako. ovo je previshe/na nivou grcke 2004. i bice mi drago kada ga poduva na oba fronta

 

da dzerard nije zasrao kod gola, ko zna shta bi bilo... ovako jbg

 

sve si lepo reko..al kristal palas nikako nije macji kasalj..a nije ni liverpul masina da ih odere..

 

dok je njukasl toliko nebitan i bedan da ako im to bude odlucujuca tekma, makar kvota bila 1.10 treba staviti kucu i dobiti 1,1 kucu..ljudi samo idu i gube od svih redom

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

A shta si ti rekao? Nishta

ili ti samo sherujesh slike i slicna sranja koja je vecina ovde vec videla

@gibanica moraju da dobiju, nisam rekao da je bilo ko macji kashalj:)

Nije cak ni kardif, pa evo, ispadoshe

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

"Шеровање" слика и сличних срања је и највећа поента овог топика.

Ништа нисам рекао на ту тему пошто је то готово немогуће предвити. Крај сезоне је, велики притисак је на играчима, нијансе ће одлучивати и то не само ко игра боље ЛОПТЕ, него ко је спремнији у глави...па чак и срећа (Џекијево клизање чист пример).

Рећи да је Челзи небитан, као и то да ће Пул сигурно добити преостале две текме је у најмању руку арогантно, ако не то онда преглупо. За Ситијев кикс си се оградио, тако да ту не могу нешто да ти кењам.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

rekao si kako je covek cigan koji voli stekanje? pa si rekao da je to radio svega nekoliko puta. radio je onda kada je to jedino imalo smisla. kao sto je to bilo juce, na primer. po vasim pricama ispada da celsi stalno igra tako. 

 

kao da nisi ni citao sta sam pitao, ili si me pomesao s nekim..a inace, da, cim igra s nekim jacim od vest hema, on igra upravo tako..

 

da sumiram i ne drvim o murinju vise, sve sto mislim o ciganu ove sezone pise ovde - http://www.sportske.net/blog/filip-jovanovic/sam-si-kriv-zoze-176252.html i stojim iza svake recenice

Link to comment
Share on other sites

Kompani u timu sezone PL. smejurija, nije odigrao ceo oktobar i novembar, i pritom je imao par ispada, ne znam otkud on tu.
tek sam sad skontao njega :)

ostali svi na mestu.


PFA TEAM OF THE YEAR

Petr Cech (Chelsea)
Seamus Coleman (Everton)
Gary Cahill (Chelsea)
Vincent Kompany (Manchester City)
Luke Shaw (Southampton)
Adam Lallana (Southampton)
Steven Gerrard (Liverpool)
Yaya Toure (Manchester City)
Eden Hazard (Chelsea)
Daniel Sturridge (Liverpool)
Luis Suarez (Liverpool)

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

misliš da je trebalo da Šrktela uvrste? :tf:

nema ni Hendersona :tf:

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, Henderson bi sigurno razbio Čelzijev bunker svojom lucidnošću

a Slovačka reprezentacija je mnogo zajebana

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...