Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

GG i 2

U drugoj tekmi X.

 

Volim i ja tebe Grujo!

 

no homo

kurac za pevce!

Preimenujte ovaj topik u RUR viteštvo!

Koje oduševljenje promašenim penalom, kao da je to promenilo tok utakmice :DDDD

Mislim da Staridž nije mogao sinoć da spava od Nemanjinog ledenog pogleda!

 Ima Boga te ostaje 0:2.

[roflmao]

  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Tako je, grujo, reci im! :-) Jeste bio nezaslužen penal i drugi žuti za Vidića, ali bilo je i i čistih, a nedosuđenih penala za Liverpul svakako - nad Staridžem kasnije, a možda i nad Surezom oko 5.-6. minuta. Da ne pričamo da je Rafael morao dobiti drugi žuti za igranje rukom kod prvog penala, pa nije, i koliko je to bilo važnije u toj utakmici, dok taj treći penal ni crveni Vidića u tom trenutku svakako nisu ništa značili, pobednik je bio jasan, samo je bilo pitanje sa koliko razlike. Možemo se složiti da je suđenje bilo loše, ali ne i da je prevagnulo utakmicu u korist Liverpula - prevagnula je odlična igra na sredini, dobro kretanje i dodavanje, greške Rafaela i Džonsa koji su definitino igrači ispod nivoa kvaliteta kakav je potreban takvom jednom timu, i nisu jedini takvi u MUTD-u. Od Mate, zarđalog na Čelzijevoj klupi, možda još ima šanse da izvuku vrhunskih partija, ali ne sada, već kad se uigra, i kad se upari sa nešto kreativnijim i kvalitetnijim veznim redom.

 

Istakao bih da je Alen bio prilično dobar, nije grešio kao pre, a odlično se kretao. Kako je zajebano uleteo ispred Džonsa do lopte koju je ovaj planirao da izbaci glavom, pa nabo Alena umesto lopte:-)

 

Flanagan OD-LI-ČAN, kao matori. Kada je rano zaradio žuti zbog tri agregirana ne-za-žuti faula u kratko vreme, mislio sam gotovo je, spakovaće i drugi, ili, još gore, ući će Sisoko. Ali dečko je samo nastavio da igra svoju igru, samo čistije, i odradio vrhunski posao. 

 

Dva clean sheet-a u dva zajebana gostovanja zaredom, povratak Agera i Džonsona, a uskoro i Lukasa i Sako-a u priču trebalo bi da značajno popravi defanzivu Liverpula ubuduće. Smemo li da sanjamo? :-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

kurac za pevce!

Preimenujte ovaj topik u RUR viteštvo!

Koje oduševljenje promašenim penalom, kao da je to promenilo tok utakmice :DDDD

Mislim da Staridž nije mogao sinoć da spava od Nemanjinog ledenog pogleda!

[roflmao]

Да је рекао судији да није пенал, био би цар :))))))))

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

za ove sto se cude da rosicki donosi bodove,ili od skoro prate fudbal ili neki drugi razlog ali stvarno ne znam cemu to nipodistavanje sjajnog ceha...u dortmundu su ovakvi golovi bili nesto sasvim normalno i samo preveliki broj povreda ga je sprecio da to nastavi i u arsenalu,kalibar jednog nedveda i velika steta zbog cestih povreda !

 

h8 incoming,znam

Link to comment
Share on other sites

Па све си сам рекао :)

Нико не каже да је он није био велики потенцијал, али сјебаше га повреде...зато изненади кад овако бљесне.

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

za ove sto se cude da rosicki donosi bodove,ili od skoro prate fudbal ili neki drugi razlog ali stvarno ne znam cemu to nipodistavanje sjajnog ceha...u dortmundu su ovakvi golovi bili nesto sasvim normalno i samo preveliki broj povreda ga je sprecio da to nastavi i u arsenalu,kalibar jednog nedveda i velika steta zbog cestih povreda !

 

za ove sto se cude da perica ognjenovic donosi bodove,ili od skoro prate fudbal ili neki drugi razlog ali stvarno ne znam cemu to nipodistavanje sjajnog srbina...u zvezdi su ovakvi golovi bili nesto sasvim normalno i samo preveliki broj povreda ga je sprecio da to nastavi i u realu,kalibar jednog dragana dzajica i velika steta zbog cestih povreda !

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

:D

Ocigledno se nisam dobro odrazio! Hocu da kazem da je Rosicki buljas i boli me kurac kako je igrao u Dortmundu, i ja sam slavio kada je dosao u Arsenal, ali jednostavno nije kalibar za Premijer ligu, niti je dobar dmf, niti je dobar amf, potpuno ne vidim njegovu funkciju u ekipi jer na kojoj god poziciji ga postavi Venger, uvek ima barem dvojicu igraca koji su bolji od njega. Jedino da ga stavi na gol, e onda jebem li ga :D


Jedan ovakav gol nakon osam godina i odmah u fazonu "sta se cudite". Pa normalno da se cudim jbt :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

po meni je rosicki jedan od najboljih igraca arsenala u poslednjih par kola 

U.G.O.V.O.R.

drago mi je sto je gruja izneo svoje misljenje, tako da evo i mog.. in 3..2.1..

teski buljas, uvek se smejem kad ga vidim u timu.

inb4 gle sad kad se ispisa po celziju za weekend hehehe

Bring It

Link to comment
Share on other sites

jbg,ti si ipak u pravu a venger je neznalica obicna cim ga skoro deceniju drzi u timu a znamo sta on uglavnom radi sa starijim igracima...

Venger je za njega jednom izjavio da je zbog povreda njegov fudbalski vek duzi, jer od tih 34 godina koliko ima, dve godine nije bio na terenu. Taj tvoj argument Venger je neznalica, a ja sam u pravu je toliko retardiran da nemam reci. Ti si meni nasao da dokazujes koliki je on majstor nakon konacno dobre sezone, posle osam godina u Arsenalu. Pa i ja bih postao majstor u 34. godini da me osam godina trenira Venger. Rosicki je odlican igrac koji nikada nije ispunio svoj potencijal i tu se sva prica zavrsava, ne moze ga oprati da da jos deset ovakvih golova do kraja sezone (u stvari to moze :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

to nije argument vec sarkazam,ironija...a i sam si rekao da je rosicky odlican igrac :),navijam za manu od kad znam za sebe ali najvece postovanje od ostalih klubova imam prema arsenalu,tim koji godinama prodaje najbolje igrace a svaki put zavrsava u top 4...da ne pominjem sto je to najjaca liga na svetu,ti jos trazis trofeje u takvoj konkurenciji :)

Link to comment
Share on other sites

Брате, ти си свестан да су Ремзи, Озил и Вилшир повређени? Росицки игра зато што мора и због тога га Венгер ставља у игру. Да су ови здрави имао би улогу као и до сада, куп текме и да уђе у 75. минуту и понекад да одмори ове главне, кад је викенд - среда - викенд темпо :)

Росицки је могао бити велика играчина, али због разних разлога није испунио тај свој потенцијал и ту се прича завршава.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...