Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

šta ste rekli? :tf: Gde je taj moćni Pelegrini večeras bio? Aj nazad u kujnu Stijo, čeka te Peja :tf:

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

samo fali napadač....

 

ooooooodlični Matić ( koji je man of the match ), Ivanović, Hazard

singlirao sam 2 soma na dvojku o/

 

i veličanstveni

 

kod Sitija je totalno zaustavljen Jaja, stiskali su ga max, nije mogao da dodje do izražaja.... Nastasić se usro, a Jovetić može dosta da pruži svojim partijama

 

 

1511594_10201386734208593_1144338796_n.j

Edited by grbic
Link to comment
Share on other sites

odlichan mech. Zao mi je sto je Siti bio bez Aguera i Fernandinja, a znao sam da ce biti sranja chim je Demikelis startovao. U svakom slucaju, odlichna partija Matica (ako se izuzme prvih 15 minuta), Azara, Kejhila, cak i Vilijana, koji mi se, na pocetku sezone chinio kao chudna kupovina pored Oskara i Mate.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

siti je cak i poceo ono svoje navaljivanje sa svih strana standardno, al su ih posle stvarno dobro iskontrolisali i preuzeli palicu.. ali mi je neverovatno sta je silva u dva navrata promasio, jednom od turea, jednom na tacni od kolarova..

takav igrac da ne da gol sa 5m..

 

generalno bolja organizacija celsija..i vise su ih izdominirali na sredini..fernandinjo bi puno znacio, ako ne on, barem Garsija..zato je nesrecni demikelis upao u pricu koja mu nije ni namenjena..
 

sumnjam da bi bio ovaj rezultat da nisu igrali npr Azar i Luiz (po bitnosti za ekipu jednaki Agueru i Fernandinju)

Link to comment
Share on other sites

Taj čovek je car i može mu se

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

 po toj logici i fergi je mogao da kornjačuje, jer je bio vrhunski trener?

 

 ciga je ciga, pa makar sabijao ćemane

ne, Fergi je previše plakao na sudije, i bio pica. Setimo se samo prošle sezone i one situacije "kad su mogli da ubiju van Persija". Takvo jajarenje Murinjo sebi ne bi dozvolio, on podjebava druge na gotivniji način

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Znam samo da posle svega viđenog mi koji navijamo za Liverpul, a sa nama i navijači Totenhema, Evertona, Uniteda, pa čak i Arsenala, možemo samo da želimo da su nam timovi ovako moćni... Pomalo mi deluje smešno sada ono razmišljanje o tome šta bi mogao Liverpul ove sezone, a ni Arsenal neće moći sa ovima da se nosi - voleo bih da može, voleo bih da uzme titulu kad već Liverpul nema šanse za to, i nije je ni imao, ali ovo je ipak za klasu više od onoga što ostali timovi pružaju... I da im se po pola prvog tima povredi, opet imaju da sastave timove jake kao zemlja, tako da, ono, gg... 

 

Još uvek sam pri tome da će Čelzi pre da osvoji, a jučerašnji susret mi ide u prilog. Valjda ću negde biti u pravu :-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

 imao je i murinjo svoje momente, nemoj da se šalimo

 

 ono cigansko kvašenje terena i jezivo peglanje barse, čini mi se 08/09, pa posle kukanje na sudije i vikanje nepravda

 treba ostati dingospo i kad dobiješ i kad izgubiš, i kad je u pitanju partija kockica ispred zgrade, i meč koji odlučuje prvaka u PL.

 prosto, neko te ciganske "hehehe kako mu ga e šukno" prozivke voli, neko ne

 

 za 10 godina će biti novi fergi, mark my words

 

 sad sam se setio one najsvežije kuknjave posle tekme sa west ham-om, "ovo je fudbal iz 19og veka". opalac, ne voli murinjo kad neko parkira bus ispred gola :LOL:

 

ciganštura portugalska

a kad je sa tom ciganskom igrom izbacivao barsu sa interom, onda je bilo "jebi španske govnare", a ?

ovako možemo do sutra, realno

 

i svima koji pljuju po Murinju savetujem da odgledaju Blue Revolution - The Inside Story (2007), kako bi se uverili zašto je Murinjo ispred svih

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta je problem u tome što treneri glumataju i pritiskaju pre, za vreme i posle utakmice. Pa to je najnormalnija stvar. Ne treneri to ne rade jer ne znaju, neki jer ne žele, a istina je da to mora da se radi, jer ti to daje prednost. Tako je to. Da li je to dobro ili ne, ne znam, ali po meni, ako je sama tekma fer plej sa ne nameštenim suđenjem, mogu da lade treneri usta koliko hoće. Juče je tekma bila totalno ok (mada bih i ja dao nastasiću crveni) i šta pričaju treneri je nebitno u odnosu na to kako postavljaju igru!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

 možemo ovako do sutra jer se raspadaš s logikom pero, i menjaš teze neprekidno

ok ako se ja raspadam sa logikom

Pljujete čoveka da igra ko cava, da se brani, on uzme u gostima raznese direktnog i jedinog protivnika za titulu i napadne ga od prvog minuta, i sve kul, vi ste znalci fudbala

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Нацртао си ти њима више пута Стијо и тотално си у праву.

Е сад, не чуди мене Вића, ипак је њему Галата цар која је изорала половину терена на коју напада Јуве. Мене чуди Перино размишљање, нисам то очекивао од тебе Перо :)

Све је речено, ал ево може и ово Дуле, Ферги, Мурињо то је тај фазон тренера и човека :)

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...