Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

а чек, неко се ложи овде да ће Арсенал поосвајати све? :)

колко сам ја упућен, сви навијачи Арсенала овде су одавно рекли да ће тешко бити ове сезоне, али да су сазрели и да играју боље него пре

vanja druze, nemoj molim te da kopam po topiku, sta mislis odakle meni ovolike inspiracije za hejt :)) :*

Jadan Venđer, baš nema sreće. Povređeni su Romse, Vajlšajr, Folkot, Flejmeni suspendovan...

comment-android.gif (pingvin s madagaskara1. februar 2014 17:16)

[roflmao]

Bring It

Link to comment
Share on other sites

nije, kaže Milanče da je dobar Škrtel :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Jebite se, neću više da se nerviram zboj jebenog Liverpula! :-) Koji će mi to kurac u životu... Kad sami sebi uteruju kurac ne dovodeći nikog, a treba im ceo nov tim, i još sami sebi daju golove, ne može im ni sva moja pozitivna energija pomoći...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ja baš ne bih, jer ispada cele sezone da je ovaj Pelegrini neki trener, a ustvari je isti mufljuz ko i Manćini. 

  • Downvote (-1) 7

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

никако се не бих сложио за Пелегринија, доказао се он у Малаги

Арсеналу највише одговара нерешен исход вечерас, тако да за то навијам :)

мада бих волео и да натрпају Челзи, ако већ не може нерешено!

  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

dokazao se u Malagi, ali se u Realu pokazao kao totalni buljaš. Ja nisam oduševljen njim, daju oni puno golova, ali su u nekim tekmama ispadali poprilično smešni, naročito na strani.

Ipak, zbog slabosti drugih uzeće titulu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja baš ne bih, jer ispada cele sezone da je ovaj Pelegrini neki trener, a ustvari je isti mufljuz ko i Manćini. 

 

dokazao se u Malagi, ali se u Realu pokazao kao totalni buljaš. Ja nisam oduševljen njim, daju oni puno golova, ali su u nekim tekmama ispadali poprilično smešni, naročito na strani.

Ipak, zbog slabosti drugih uzeće titulu

 

cekaj ja sam u soku da ti to od svih kazes..pa covek je objasnio na kom god trenerskom poslu je bio u zadnjih 8-10 godina..u viljarealu i malagi je gazio i postizao rezultate sa realno smesnim fudbalerima s kojima bi ste retko ko snasao..poredis ga sa MANCINIJEM, fudbalskom neznalicom i jednim od bednijih trenera u istoriji koji ne zna ni koga da kupi ni kako da vodi ekipu, a kamoli da vodi ekipu da ta ekipa igra lep fudbal..

 

U realu je pelegrini imao 96 poena u toj sezoni, i ispusio samo zato sto je gvardiolina barsa bila na vrhuncu i bili su apsolutno nezaustavljivi..a imali su 3 poena vise od njega..to je bila prva sezona kristijane, benzeme i kake u realu, i opet je uspeo sasvim fino da ih uklopi za pocetak - plus da ne zaboravim da se nije slagao sa prodajom snajdera i robena -

 

"He [Pérez] sold players that I considered important. We didn't win the Champions League because we didn't have a squad properly structured to be able to win it. It’s no good having an orchestra with the 10 best guitarists if I don’t have a pianist. Real Madrid have the best guitarists, but if I ask them to play the piano they won’t be able to do it so well."

 

A i Žoze je u svojoj prvoj sezoni isto tako ispušio na svim frontovima kao i Pelegrini..sa sve Ozilom kao dodatkom na onu ekipu..

 

Ako smo realni, Siti tek sada nakon 5 godina ulaganja pokazuje svoj potencijal i pravu igru..Koja je još plus napadačka i atraktivna..Do ove sezone, taj lep napadacki fudbal je samo Arsenal furao..Ako mi kazes - pa lako mu je kad ima igrace - ima i celsi, imao je i pre siti, pa nikad niko nije davao 3 gola u proseku po utakmici i utdu, totenhemu i arsenalu davao po 5,6 lakih komada..

 

nemoj da zajebavas, pelegriniju treba skinuti kapu..Siti mi nije nesto omiljen, ali je on ucinio da mi postanu veoma interesantna ekipa i nece mi biti krivo ako osvoje. Pogotovu sto je covek klasa, ne odgovara na sranja, ne upada u rasprave i nije bezobrazni ciganin..samo fura svoju pricu i napada na terenu sa svih strana..

 

Zao mi je sto je Celsi pogledala srecna zvezda pa je aguero povredjen..da igra, bio bih siguran u goleadu, ovako bice neki stiskavac

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kada sam pogledao sastav Matic, Luiz, Ramires bio sam ubedjen da ce biti mucno za gledanje, ali me je Murinjo definitivno iznenadio. U drugom ipak ocekujem da se skroz povuce, ali se nadam da cu ponovo biti iznenadjen. :) btw, Banetu treba da daju status legende koliko je vaznih golova postigao :tf:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...