Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

United takav kakav je se nije raspao pre jer je uspeo da uzme predobrog Van Persija, i da ga ukombinuje sa Runijem, koji igra SVE POZICIJE. Sa njima dvojicom napred, u dobroj formi i nepovređeni, lako mogu svi ostali da igraju odbranu, i biće dobro... Oni tako i titulu uzeše. Runi se vrati i odigra odbranu, Runi se vrati i organizuje napad, Runi prođe po krilu i centrira, Runi namesti gol Persiju, Runi da gol... Ali ne može tako večito, jebiga...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Sve to stoji, ali imho, ne možeš davati šansu nekom treneru koji će tek(možda) za 2 godine uraditi nešto u klubu koji je već izgradio svoju reputaciju kao jedan od najboljih.

 

Па онда требају да мењају менаџере као Реал? Сваке године по једног док неко не успе да сваке године осваја све трофеје јер су то апетити клуба? Имаш гомилу примера где то једноставно не иде, сигуран сам да Јунајтед неће да га мења осим ако баш мега не фејлује, а сезона је дуга, сигурно неће остати на средини табеле. Много је велики притисак на њега, а реално, распоред на почетку није могао бити тежи.

~~

Link to comment
Share on other sites

nije besmislen, lik jeste odličan trener, ali i neviđedna slinčuga i govedo koja kuka na sudije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Lik može da bude slina i dobar trener što ne imlicira tvoj prvi post. Ovaj treći sam ti obrisao jer je besmislen.

Ћирилични победник је Виктор а латинични Дијего. Чини ми се да су обојица постовали на истој страни, последњи је требао да буде духовит пост ћириличног победника ;) 

~~

Link to comment
Share on other sites

Lik može da bude slina i dobar trener što ne imlicira tvoj prvi post. Ovaj treći sam ti obrisao jer je besmislen.

jedan post nije bio moj, nego Vicin. on ima nick isti kao ja, samo cirilicom napisan.

sto se tice mog prvog posta. stvarno nemam snage, a ni volje da se dalje objasnjavam.

a fata tinejdzerka, sa svojim bezobraznim postom "25-50" ide u ignore listu. i to je to

 

Edited by Pobednik-

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da je Moes imao los start kad je uzeo kompletni novi tim i pritom imao jako tezak raspored do sad. Nije lako da postanes trener na takav tim i da sve bude perfektno iz pocetka. Vreme ce pokazati svoje, dali je Moes bio dobra odluka ili ne.

 

I ono, da se malo podsetimo kad vec pricamo oko toga:

 

556583_604419929600588_118705276_n.jpg

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da će Pul protiv Palace-a igrati u 3-5-2 formaciji... Samo hrabro, i pomozi bože, I guess...

 

Edit: A možda sam se i zajebo, mada bih voleo da vidim takvu formaciju, pa nek ide život...

Edited by milanche
  • Upvote (+1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...