Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

šta smo dočekali, da Vića brani Liverpul

 

navijam od sutra za City, idemo plavi iz Mančestera!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jedna od najboljih ekipa trenutno u Evropi

 

Dakle JEDNA OD, ne NAJBOLJA.

 

 

 

Igraju odličan, ali Murinjo zna da ubije taj fudbal i onda mi se ne gleda, kao što sam rekao. To što igraju LŠ može samo da im odmogne u ovoj fazi šampionata jer moraju da dominiraju jako na dva fronta, ako to uspeju reči nemam o zaslugama titule i svaka im čast.

 

 

 

Liverpul je na strani dao 40 golova, više nego bilo koji tim u ligi i imaju 2 boda iza Mančestera koji ima najbolji skor na strani (30 bodova), tako da stvarno ne znam šta lupetaš o tome da se "ne igra fudbal samo na Enfildu".

 

I ono, kada počneš da gledaš tekme i pratiš šta se dešava u ligi tokom cele sezone možemo da nastavimo diskusiju. Do tada te molim da se ljubazno odstraniš iz bilo kakve priče.

fudbal pratim verovatno duze nego sto ti postojis na ovoj planeti,

a to sto si vatreni navijac lfca je tvoj problem,

celsi ce osvojiti titulu , a tebi i ovom  sto vredja odma- klosaru Milanu preostaje samo da placete gledajuci ih ..

pozdrav

Edited by konaN1
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

e pa dobro, sad posto nam je covek objasnio ko ce osvojiti titulu, nema potrebe ni da gledamo..

 

a to sto su prvi upravo jer su pokrali liverpul na bridzu, dali evertonu gol u stotom minutu ili sto su hart i nastasic ubagovali jedan drugog isto na bridzu u 90m?

 

kolo srece se okrece, i licno bih voleo da usere taj liverpul..jer igra 10 botova sa covekom koji je neka klasa iznad Ronalda i Mesija trenutno..jer sumnjam da bi se obojica snasli sa hendersonom i flanaganom i dali 30 golova u ligi..(na 6 tekmi manje)

 

ako ne oni, a posto arsenal ne moze, svakako je siti demonstrirao daleko lepsi fudbal od celsija..ako gledamo po igri prikazanoj tokom veceg dela sezone, mnogo vise zasluzuju titulu nego murinjova ekipa..ali opet kazem, ako bih birao - Suarez treba da digne pehar.

Link to comment
Share on other sites

Ja navijam za Liverpul od kada sam krenuo da gledam strani fudbal, pre skoro 20 godina, jer su bili zanimljivi sa Faulerom, Ovenom, Mekmananom itd....i jer su bili autsajderi sve ove godine, pa je nekako zanimljivije. Iz slichnih razloga Valensija mi je omiljeni tim u Spaniji. Enivejz, ali ja navijam i za Celzi, jer ipak u njemu standardno igraju dva nasha odlichna igracha (za razliku  od para iz Sitija). Liverpul je daleko zanimljiviji za gledanje ove sezone,ali nema cvrstinu za osvajanje sampionata. Liverpul moze da uvali 4+ gola svim timovima, na tabeli ispod Evertona a moze i Arsenalu. Ali tesko da ce sa ovakvom igrom u odbrani da prekine dominaciju Celzija ili Sitija, pogotovo Celzija jer oni nemaju Demikelisa u odbrani. Za Liverpul je trece mesto puna kapa. Liga sampiona, povecan profit ali takodje i novi problemi - ove godine Liverpul je imao manji broj tekmi od ostatka timova iz vrha, pa se lideri tima nisu toliko zamarali i samim tim klupa nije bila toliko relevantna. Sledece godine, ovaj isti tim Liverpula ce tesko proizvoditi isti nivo nastupa, sa dodatim mechevima Lige sampiona, pogotovo jer ce ovog leta mnogi prvotimci imati manje vremena za oporavak i odmor zbog Mondijala. Zato Liverpul u sledecem prelaznom roku mora da se pojaca na svim pozicijama, pa i u napadu. Odbrana je naravno imperativ

 

Ali, da opet pomenem Celzi - mislim da njima fali samo jedan ili dva normalna spica od najboljeg tima u poslednjih par godina u Engleskoj. Imaju najboljeg trenera, definitvno najbolju i mladu sredinu (mnogo bolju i od Sitijeve) a i odbrana je na istom nivou ( tu jedino postoji pitanje - sta posle Terija ). Ako dovedu napadaca na nivou Falkaa, Kavanija ( ne Hulk), ne vidim kako ce im iko drugi parirati u sledece dve do tri godine.  

  • Upvote (+1) 1

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

 

fudbal pratim verovatno duze nego sto ti postojis na ovoj planeti,

a to sto si vatreni navijac lfca je tvoj problem,

celsi ce osvojiti titulu , a tebi i ovom  sto vredja odma- klosaru Milanu preostaje samo da placete gledajuci ih ..

pozdrav

 

 

Jos tuznije je ako pratis toliko dugo a pises ovakve neubloze.

Edited by Moralni Pigmej
  • Upvote (+1) 1

~~

Link to comment
Share on other sites

Precenjujete Terija, imho...pokazali su oni mnogo puta da je kapiten tu samo zato sto je kapiten...Bane ne mora da igra beka, a Aspilikueta je natural desni bek,David Luiz ne mora da igra dmfa,itd itd...

  • Downvote (-1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

E a sto Murinjo ne gotivi Lukakua?

 

 

ne bih rekao da ga ne gotivi, vec ga ne vidi kao 1st choice napadaca.

da je ostao, sobzirom na ocajni prvi deo sezone etoa/toresa, imao bi solidnu minutazu i siguran sam da bi je iskoristio.

ovako je zeleo da ide, tamo gde ce konstatno igrati u prvoj postavi

Bring It

Link to comment
Share on other sites

E jeste, on je zeleo da ide...ali opet, imaju problem sa napadacima i njihovom formom a imaju mladog Lukakua koji ima 21 godinu(ceo zivot znam za njega a ima 21 godinu) i dobro igra. 

Sto se tice Liverpula, realno igraju najzanimljiviji ofanzivni fudbal na svakoj utakmici i barem zbog toga bi bilo lepo da zavrse u top3 na kraju, a meni bi bilo drago i titulu da osvoje!
Nadolaze im utakmice sa Totenhemom, Celzijem i Sitijem (sve tri kod kuce) pa cemo videti da li zasluzuju tron  [:D]

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

Ma ne, kakvi, Liverpul ne zaslužuje titulu, jer je izgubio na Etihadu sa golom razlike, pri čemu je OVO

4vh1rn.jpg

bio ofsajd za Etihadske sudije, a na Stamfordu je Čelzi bio bolji tim dve trećine utakmice, i vodio koliko je i bio bolji - 2:1, kada se dešava OVO

http://www.101greatgoals.com/blog/clear-liverpool-penalty-samuel-etoo-hacked-down-luis-suarez-late-on-in-chelsea-win-gif-video/

ali to za Weba, naravno, nije penal...

Jebote, it's like Arrow topic all over again... :-)

Mislim, ja se i slažem sa obe njegove ideje - i da će Čelzi najpre stići do titule, i da Liverpul nema mnogo šanse... Ali, brate, navesti ove LAKRDIJE od utakmica kao neke osnovne pokazatelje Liverpulove inferiornosti, pa to normalna i objektivna osoba ne može da uradi. Ima dosta dobrih razloga za navesti u korist toga da je Liverpul inferiorniji - evo, recimo, nesigurna odbrana, "tanak" tim, neiskustvo... Ali ove utakmice, give me a fuckin' brak!

Ako su nekome ove dve utakmice pokazatelji toga da je Liverpul loš, to može da znači samo jednu od dve stvari:
1. Da je samo pročitao rezultat na teletextu/livescore-u, i defaultirao "lol, Liverpul", nemajući pojma šta se na tim utakmicama stvarno desilo;
2. Odgledao je utakmice i zaključio "lol, Liverpul" - znači, mentol je, jebiga.

 

Edit - jebote, koliko je ova slika moćna, pravi pokazatelj igre i taktike Liverpula cele ove sezone - pored Sterlinga, Suarez ima još dva odlične opcije za igranje lopte napred, i hektar prostora da krene solo, i to jedan od razloga što je tako dobar ove sezone, ta podrška. Murinjova slika sezone bi bila, otprilike, devet igrača u bunkeru, drvo u šesnaestercu koje predstavlja napadača, i svi viču "Hazard d'uradi nešto!" :-)

Edited by milanche
  • Downvote (-1) 3

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Glede Čelzijeve odbrane, oni će verovatno maznuti Shawa (koji je navijač Čelzija).

Njihova najbolja odbrana će, po meni, izgledati ovako: Azpilicueta - Ivanović - Luiz - Shaw

Računamo da će Lukaku da im bude prve špic i da potpuno postane Drogba, naročito kad oko njega igraju Schurrle, Oscar i Hazard...

Matić DM, Lampard tu negde. :)

Klupa Terry, Cahill, Ramires, Willian, Sallah...

Baš su jaki. :)

A i sigurno će kupiti nekoga da se dodatno pojačaju.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Ja navijam za Liverpul od kada sam krenuo da gledam strani fudbal, pre skoro 20 godina, jer su bili zanimljivi sa Faulerom, Ovenom, Mekmananom itd....i jer su bili autsajderi sve ove godine, pa je nekako zanimljivije. Iz slichnih razloga Valensija mi je omiljeni tim u Spaniji. Enivejz, ali ja navijam i za Celzi, jer ipak u njemu standardno igraju dva nasha odlichna igracha (za razliku  od para iz Sitija). Liverpul je daleko zanimljiviji za gledanje ove sezone,ali nema cvrstinu za osvajanje sampionata. Liverpul moze da uvali 4+ gola svim timovima, na tabeli ispod Evertona a moze i Arsenalu. Ali tesko da ce sa ovakvom igrom u odbrani da prekine dominaciju Celzija ili Sitija, pogotovo Celzija jer oni nemaju Demikelisa u odbrani. Za Liverpul je trece mesto puna kapa. Liga sampiona, povecan profit ali takodje i novi problemi - ove godine Liverpul je imao manji broj tekmi od ostatka timova iz vrha, pa se lideri tima nisu toliko zamarali i samim tim klupa nije bila toliko relevantna. Sledece godine, ovaj isti tim Liverpula ce tesko proizvoditi isti nivo nastupa, sa dodatim mechevima Lige sampiona, pogotovo jer ce ovog leta mnogi prvotimci imati manje vremena za oporavak i odmor zbog Mondijala. Zato Liverpul u sledecem prelaznom roku mora da se pojaca na svim pozicijama, pa i u napadu. Odbrana je naravno imperativ

 

 

 

mislim da bi nastasic uvek igrao svaku da ga nisu sjebavale povrede ove sezone..a kolarov kolko sam ja primetio igra gotovo stalno..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

ja ne sporim da oni igraju cesto, ali slozicesh se, valjda, da Ivanovic i Matic imaju daleko veci efekat na igru i rezultate Celzija nego ova dvojica u Sitiju. Evo matic je imao juche dve asistencije protiv Arsenala.

  • Upvote (+1) 1

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kolarov igra više od Clichyja, ali nije baš standardan, često ih rotira Pelegrini

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Chelsea's remaining Premier League fixtures:

Palace (A)
Stoke (H)
Swansea (A)
Sunderland (H)
Liverpool (A)
Norwich (H)
Cardiff (A).

Man City

United (A)
Arsenal (A)
Southampton (H)
Liverpool (A)
Sunderland (H)
West Brom (H)

C.Palace (A)
Everton (A)
Aston Villa (H)
West Ham (H)

Liverpool


 

Sunderland (H)
Tottenham (H)
West Ham (A)
Man City (H)

Norwich (A)

Chelsea (H)
C.Palace (A)
Newcastle (H)


 

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Chelsea ima ubedljivo najlakši raspored.

Ali, ako večeras Siti odigra x, ili protiv Arsenala/Evertona, a Liverpul dobije sve do kraja, Liverpul osvaja :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...