Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

taj stoper najbolji igrac u partizanu a ti kako hoces :),sa 36 godina,momak,da ne kazem gospodin,ubedljivo je najspremniji igrac partizana

 

 

Poenta je da u timu šampiona naše lige igra deda koji je pritom i najbolji i da je to sad već trend, dovlačenje staraca jer su svi valjani klinci zapalili odavde već pre 18. godine.

 

upravo...

 

covek od 37 dina da bude najbolji igrac tekme, a pritom je defanzivac...

pa o cemu jebeno pricamo....

Link to comment
Share on other sites

промашили сте топик.

I opet ovako jadni završićemo jedini u Evropi. Razlika između dva univerzuma a jednog brda je to što smo mi uvek bili buntovnici koji su se borili protiv loših uprava i shvatali da je problem u našem dvorištu. Nije nam problem bio Piksi, nego Zečević. I danas, iako se 6 godina za redom sprdamo sa bedom, shvatamo da nam merilo nije polukrepala crvena veštica sa druge strane brda nego Evropa. Zato opet vičemo 'Uprava napolje'.

Sa druge strane, polusvet sa druge strane brda i iz drugog univerzuma kome je idol Boban Bajković a patriotizam im se svodi na naučen citat iz filma Kosovski boj ,,Nije Srbija stado ovaca...'' uvek traži teoriju zavere i problem dolazi uvek spolja.

Ta geneza se može proširiti i na srpstvo. Oni istinski i pravi Srbi su uvek shvatali da je naš pravi problem iznutra ili u nama samima dok su polupismeni ljudi sišli sa planina i salonski akademici uvek videli problem u teorijama zavere protiv Srba i Srbije (CIA, KGB, MI6, Jevreji, Masoni, Marsovci).

,,I tako su se jedno jutro probudili zombiji, išli su ulicom i Knez Mihailovom je odzvanjalo ''Tole lopove'', išli su kao hipnotisani i mrmljali ''Tole lopove'' sebi u facu''.''

Živeo Partizan i majka Srbija!

ГТР опет убио.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

da, problem je bio Zečević, koji i dan danas vuče sve konce u klubu

alfa pls

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

vanja jebote,vi ste shvatili da je problem iznutra?

pls jebote

pls

seriously dude

i mean seriously

dude,srsly

ovo je toliko retardirano da nemam reci :)

posle jucerasnje tekme,vise ne mogu ni da vas nazovem navijacima

ni 15 hiljada ljudi,kimi 90 minuta moli navijace da navijaju,cak je i sam u jednom trenutku poceo da se sprda koliko ste losi u fazonu "OPA,popravljamo se"

Niko ne navija,niko ne peva,peva 50 ljudi,uzas zivi

a jos kada sam procitao na sajtu izvestaj voje, koji je po obicaju pobedio

Moramo istaći i sasvim pristojnu posetu juče u našem „Fudbalskom Hramu“. Petnaestak hiljada ljudi nije loše, ako se zna da još uvek traje sezona godišnjih odmora, ako se zna da je preko Javnog servisa išao direktan TV-prenos utakmice itd…

 

 

Prepoznajemo od jutros tendenciju u javnosti i nekim srpskim medijima i (ne svim) da se naš protivnik iz Švajcarske omalovaži. Niko u Partizanu ne tvrdi da je Tun evropski „krem“, da je on gigant u evropskim razmerama, ali…Gospodo, taj isti Tun je pre sinoćne utakmice na našem stadionu odigrao 4 utakmice u Evropi (kvalifikacije za Ligu Evrope) i slavio isto toliko pobeda, uz gol razliku 8:2! Taj isti Tun je najpre eliminisao predstavnika Gruzije (31. zemlja na rang listi UEFA), a onda i predstavnika Švedske (23. zemlja na listi). Dodajmo pritom da je Švajcarska na 13, a Srbija na 25. mestu te liste (između Švedske i Gruzije). Sem toga, taj isti Tun je klub koji je igrao u Ligi šampiona pre 7-8 godina, i to ne samo da je igrao nego se itekako dobro borio tamo…borio i čak izborio za jedno evropsko proleće (bio je 3. u grupi i nastavio je takmičenje u Ligi Evrope)! A znate li koliko klubova postoji širom Evrope koji sebe smatraju velikima (zbog bliže ili čak dalje istorije), a da nikada nisu ni „primirisali“ Ligi šampiona? Znate li da naprimer jedan Dinamo Zagreb (danas sigurno najjači klub u regionu, po svim parametrima) već 40 i „kusur“ godina nije uspeo da prezimi u Evropi? Bilo kakve pokušaje potcenjivanja ekipe i kluba Tuna želimo da sasečemo u korenu – ne samo zato što samo mi znamo kako je sinoć teško bilo ostvariti pobedu protiv Švajcaraca, nego i zato što je maksimalan respekt prema našem rivalu jednostavno i opravdan, a i neophodan kako bismo ga narednog četvrtka eliminisali.

 

nema sta,shvatili ste da je problem u vasem dvoristu :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

evo citam 10 puta i ne vidim ni najmanju razliku u odnosu na covica ili zeljka mitrovica... 

 

posle humanizma i renesanse srpskog fudbala doslo je i vasih sest minuta... sest minuta za grobarski trash romantizam... niste vi gospodo jadni, jadan je srpski fudbal koji jasete... jadan je predsednik fss-a koji sa vama proslavlja titule dok su na fifi-noj rang listi zelenortska ostrva ispred nase reprezentacije... jadan je svaki covek kome je iq veci od broja cipela, a centar za vid u funkcionalnom stanju... jadni smo mi koji smo dozvolili da nam znackatrazi i nedeljkovici vredjaju inteligenciju... jadni su i svi oni koji su nekada sa ponosom bili grobari, dok su danas samo partizanovci... jadno je i to sto vas u evropu ispraca samo deset hiljada dusa nesinhronizovanih i rasutih na dve tribine... jadno je i sto vas predsednik misli da je lane gutovic obezbedio poslednju partizanovu titulu... a najjadnije od svega je vas pokusaj da poput cedomira jovanovica propovedate o tome kako smo za sve sami krivi i da abolirate cia-u i vatikan stavljajuci ih u isti kos sa marsovcima... 

ako vec shvatate da je problem u vama zasto vam je dve trecine teksta posveceno komsijskom dvoristu?1? cistite vi vas armijski pasnjak i ostavite se bajkovica, crvene vestice, zombija, polupismenih brdjana i salonskih akademika...

nije ni cudo sto je srbija tu gde jeste, ako ste vi ti koji prisvajaju titulu casnih i pravih srba...

s postovanjem sarmageddon covic mitrovic...



e da zaboravih da se osvrnem na bezobrazluk o "jedinom timu" koji ce ostati u evropi... razumem da su puni elana posle pobede, ali da otpisu vojvodinu tako lako to ne mogu da razumem...

Link to comment
Share on other sites

Грујо зајебавам се јеботе :)))

Мислио сам да сам ставио до знања свима који долазе на спортфорум шта мислим о нашем ФК-у и навијачима...

Али једно је ГТР у праву, цигани уместо да се уједине у борби против лопова у њиховим фотељама, прозивају Толета. ДАЦ Д ФАКТ!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ma mi cigani smo tek prica za sebe... mada mi krecemo od vaseg dvorista, a i vi izgleda... tako da smo se dogovorili oko prioriteta... :tf:

ako nista drugo izvojevali smo pravdu za urosa... ali uhapsise ga dusmani ponovo... bas su navalili na jadnog decka... a on odlikas, cita bibliju, radi kao humanitarac...

Link to comment
Share on other sites

lol... jbg ja samo gledam u komsijsko dvoriste... znaci pusten opet... samo neka drzi megafon... sa njime makar ne moze da pali ljude...

ali ne mozete da zamislite sta ja osecam prema njemu... bukvalno mrznju i stid... ja zaista nisam incidenta licnost, ali sam neki dan video lika sa majicom "jedan od nas" (i slika ovog malog govneta)...  umalo da dobijem batine... ono jezik odbija poslusnost... ja ne smem da odem na utakmicu zato sto cu poginuti... ono tripujem bolje da ginem na kosovu nego na severu... :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...