Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

Ја баш мислим обрнуто.

Налазимо се ту где јесмо, зато што дозвољавамо да нас константно јебу (пре свега мислим на политичаре, наравно) а да нико ништа не предузима. Па јеботе само за ону слику Дачића како се смеје са Тачијем требало је милион људи да изађе на улице, остало нећу да помињем. Али јебига, системски нас уништавају и успели су да нам сломе тај "дух".

А што се фудбала и навијача тиче, треба да улете следећу текму сви на терен, па у ложе, јебу им матер свима. Па нека паузирамо после и нисмо за боље, а и ако су могли Енглези, можемо и ми. Бар ће се знати да багри нема пролаза овде (ово се наравно неће десити, али само кажем).

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Mozda Scepovic ne zasluzuje da nosi kapitensku traku, ali se barem trudio sinoc, koliko-toliko. Na kraju krajeva, i da zasluzuje i da ne zasluzuje, postoje ljudi koji odlucuju o tome, nebitno da li dobro odluce ili ne. Smorio sam se kad sam video kako se ponasao Kimi, i navijaci koji su bili uz njega. To jedino u Srbiji ima.

Link to comment
Share on other sites

Mozda Scepovic ne zasluzuje da nosi kapitensku traku, ali se barem trudio sinoc, koliko-toliko. Na kraju krajeva, i da zasluzuje i da ne zasluzuje, postoje ljudi koji odlucuju o tome, nebitno da li dobro odluce ili ne. Smorio sam se kad sam video kako se ponasao Kimi, i navijaci koji su bili uz njega. To jedino u Srbiji ima.

 

na zalost, ne odlucuju ljudi na koje ti mislis...

 

То је ситуација на улици :) а не на стадиону ...... 

 

svejedno, ne verujem da bi rekao ne ili da bi ista rekao

Link to comment
Share on other sites

Mislim da situaciju posmatrate "iskrivljeno" jer je u pitanju kimi. Lupam, da neki običan gradjanin uzme govnavu motku i nalupa djilasa svi bi se popalili, da to uradi neki svima poznati krimos svi bi kenjali kako se bahati.

Šćepovića ko jebe, jasno se vidi da ga guraju i u partizan i u repku, kao što reče vanja. Opet jeste smor za njega, kimi ga je ponizio pred celim stadionom a da ovaj nije smeo da mrdne prstom...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ок ремизираћемо :) Наравно да је кими ментол као што је и шћеповић а такође и управа која ћути и неће ништа да предузме :) и наравно да људи који се после свега овога ложе на домаћи фудбал су исто ментоли :ДДД

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Haha, ne samo sto mu je uzeo traku nego ga jos izveo pred kamere da ovaj prica kako je sam dao traku :) 

Inace slazem se sa Alfom, ako je to uradio, da je to uradio Misa Tumbas svi bi bili u fazonu : Jebi Miso , SRBINE IDEMO TAKO JE ! 

Sto se tice tekme, nisam ocekivao ovoliko zalaganje, sada sto ni to nije dovoljno za prolaz to je druga stvar, ali momenti u kojima Grbic pokusava da sam digne ekipu u nekim mrtvim momentima ( svaka cast za par driblinga ) , kada Gulan pred korner dize navijace kao i Djemba Djemba. 

A da, one 2-3 situacije kada Djemba preuzme loptu na nasoj polovini i gleda kome da prosledi za kontru i siri ruke  a nasi su u fazonu PUCAJ NAPRED GLUPI CRNCU NECEMO VALJDA PAS IGROM  U KONTRU :D :D :D  [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Po meni je taj djemba sirio ruke malo previse, kao da pokusava da pokaze svima kako je on vrhunski igrac kome nije mjesto tu i da je bolji od svih niko ga ne razumije bla bla...
A i kad siri ruke gleda oko sebe 3 metra max par puta je imao po strani igrace otvorene ali za to je trebalo da odigra malo duzi pas za koji bi morao malo vise da se potrudi ali je u fazonu boli me tuki sto bih se mucio juce sam dosao...
 

Link to comment
Share on other sites

da je preterivao sa sirenjem ruku jeste. ali nije poenta samo u tome sto su oni bili otvoreni, a malo dalje. SVI STOJE U MESTU.

nekoliko puta je imao pas kroz vise igraca, u prostor, pas koji ja nisam vidjao na JNA godinama, i igraci ili ne stignu jer stoje, ili centarsut bude idiotski jer su jedva stigli.

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

djemba se otkrivao konstantno i kretao na sredini, za razliku od ostalih. i imao par odlicnih paseva u prazan prostor
sasa markovic je izgubio previse lopti, i generalno bio beskoristan, ninkovic se trudio al mi je sve to jalovo.
obradovic mi je bio igrac utakmice, sa 36 godina je trcao vise od ovih klinaca i u odbrani par puta odlicno odreagovao

sve u svemu, nismo za lsh. + ne bih pustio mitrovica ove sezone, "sad mu je pravo vreme da ode" a nije dao 5 golova za partizan.

Edited by Diego
  • Upvote (+1) 2

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

 šta A E?

 

 šta ima da ISPITAJU, pa nije ovo teško ubistvo pa da ima da se veštači dnk i otisci i metak jebote. Da mu je prvi pandur opleo pendrekčinu preko leđa kad je preskočio ogradu, tu bi se završila svaka priča, a ne da šugavi mentol još drži konferenciju za štampu i objašnjava kako su oni super ortaci, ali kako eto dingospo smatra da ipak momak nije za kapitena

 

 ovo je prebedni pokušaj da se sačuva neki obraz pod pritiskom javnosti

 

 serem se ja i na mup i na upravu

kako ocekujes od random pandura da pendreci lika sa znackom i svim mogucim i nemogucim propusnicama... on je izlazio sa igracima i iz tunela... :tf:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...