Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

ciganjska posla :D

195149822153405c4daa40c829106910_orig.jp

kretenčina, koji je poznat po tome što je sin fudbalera i muž šatro glumice, a ne igra ni u Cvajti

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kako niste izdali saopstenje nakon utakmice Partizan-Novi Pazar i Partizan-Vojvodina (finale kupa)?

A saopstenje za svaku osudu, pogotovo naslov!! Zalite se vi vasem "Predsedniku, Toletu!"

 

Zbog toga sto nam klub vode teletabisi u vidu Rase Babica i Djure Snajdera. Meni je glupo sto se uopste prica o ovim stvarima. Da Partizan ima normalnu upravu, a obzirom koliko kvalitetnu skolu fudbala imamo, svake 2. godine bi igrali Ligu Sampiona, a ne bi se valjali po ovom blatu sa 60+ miliona eura duznom komsinicom

Link to comment
Share on other sites

cekaj, vi se stvarno lozite da vam drzava otima titulu?

 

mislim, ozboljno?  [roflmao]

 

pa jel ste vi gledali utakmicu juce? mislish da bi sudija dao crveni voshi u 13. minutu i cekao 90. i ocigledan faul (koji ste RECIMO mogli da ne napravite) da bi svirao penal i pokrao vas:)

 

pa vi da neshto vredite bi MOZDA napunili onu decu pre 90. minuta, na svom stadionu?

 

glodari, vi ste bre carevi  [roflmao]

Edited by psy
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Dobri su ovi grobari, 10 godina uzimaju skoro sve titule u svim sportovima i to je sve kul, Tole i ekipa nemaju veze sa tim. I onda prve godine da Zvezda mozda uzme neku titulu odmah Vucic namestio, progoni se Partizan ko Jevreji u WW2, nigga pls.

reci im doktore!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Najveci fail je sto smo prodali Jojica koji nam je bio najbolji igrac u timu prosle jeseni. Sledeci prelazni rok ce najverovatnije ici mali Zivkovic, posle Pantic i sve tako

Pa morali ste za kauciju da ga prodate?

 

Ali Danko na svakoj utakmici nekome drzi bukvicu, lik je prso :D

 

Kada bi toliko energije utrosio na terenu, mozda bi dao i gol nekome za promenu. Otkad se vratio poznat je po nasrtanjima i izjavama poput "Klinci danas ne osecaju pripadnost prema klubu, kao moja generacija". A to sto smeker ne bi igrao ni u Javoru, to je druga prica.

 

Kad već pričamo o biserima:

 

 

 

 

JADNI PARTIZAN JOJ

 

Koliki retard treba da budes pa da to kazes. Jebote koji mentoli :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Grujane

Ne znam sto si se uhvatio toga, osim ako me zajebavas ili trolujes :)

 

Snajder je lopovcina, a da li je 2 miliona za kauciju pribavio iz Veterinarskog Zavoda, neke druge od tih firmi koje vodi(o) u stecaju, od para od lige sampiona, transfera Markovica, Mitrovica ili Jojica ili nekog drugog je nebitno. Siguran sam da ih nije posteno zaradio, on je talog ovog drustva. Samo je bilo simbolicno to sto lik daje sumu za kauciju slicnu onoj za koju je prodao najboljeg igraca u polu-sezoni.

Link to comment
Share on other sites

gagara je trso, bogdana pojeo pritisak, berta uzima titulu, formi uzima 21-0 na dovli na adi 2014 <3 :* poz

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Јебо то, када фудбалским марсовцима нико бод не може дузме! Толико су јаки!

namestili Milijašev gol :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

И треба да иде. Треба још раније клинци да иду из наших клубова, па ће онда ваљда некоме доћи из дупета у главу да не продају младе таленте са 18 дина, после прве добре сезоне (Марковић, Јојић, Митровић, Љајић...) него да их чувају и улажу у њих, а то ће им се сигурно вишеструко вратити, како на спортском, тако и на финансијском нивоу.

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...