Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

Sada cu sigurno da budem ispljuvan :)

 

Ja sam posle prikazanog snimka video da je trajkovic igrao rukom u 16m. Ako je svirao penal kao faul, penal nije bio, ako je svirao kao igranje rukom onda je penal. No nebitno, isti sudija je svirao penal za spartak prosle sezone protiv zvezde koji je bio na nekih 17m, ocigledno ima nekih problema sa necim :) I da, da vosa nije ostala sa desetoricom bila bi ovo jedna vrhunska tekma, a i vosa bi definitivno postigla barem 2 gola :)

Link to comment
Share on other sites

svejedno, prvo se dosudjuje prekrsaj i tu staje igra

pa ja napisah ako je sviran faul da nije penal :)

 

a sa snimka ne moze normalno da se proceni sta se prvo dogodilo.

 

mene apsolutno ne zanima preterano dal je bio ili ne, vazno da je zvezda sada na +3 :)

Link to comment
Share on other sites

Mogao je i prosle sezone da odluci pa je ovakav penal sviran za jagodinu na marakani...

 

https://www.youtube.com/watch?v=LVFnJDPGm38#ws

 

A derbi moze i ove godine da odluci sampiona, samo nas dobite sa 2 gola razlike pod uslovom da ne kiksnete nigde do kraja :) Ali ako cemo realno, ove sezone ste se nakrali da bi sada delili 3. ili 4. mesto na tabeli :)

 

edit Nemam nikakvu nameru da se svadjam ili bilo sta sto bi dovelo do neke vece rasprave, ali jednostavno je ovako kako sam napisao.

Edited by agrsv
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Jel me ti zajebavas ili vidis nesto sto ja nisam napisao? Ako hocete titulu ja ne vidim drugaciji nacin osim da nas dobijete (sto podrazumeva pobedu od 2 gola ili rezultat 1:0, stim sto bi tada odlucivala gol razlika) i moranje da dobijete sve tekme do kraja. Ako pod tom mojom recenicom podrazumevas to da "zvezda igra kao barsa i da ce da gazi redom" ja ne znam sta da ti kazem. Kiksnete li pre derbija na nekoj tekmi, automatski i zvezda ima pravo da kiksne jednom, isto tako i u tekmama posle derbija.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

uopste nisi na taj nacin napisao prvi post :) , postoje x kombinacija , ja ti kazem da mi je apsolutno nerealno da zvezda dobije sve do kraja ( tu ne racunam mec sa partizanom) imate 2-3 bas teska meca ( pazar , sloboda , vosha zadnje kolo )

Link to comment
Share on other sites

reci mu čm4racko!

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Na stranu sto penal realno mislim da nije bio, ovaj Trajkovic je jedna od vecih prevara u srpskom fudbalu :D Lik je sve, samo fudbaler nije, ljaljan pravi :) Uzasna partija Partizana, jebote, ispasce jos Rasovic trenercina, sa kojim timom vas je ostavio na prvom mestu, a sa svim ovim pojacanjima (koja su realno izuzetno kvalitetna za nase pojmove) Nikolic ne moze da se sastavi. Pritom, kad je Vosha dobila crveni, bas sam komentarisao kako je ovo dobro za Zvezdu, jer Voshina bunkerica, nije bunkerica od nekih tamo bednika.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...