Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

Друго полувреме катастрофа :) поготову трећа четвртина . Партизан није имао шансе без поена Богдановића Милосављевића и неког од центара. Фенербахче има игру коју нема ни једна екипа :) Играју агресивно као нека млада екипа а већина су искусни играчи :) и још су сви преко два метра :) Прелџић ја 206 игра плеја :)))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Kad nije dovoljno čovek da prizna da su utakmicu izgubili zbog njega i njegovog majmunisanja. Suđenje je bilo loše na obe strane, jesu sudije mnogo sekle igru, ali je većina faulova postojala, jednostavno nisu dozvoljavali grublju igru na obe strane.

Takođe, mislim da su tehničke (Gagić, Kleiza, Dule) i namerne (Preldžić) bile sasvim opravdane

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jbiga, to je Dule, kad napravi tehničku pa preokrenete, onda je dobar, juče nije bio :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Дуле јесте највећи кривац за пораз. Једноставно у таквим ситуацијама он мора бити најсталоженији, а млади играчи да буду ти који праве срања.

Али рећи да суђење није утицало је мегафејл. На обе стране је било лоше суђење само зато што су судије правиле компензације, али јебе ми се за компензацију кад си већ избацио дебелог. Али баш катастрофално суђење, а верујем да је и са намером урађено, пошто свако зна какав је пајсер Дуле. А и генерално ми иде на курац европско суђење, оно... јебем вам матер са тим педерским правилима.

Вероватно би нас Фенер добио свакако, кренуо их је шут споља, али опет...

занемарите назив и погледајте клип :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

u pravu je Vića, da postoje normalne sudije, debeli ne bi dočekao kraj 80% utakmica na klupi. Baš mi je drago što je neko konačno kaznio njegovo bahanalisanje, i nadam se da će se nastaviti taj trend.

I klip je retardiran, jer ne pokazuje greške sudija ka Feneru

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Клип је лош :) Једино где се види да је судија погрешио јесте на крају полувремена када Мекејлеб јесте фаулирао Милутинова пре истека времена :)  Такође се види да онај ко је правио клип не познаје довољно кошарку :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Вићо, брате, ја сам у прве две реченице све рекао о Дулету. То што га нисам пљувао ко ти, а нисам зато што сам навијач Партизана и јебига... превише је урадио за тај клуб да не могу да га пљујем тако, једноставно не могу. Укратко, хоћу рећи да се слажем са тобом.

Али суђење јесте утицало на меч. Било је лоше на обе стране, али само због компензација. Судије направе компензацију Партизану кад су ови већ ухватили прикључак или кад је Дуле већ избачен. Па јебига, то није фер, без обзира што је Дуле стока. А стојим иза тога да је са намером урађено то, пошто свако ко прати кошарку зна какав је дебели.

Верујем да би био егал до краја да је Дуле остао, а у егал текмама свако свакога може да добије и жао ми је што је таква прилика пропуштена, пошто је Фенер ове године један од главних кандидата за титулу.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Meni je ta njegova izjava poprilično ok, iskreno je rekao šta oseća čovek i drugačije je formulisao to, valjda "ne želim zvezdi pobede" ili tako nekako.

I ja lično nemam trip da navijam za grobare kada igraju protiv stranaca, jebe mi se. Eventualno mogu da navijam za njih kasa igraju sa ustašama i to je to.

Link to comment
Share on other sites

али си због дебелог морао нама овде да набијеш на нос то што нас је ЦСКА одвалио

одлична логика, нема шта :D

 

a jebiga, moram malo:)

 

steta za vestermana, pitanje je kako ce se oporaviti od povrede s obzirom da je vec jednom operisao to isto

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Уфффф, одлична текма.

Права чврста и мушка игра, али без неког циганисања.

Боби убио, баш није било решења за њега, али како су Богдановић и Милосављевић изнели овај меч...сами... свака част. Убио је и Жофри скоком, али ова двојица су баш сабили. С обзиром да Мусли није скоро ни играо и да је Кинси ћопао све време, стварно свака част играчима.

Заслужена победа цигана, јебига... клупа је пресудила на крају, иако је и Партизан могао лако до победе.

На крају једна добра ствар излази из овог пораза. Радоњић је овом мини серијом сигурно купио место на клупи бар до краја регуларног дела, ако не и до краја сезоне. Ову текму, без обзира на то што је дерби, је једноставно морала Звезда много лакше да добије.

  • Upvote (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...